Adana Evlere İş Veren Firmalar Ve Telefon Numaraları

Adana ilinde pek çok tekstil firmaları, tekstil atölyeleri, demir doğrama atölyeleri ve ayakkabı imalathaneleri bulunur. Aynı zamanda belediyeler sayesinde vatandaşlar iş bulabilmektedirler. Özel sektör ve belediyeler evde verecekleri basit işler ile para kazanmak mümkündür. Özellikle ev hanımları, emekliler ve öğrenciler aile bütçelerine katkı sağlayabilir. Bu yazıda Adana ek iş fırsatlarından nasıl yararlanacağınızı aktaracağız. Sizlere evde yapabileceğiniz iş fırsatlarını inceleyeceğiz.

Adana Ek İş Fırsatları

Ayakkabı bağcığı paketleme işi: Yukarıda da açıkladığımız gibi Adana ilinde birçok ayakkabı imalatçısı bulunur. Bu firmalar tasarladıkları ayakkabıların bağcıklarını paketler şeklinde kolilere koyarak firmalara teslim edilmesi gerekir. Çok yoğun olan ayakkabı imalatçıları, ellerinde bulunan bazı ayakkabı paketleme işlerini dışarıdan yaptırmak isteyebilir. Evinizde imalatçıların verdikleri ayakkabı bağcıklarını paketleyerek haftalık olarak yaklaşık 500 TL ile 700 TL arasında kazanç elde edebilirsiniz.

Adana

Plastik bardak paketleme: Evde yapabileceğiniz bir diğer ek iş fırsatı plastik bardak paketlemesidir. Evde yapılabilecek iş modellerinden biri olan plastik bardak paketleme, firmanın sizlere vereceği çeşitli renk ve kaliteli plastik bardakları kontrol edilmesi, daha sonra belirtilen sayılara göre poşetlerine koyarak paketleme işini kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Bu iş için firmalar size haftalık olarak yaklaşık 300 TL ile 500 TL arasında ödeme alabilmektedir.

Kalite kontrol işi: Adana şehrinde birçok tekstil atölyeleri bulunur. Bu atölyeler pantolon, hırka, eşofman,  gömlek, şapka, tişört, polar, kazak ve benzer çeşitli tekstil ürünlerin hazırlanması ve dikilmesi gerekir. Tekstil atölyeleri, üretim kalitelerin arttırılması için tasarladıkları veya diktikleri ürünlerin kalite kontrol işlemlerini dışarıdan yaptırmak isteyebilir. Böylece sadece dikim ve üretim işleriyle uğraşmış olurlar. Bu kısa zamanda müşterilerin siparişlerini yetiştirmeleri gerekir. Atölyelerin sizlere vereceği tekstil ürünlerini üzerlerinde yırtık, kesik, defo veya kopuk var mı yok mu diye kontrol edilmesi gerekir. Kusurlu olan ürünleri bulup firmalara teslim edilmesi gerekir. Bu kolay iş modelinde iş başına günlük olarak yaklaşık 60 TL yevmiye alabilirsiniz. Günlük bir iş olduğu için ödemeler günlük olarak verilmektedir.

Montaj işi: Adana şehrinde birçok imalatçı bulunur. Kombi, demir doğrama, mobilya, avize, ve alüminyum gibi bu tarz işler vardır. İmalatçıların ürettikleri birçok ürünün yedek parçaların montajlanması gerekir. Montaj parçaları olmadan imalat firmaları ürünleri mağazalara gönderemez. İmalatçıların ellinde bulundukları montaj işleriyle uğraşmak istemeyebilir ve bu işleri dışarıdan yaptırabilirler. Çevrenizde bu tarz imalatçılar varsa onlarla görüşerek evinizde montajlama işi yapabilirsiniz.

Ahşap boyama işi: El becerileriniz iyi ise bu iş modelleri tam size göre. Evimizde kullandığımız ahşap ahşap süslemeleri ve eşyaları firmaların istediği renklerde boyayarak ek gelir elde edebilirsiniz. Ahşap boyama işlerinde tüm malzemeler firma tarafından verilir. Siz sadece belirtilen zamanda ve şekilde ürünleri boyamanız gerekecektir. Ahşap boyama işlerinde düzenli olarak çalışırsanız aylık olarak 2.000 TL ek gelir elde edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı