29 Ekim Tatili Kaç Gün? 2017

29 Ekim Tatili Kaç Gün? Çalışanların en çok merak duyduğu konular arasında resmi tatillerin hangi günlere denk geldiğidir. Uzun çalışma temposundan yorulanlar tatil yapabilmek için tek çare olarak resmi tatil günlerini beklemektedir. Bu nedenle merakla 29 Ekim tatili kaç gün 2017 sorusunu yöneltmektedirler. Her yıl farklı günlere denk gelen resmi tatil günler 2017 yılında da farklılık göstermektedir.

29 Ekim Tatili Kaç Gün?

2016 yılında tatil günlerinin oldukça bol olması çalışanları çok memnun etmişti. Ama 2017 yılında durum aynı şekilde olmadı. Çoğu resmi tatil günlerinin hafta sonuna denk geliyor olması zaten tatil olan günlerin resmi tatil olması izin kullanmayı bekleyen çalışanlar için oldukça can sıkıcı olmaktadır. Geçen yıl kurban ve ramazan bayramların birleşiminde 18 gün tatil yapan memurlar bu yıl aynı coşkuyu yaşayamıyor. Akıllarda hep 29 Ekim tatili kaç gün 2017 sorusu var. Çünkü 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’ da dahil olmak üzere pek çok resmi tatil günleri hafta sonuna denk geliyor.

 1 Mayıs 2017′ Den Sonra Tam Gün Resmi Tatil Yok

1 Mayıs tarihinde resmi tatil yapabilen memurlar bu tarihten sonra hafta içine denk gelebilecek tam gün bir resmi tatil yapamayacaklar. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için umutlu olanlarda kötü haber var. Coşku ile tüm yurtta kutlanan bu bayramda da 29 Ekim tarihi pazar gününe gelmektedir. Dolayısı ile 29 Ekim tatili kaç gün 2017 diye merak edenlerin ve tatil planları yapanların hayali de suya düşmektedir. Memurların yüzlerinin bayramda gülmeyecek olması tatil planlarını değiştirmelerine neden olmaktadır. Resmi ve dini bayram tatillerinin hangi gün kutlanacağını sene başından takibe alan çalışanlar bu sene hayal kırıklığı içindeler.

İlgini Çekebilir  İlkbahar,Yaz,Sonbahar,Kış Kaç Gündür?

29 Ekim Tatili Kaç Gün?

29 Ekim Tatili Kaç Gün Olacak

Etkinlikler ve özel hazırlıklar düzenlenerek yapılan kutlamalarda 29 Ekim coşkusu fazlası ile yaşanmaktadır. 29 Ekim tatili kaç gün sorusu da cevap bulabilmektedir. Şiirler destansı bir dille tüm yurtta okunurken yürekler kabarmaktadır. Bu günün pazar gününe denk geliyor olması da okulların pazartesi günü gerekli anma törenlerini ve kutlamaları yapması beklenmektedir. Çalışmalarına ara verip dinlenme hayali içinde olan öğrenci ve memurlar için kötü bir haber olmasına rağmen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’ nın yüreklerde yaşanan coşkusu hiç bir zaman bitmeyecektir. Gözler şimdilerde 2018 yılının resmi tatil günlerinde… 2018 de hangi günlerde bayramların kutlanacağı merak konuları arasında yer almaktadır.

UYARI: Bu yazının tüm hakları Kacgun.com'a aittir. "www.kacgun.com" biçiminde aktif bağlantı verip açık kaynak göstererek içerik kullanılabilir. Açık kaynak göstermeden yapılan alıntılar için yasal takip başlatılacaktır. ©
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (YILDIZLARA TIKLAYARAK BU YAZIYA OY VEREBİLİRSİNİZ)
Loading...
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
BİR YORUM YAZ
 1. Sevinc aktug dedi ki:

  Allahim nolorsun bizi seviyorsan 30 ekim pazartesi gununu tatil olsun kurbanin olayim

 2. Ozgur donmez dedi ki:

  Nolursun allah rizasi icin lutfen 30 ekim pazartesi gunu tatil olsun

 3. Tuna akçı dedi ki:

  Allah rızası için 30 Ekim tatil olsun

 4. Tuna akci dedi ki:

  30 ekim pazartesi günü tatil mi

  1. Tuna akçı dedi ki:

   Allah rızası için 30 Ekim Pazartesi günü tatil olsun