Akasya Tozu Zayıflatırmı

Akasya Tozu Zayıflatırmı, son zamanlarda sık sık isminden söz ettiren bitkilerden bir tanesi de akasyadır. Mehmet Öz’ ün sunumu ile sıklıkla rast geldiğimiz bitkinin yaprağı ile yapılan toz zayıflamada etkili olup olmadığı tartışılmakta.

Doktor Mehmet Öz yaptığı açıklamalar ile akasya yaprağının kilo kadınlara yönelik faydalı bir bitki olduğunu öne sürmüştü. Özellikle son zamanlarda bitkisel karışımlar ile zayıflama konusunda bir çok kişinin çeşitli yöntemler ile zayıflama çabası içerisinde olduğunu gözlemlemekteyiz. Yapılan araştırmalar sonucunda obezite hastalığı üzerinde de akasya yaprağı ile zayıflamanın etkili olduğunu söyleyebiliriz. Tıbbi olarak yapılan çalışmalar sonucunda akasya yaprağının zayıflamaya etkisi olduğunu kanıtlamakta. Tek yapılması gereken şey kullanılan ürün devamlı ve öğün atlamadan tüketilmelidir. Bunun yanı sıra her üründe olduğu gibi doz aşımı yapmamak gerekir.

Akasya Tozu Zayıflatırmı

Akasya Tozunun Faydaları

 • Yediğimiz yemeklerin hızlıca sindirilmesine olanak sağlamaktadır
 • Kilo kontrolünü sağlayarak gözle görülür bir şekilde zayıflama etkisi yaratır
 • Tokluk hissi verir
 • Jele dönüştürülmesi veya kür olarak kullanılması ile kilo kontrolünü sağlamanın yanı sıra birden fazla özelliği bulunmaktadır
 • Diş eti problemi olan kişilerde kullanıldığı takdirde diş eti probleminin giderilmesine olanak sağlar
 • Astım hastalığı olan kişiler akasya yaprağını gönül rahatlığı ile tüketebilirler
 • Göz bulanıklığı ilk sırada olmak üzere birden fazla göz rahatsızlığında akasya yaprağının faydaları gözlemlenmekte
 • Yüksek ateş olan kişilerde de yine bir nevi ilaç tedavisi uygulayan akasya yaprağı kullanılarak ateş düşürülmekte

Akasya Tozu Kullanımı

İçerik bakımından birden fazla hastalığa iyi gelen bitki akasya yaprağı bir çok sağlık problemine iyi gelmekte. Kilo problemi yaşayan kadın erkek her iki şahıs için de kullanıma uygun bir bitkidir. Herhangi bir kimyasal ürün içermeyen bitki karışımı akasyanın yaprakları ile hazırlanmaktadır. Doğal bir ürün olan akasya yaprağı Dünya ülkelerinin bir çoğunda ve ülkemizde aktif olarak kullanılmaktadır. Farklı farklı şekilde hazırlanabilen bitki kür veya jel olarak kullanılabilir. Üründen fayda sağlamak adına belirtilen ölçülerde tavsiye edildiği doz aşımında kullanılmaya özen gösterilmelidir. Doz aşımına gidilmemelidir. Doz aşımı vb. gibi durumlar ile karşılaşıldığında muhakkak ki bir sağlık kurumuna başvurulmalıdır.

Toz olarak veya kür ile jel olarak kullanabileceğiniz akasya yaprağı güzel kokusu ve eşsiz tadı ile herkesçe tercih edilen eşsiz benzerlikte bir üründür. Günlük olarak 2 veya 3 kez kullanmanız doğaldır. Genel bağlamda 2 kez kullanılması ön görülen toz tavsiyeler neticesinde 1 bardak suyun veya sütün içerisine katılarak 1 tatlı kaşığı olarak tüketilmektedir. Her zaman için öğün atlamamaya özen göstermelisiniz. Zaman ayarlamasını düzenli olacak şekilde yaparsanız kısa sürede belirli periyotlar sonucunda fit bir vücut yapısına sahip olabilirsiniz.

Akasya Tozu Yan Etkileri

Herhangi bir klinik çalışma sonucunda yan etki bulgularına rastlanmamıştır. Tek yan etkisi kişinin alerjik reaksiyonlara karşı duyarlı olması sonucunda ishal, deri üzerinde kaşıntılar, baş dönmesidir.

İlgili Makaleler

2 Yorum

 1. Ben kullandım acayip enerji veriyor. ben çok halsizdim sürekli kullanmak istiyordum. kullandıktan sonra yerimde duramadım çok iyi geldi bana.
  3 kutu almıştım iki kutu kaldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı