Yılbaşına Kaç Gün Kaldı? 2023

1 Ocağa kaç gün kaldı

Yılbaşına Kaç Gün Kaldı? Yılbaşı geri sayım, yılbaşı sayıcı ve yılbaşına kaç gün kaldı sorusu yılbaşının en vazgeçilmez soruları arasındadır. Yeni yıl ülkemizde resmi olarak kutlanmasa da birçok insanın heyecanla beklediği bir gündür. Yılbaşı tüm dünya da sürekli kutlanan ve mutluluk günü olarak anılır.

Eski günlere sünger çekme ve yenilenme olarak da adlandırılan günler arasında yer alır bugün. Bu yıl hafta içine gelmesi sebebi ile yılbaşı tatili kaç gün sürecek belli olmaz iken fakat yılbaşı günü tatil olacağı açık ve net. Eğer sizde bu gibi konularda bilgi almak istiyorsanız sitemizi takip ederek bu gibi konular da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Okulların Açılmasına Kaç Gün Kaldı?

Okullar her zaman yılbaşı tatilinden sonra kapanır ve ardından Ocak ayının sonlarına doğru okullar açılır. Bu nedenle okulların ne zaman açılacağını takip etmeniz için size faydalı bir sayfa hazırladık.

İlginizi çekebilir: Okulların Açılmasına Kaç Gün Kaldı?

Ülkemizde yeni yılın gelmesi insanlara pek çok şeyi ifade etmektedir:

 • Devlet memurları zamlarını yılın ilk ayında alırlar. Bu yüzden yılbaşı onlar içinde zammı ifade etmektedir.
 • Trafik cezalarında artış yeni yılın girmesiyle belirlenir ve yeni yılda cezalar artırılmış bir şekilde kesilir.
 • Araba alacakların bu döneme denk getirmesi onlar için karlı bir dönem olabilir. Çünkü satış bölgelerinde elde kalan araçlar eski yıl olarak tabir edilmekte ve yeni yıl modellerinin satışa girmesiyle daha uygun fiyata satılmaktadır.
 • Öğrenciler için yılbaşı tatili önemlidir.
 • Ülkemizde resmi olarak kutlanmasa da hediyelik eşya satan market ve esnafların yüzünü güldüren bir gündür.
 • Yılbaşının  olmazsa olmazı talih kuşu çekilişidir. Türkiye’den bir çok insan yılbaşına zengin bir şekilde uyanır.
 • Hindi üreticileri de sürekli yılbaşına kaç gün kaldı diye sormaktadırlar. Çünkü hindi üreticileri çok büyük paralar kazanmıştır bu gecede çünkü yılbaşının vazgeçilmez yiyeceği hindi olarak bilinir.

Yeni Yıl Geri Sayım

Yeni yıla ne kadar kaldı bir çok önemli soru bulunmaktadır. 2023 yılbaşına kaç gün kaldı konusu oldukça önemli olduğunu hepimiz bilmekteyiz. Yeni yıl ile birlikte her şey de bir değişme olacak. Ekonomi değişecek, hayat değişecek, yaşam koşulları değişecek ve daha bir çok şey.

1 Ocağa Kaç Gün Kaldı

Her yıl düzenli olarak kutlanan yıl başı bu yılda kutlamalar ve eğlenceler ile geçecek. 1 ocağa kaç gün kaldı? Geçmiş yıllar da olduğu gibi bu yılda milli piyango büyük ikramiyesi oldukça fazla olacak. Talihlilerine pek hayır getirmese de bu para herkesi heyecanlandırıyor. Bu nedenle birçok kişi yılbaşına kaç gün var sorusunu soruyor ve yılbaşını heyecan ile bekliyor. Ne kadar anlam taşımasa da bugün birçok insan açısından yeni yıl, yeni umutlar olarak adlandırılıyor ve düşündürüyor insanı.

yılbaşı geri sayım, yılbaşı sayacı, yeni yıl geri sayım, yılbaşına geri sayım, yeni yıla ne kadar kaldı, yılbaşına kaç gün var, yeni yıl geri sayım sayacı, yılbaşına kaç gün kaldı, yılbaşı geri sayım sayacı, yeni yıla kaç gün kaldı, yeni yıl sayacı, yılbaşına kaç saat kaldı, geri sayım yılbaşı, yeni yıla kaç saat kaldı, yılbaşına ne kadar kaldı, yeni yıla kaç dk kaldı, yılbaşına kaç dakika kaldı, yılbaşına ne kadar var, yılbaşına kalan süre, yeni yıla geri sayım, yeni yıla geri sayım sayacı, yılbaşı kaç gün kaldı,2022 yılbaşı

İlgili Makaleler

214 Yorum

 1. yarin yeni yil ben ilk baktigimdfa 41 gun vardi simdi bir gun var zaman cabuk geldi gecti hayatimizdan gidiyor bu gunler

 2. Sude yeter tatilci yeter su okul bitsin artık diyecek 15 tatilde ” of 14 gün var sonraa ….. 10 – 5 gün var ” diyecek ben yazımı buraya koyuyorum 15 tatilde bakacam 15 tatilin bitmesine kaç gün kaldı ya bakacam oradanda sude görürsem benim için kacgün bitmiş olacak.

 3. 4 gün carsamba bugun ? ve bugun 5.50ye kadar okulda olmam gerek özel ders var 3.50de cikmam gerekiordu ama ozel ders iste allahım nolurr sabir gücü ver yarrabim ??

 4. 6 gün kaldi ya ilk baktigimda 60 70 gun vardi ciden su gibi aktı gecti zaman☺ama bugun pazartesi?

  1. yeterrr yazma artik yeter ne kadar cok yaziyosun be guzel kardesimmm yenili soutun yazma lutfenn :D NOT:sadece saka yaptim kizma.

 5. 13gun kaldi ve pazartesi gunu bugun ? 15hafdadir okula gidioruz yani 105gun 3.bucuk ay buralara kadar dayandk azdaha dayanak

 6. Gecior ömrümüzden gecior gunler 20 gun kaldi ilk baktigimda 90 89 filandi simdi 20 bole iste bugun pazartesi hep bole olcak

 7. 28 gun kaldı ilk baktıgımda 60 fılandı bakın ne cabuk geçtı be insanız nankörüz tabı gelecegın özlemcısıyız geçmişin hüzüntüsündeyiz suandakı anın sikayetcisiyiz be :D pazar gunu yarın okul var hühühüh :(

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı