Kapat

29 Ekim Tatili Kaç Gün? 2018

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 1 Kişi Oy Verdi, 5 Üzerinden Ortalama Puan: 1,00. Bu Yazıya Oy Vermek İster Misiniz?
Loading...
Anasayfa
Kaç Gün? 29 Ekim Tatili Kaç Gün? 2018
29 Ekim Tatili Kaç Gün? 2017

29 Ekim Tatili Kaç Gün? Çalışanların en çok merak duyduğu konular arasında resmi tatillerin hangi günlere denk geldiğidir. Uzun çalışma temposundan yorulanlar tatil yapabilmek için tek çare olarak resmi tatil günlerini beklemektedir. Bu nedenle merakla 29 Ekim tatili kaç gün 2017 sorusunu yöneltmektedirler. Her yıl farklı günlere denk gelen resmi tatil günler 2017 yılında da farklılık göstermektedir.

29 Ekim Tatili Kaç Gün?

2017 yılında tatil günlerinin oldukça az olması çalışanları çok memnun etmemişti. Ama 2018 yılında durum aynı şekilde olmadı. Çoğu resmi tatil günlerinin hafta içine denk geliyor olması zaten tatil olan günlerin resmi tatil olması izin kullanmayı bekleyen çalışanlar için oldukça sevindirici oldu. Geçen yıl kurban ve ramazan bayramların birleşiminde 18 gün tatil yapan memurlar bu yıl aynı coşkuyu yaşayacaklar. Akıllarda hep 29 Ekim tatili kaç gün 2018 sorusu var. Çünkü 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’ da dahil olmak üzere pek çok resmi tatil günleri hafta içine denk geliyor.

1 Mayıs tarihinde resmi tatil yapabilen memurlar bu tarihten sonra hafta içine denk gelecek tam gün bir resmi tatil yapacaklar. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için umutlu olanlara iyi  haberimiz var. Coşku ile tüm yurtta kutlanan bu bayramda da 29 Ekim tarihi pazartesi gününe gelmektedir. Dolayısı ile 29 Ekim tatili kaç gün 2018 diye merak edenlerin ve tatil planları yapanların yüzleri gülmeye başlamıştır. Memurların yüzlerinin bayramda gülmeyecek olması tatil planlarını değiştirmelerine neden olmaktadır. Resmi ve dini bayram tatillerinin hangi gün kutlanacağını sene başından takibe alan çalışanlar bu sene hayal kırıklığına uğramayacaklar.

29 Ekim Tatili Kaç Gün?

29 Ekim Tatili Kaç Gün Olacak

Etkinlikler ve özel hazırlıklar düzenlenerek yapılan kutlamalarda 29 Ekim coşkusu fazlası ile yaşanmaktadır. 29 Ekim tatili kaç gün sorusu da cevap bulabilmektedir. Şiirler destansı bir dille tüm yurtta okunurken yürekler kabarmaktadır. Bu günün pazartesi gününe denk geliyor olması da okulların pazartesi günü  tatil olacağından, gerekli anma törenlerini ve kutlamalarını yapması beklenmektedir. Çalışmalarına ara verip dinlenme hayali içinde olan öğrenci ve memurlar için iyi bir haber oldu 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’ nın yüreklerde yaşanan coşkusu hiç bir zaman bitmeyecektir. Gözler şimdilerde 2019 yılının resmi tatil günlerinde… 2019 da hangi günlerde bayramların kutlanacağı merak konuları arasında yer almaktadır.

“29 Ekim Tatili Kaç Gün? 2018” üzerine 5 yorum

  1. Sevinc aktug says:
  2. Ozgur donmez says:
  3. Tuna akçı says:
  4. Tuna akci says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.