1 Adet Şöbiyet Tatlısı Kaç Kalori Baklava Çeşitleri

1 Adet Şöbiyet Tatlısı Kaç Kalori Baklava Çeşitleri, Şöbiyet Tatlısı şeker grubundan bir tatlıdır. Şöbiyet baklava olarak da bilinir. Şöbiyet tatlının kalorisi bir hayli yüksektir.

İçerdiği yüksek şeker, yağ ve un yüzünden tam bir kalori bombası sayılır. Zayıflamak isteyenlerin uzak durması gereken bir yiyecektir. sadece 1 adet içerisinde dahi bir tabak yemek kadar kalori mevcuttur. şöbiyet tatlısı yerine daha hafif tatlılar tercih edebilirsiniz. En hafif şekerli gıda olarak meyveli yoğurt önerebiliriz. Eğer tatlıdan vazgeçemiyorsanız  sizlere önerimiz Hem düşük kalorili olması hem de şeker ihtiyacınızı bastırması sebebi ile diyet listelerinizde günlük 1 porsiyon bulundurabilirsiniz.

1 Adet Şöbiyet Tatlısı Kaç Kalori Baklava Çeşitleri

Şöbiyet Tatlısı

1 Adet Şöbiyet Kaç Kaloridir : 130 Kalori (60 Gr)

1 Kilo Şöbiyet Tatlısı Kaç Kaloridir : 2200 kaloridir.

100 Gr (1 Porsiyon) Şöbiyet Kaç Kaloridir : 220 Kaloridir.

Diyet Yaparken Baklava mı Şöbiyet Mi Daha Kalorili ; Baklava Şöbiyete göre biraz daha fazla kaloridir. İçerisinde farklı gıdalar ceviz fıstık vs eklenir, Şekeri biraz daha fazladır. Şöbiyet Biraz Daha Düşük Kaloridir Diyebiliriz.

İpucu : %100 etkili hızlı kilo verdiren diyet listelerimiz eklenmiştir. Göz atmanızı tavsiye ederiz. İlginç ipuçları ve işinize yarayacak notlar bulabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı