A101 Kaçta Açılıyor? Çalışma Saatleri

A101 Kaçta Açılıyor?

Perakende sektörünün hızla büyümesi ile beraber açılan market zincirlerinin de sayısı artmaktadır. İnsanların temel ihtiyaçlarının satışının yapıldığı marketler daima ilgi görmektedir. Bu rekabet ortamına 2008 yılında giren ve Türkiye’nin en büyük ikinci market zinciri haline gelen A101, sürekli olarak hizmetlerini ve kendini geliştirmektedir.

Her geçen gün şube sayısını artıran A101, bugün itibari ile 7000’den fazla şubeye sahiptir. Her gün yeni bir mahalleye açılan A101 mağazaları, insanların temel ihtiyaçlarını en uygun fiyatlara sunmaktadır.

Türkiye’nin 81 ilinde de hizmet veren A101 marketler zinciri, her mahalleye açılma hedefi ile kendini büyütmeye devam etmektedir. Standart daima bulunan ürünlerin dışında haftalık aktüel ürünler de belirlenerek tüketiciye sunulmaktadır. Her hafta mutfak malzemeleri, ev araç ve gereçleri gibi birçok alanda haftalık kampanyalı ürünler satışa sunulmaktadır.

Kampanya günlerinde ürünler erkenden gelip bitmektedir. Bu nedenle A101 marketlerinin açılış ve kapanış saatlerinin yani a101 çalışma saatleri bilinmesi önemlidir. Hizmette sınır tanımayan A101 marketler zinciri, tatil ve özel günlerde de hizmetine kesintisiz olarak devam etmektedir.

A101 Çalışma Saatleri

A101 Açılış Saatleri

a101 kaçta açılıyor sorusunu soran birçok kişi vardır. İndirimli ürünlere biran önce ulaşmak ve bitmeden almak isteyen kişilerin, açılış ve kapanış saatlerine dikkat etmesi gerekmektedir. Hem hafta içi hem de hafta sonu kesintisiz hizmet veren A101 marketleri çalışma saatleri şu şekildedir:

Hafta içi günler olan Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri her gün hizmet veren A101, sabah 9.00’de hizmete başlayıp akşam 21.30’da marketin kapanışını yapmaktadır. Ancak Cuma günleri, Cuma namazı nedeni ile öğle saatlerinde kapalı olabilmektedir. Bu ayrıntıya dikkat edilmeli ve sadece Cuma gününe özel bu saate dikkat edilmelidir.

Hafta sonları da hem Cumartesi hem de Pazar günleri hizmet veren A101 marketleri, sabah 9.00’de açılarak akşam 21.30’a kadar hizmet vermektedir. Bayram günlerinde de çalışmasına ara vermeyen A101 marketleri, bayramın ilk günü 10.00’da marketin açılışını yapmaktadır. Akşam kapanış saati yine aynı olarak 21.30’da yapılmaktadır. Bayramın diğer günlerinde ise normal saatleri olan sabah 9.00’da hizmete başlayan A101 marketleri, akşamları yine aynı saatte kapanmaktadır.

Kaç Tane Çift Asal Sayı Vardır?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı