5 Gün Diyeti

5 Gün Diyeti, Zayıflama konusunda aceleci davranıyorsanız sizin için önerebileceğimiz hızlı zayıflama diyeti olarak 5 gün diyetini anlamak istiyoruz. Size bir haftalık şok diyeti işte burada…

Bu diyeti uygularken tüm detaylara dikkat edin ve birebir uymaya çalışın. Bu diyeti uyguladığınızda 1 hafta sonra  5 kilo vermeniz mümkün hale gelecek, 5 kilo zayıflamış olabilirsiniz. Kısa süreli halsizlik yaşayabilirsiniz. Bol su içmeyi ihmal etmeyin ve bu kısa süreli halsizliklerde su içerek geçiştirmeye çalışın.

Bu diyeti uygulayın 5 günde 5 kilo verin.

5 Gün Diyeti

5 gün diyeti Nasıl Yapılır

1.Gün

Diyetinizin ilk günü için yalnızca haşlanmış patates yiyebilirsiniz. Evet her öğün için yalnızca haşlanmış patates yiyebilirsiniz. İstediğiniz kadar haşlanmış patates.

2.Gün

Ertesi gün için sıradaki besin maddemiz ise sebzeler olacak. Dilediğiniz sebzeleri yemek serbest. Salata olarak tüketmek isterseniz yağ kullanmamaya dikkat edin. Ayrıca yine yağsız bir şekilde pişmiş sebze yemeklerini de rahatlıkla tüketebilirsiniz. Patates için baharat kullanabilirsiniz ancak baharatlar dışında başka ilave yok. Güne nasıl başlarsanız aynı sebzelerle devam etmeye alışın eğer seçenekleri arttırmayı düşünüyorsanız, buna sabahtan başlamayı deneyin.

3.Gün

Evet bugün bir şeyler yiyebileceksiniz. Güne sabahtan itibaren et yiyerek başlayacaksınız. Çeşit size kalmış et, tavuk, balık yağsız tonbalığı gibi bir çok seçenek mevcut. Ama ızgara olacak ve yağsız olacak. Baharat ekleyebilirsiniz.

4.Gün

Diyetinizin 4. günü de meyve günü olarak devam edecek. Muz hariç olmak üzere dilediğiniz kadar meyve tüketebilirsiniz. Aynı şekilde güne nasıl başladıysanız her öğün için aynı şekilde devam etmeniz gerekiyor.

5.Gün

Diyetinizin bu gününde sadece yumurta tüketeceksiniz. Aynı şekilde baharat ilave edebilirsiniz ancak başka bir ilave malzemeye yer yok. Ayrıca yağsız olmak koşuluyla diyet sütü ya da yoğurdu tüketebilirsiniz. Bu tercih size kalmış.

Belirmek istediğimiz diğer konu ise sağlık sorunları yaşıyorsanız bu diyeti uygulaman önce mutlaka doktorunuza danışınız. Yiyeceklerinize tuz eklemek önerilmemekle birlikte çok az olmasını sağlayın.

Soru Sor: Sorularınızı aşağıdaki yorum kısmını kullanarak bize iletebilirsiniz. Editörlerimiz tarafından kısa sürede cevaplanacaktır.

5 kilo Diyeti Uygulayanların Yorumları

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı