Ankara Evlere İş Veren Firmalar Ve Telefon Numaraları

Evde ek iş olarak bilinen, pek çok kişinin geçim kaynağını oluşturan iş modellerinden biridir. Birçok Ankaralı bu iş modellerini evden çalışarak ek gelir, aile ekonomisine katkı sağlamaktadır. Bu yazıda sizlere Ankara ek iş fırsatları hakkında bilgiler paylaşacağız.

Ankara Evde Ek İş Fırsatları

Evde tütsü paketleme işi: Evlerinde para kazanmak isteyenler sınırsız iş imkanı sunan birçok şirket bulabilir. Şirketler işçi çalıştırmak yerine evlerinde oturan insanlara daha az paralar verip, daha çok mal elde etmektedir.  Ek iş sayesinde kazacağınız paralar ile aile bütçesine katkı sağlayabilirsiniz. Bu iş için herhangi bir kurs veya eğitim almanıza gerek yoktur. Elinizin hızlı olması ve kolay yorulmamanız, istikrarlı bir şekilde işinizi sürdürebilmeniz, daha kolay ve hızlı bir şekilde kazanç elde etmenizi sağlar. Gün içerisinde boş vaktiniz varsa ve bu işi değerlendirmek istiyorsanız, patron baskısı altında çalışmak istemiyorsanız, istediğiniz zaman çalışmak istiyorsanız bu ek iş fırsatları tam size göre.

Ankara

Evde kürdan paketleme işi yapmak: Genelde paketleme işleri evde ek iş yapmak isteyenler için ilk tercih olmaktadır. Kürdan paketleme işleri veren firmalar tüm ana malzemeleri size verecektir. Kürdan paketlemede işi yaparken ellerinizin yara veya çizik olmaması önemlidir. Çünkü bu tarz işlerde steril bir ortam olması için plastik eldivenler çalışanlara verilmektedir. Eldivensiz asla bu tarz işler yapılmamalıdır ve hijyen konusunda firmalar çok hassas davranmaktadır. İşveren firmaların belirlediği kürdan sayıları, her bir kutuya kırmadan doğru bir şekilde koymanız, kürdan kutularının ağızını düzgün bir şekilde kapatarak işi tamamlamış olursunuz. Bu işi yaparken hızlı olmanıza gerek yoktur çünkü paketleme işlerinde en önemli şey dizilen malzemeleri bozmadan ve kırmadan kutusuna yerleştirmektir.

Evde araba kokusu paketleme işi: Birkaç aşamadan oluşan araba kokusu paketleme işleri oldukça kolaydır. Size verilecek olan farklı koku ve renkli araba kokularının uçlarına lastik ipler bağlayarak şeffaf ambalajlara yerleştirerek paketleme işini tamamlamış olursunuz. Ambalajları kapatmanız için sizlere özel yapıştırıcı verilecektir. Yapıştırıcıyı hafifçe ambalajın üzerine sürüp paketin ağzını sıkıca kapatmanız gerekir. Paketleme işleri için firma yetkilileri tüm malzemeleri size sayılı olarak verecektir. Bu malzemeler içerisinde; şeffaf ambalaj, lastik ip, yapıştırıcı jel, koli bandı ve maket bıçağı verilecektir.

Evde hafıza kartı paketleme işi: Hafıza kartı paketleme işleri oldukça basit ve zevkli bir iş modelidir. Küçük hafıza kartlarını size verilen şeffaf plastik ambalajlarının içerisine yerleştirerek, paketleme işini tamamlamış olursunuz. Hafıza kartlarını paketledikten sonra lastiği takıp size verilen kolilerin içerisine yerleştirmeniz gerekir. Hafıza kartı paketleme işleri biraz hassas bir iş olduğu için paketleme yaparken hafıza kartlarına zarar vermemeye dikkat etmeniz gerekir. Eğer hafıza kartları çizilirse veya darbe alırsa hafıza kartı çalışmayacaktır, bu yüzden dikkatli olmanız gerekir.

İlgili Makaleler

10 Yorum

  1. İşe ihtiyacım var kolaylıkla yapabileceğimi düşünüyorum yardımcı olursanız sevinirim Keçiören deyim

  2. Bende paketleme işi yapmak istiyorum hangisi olursa fark etmez öğrenciyim ihtiyacım var lütfen yanıt verin

  3. Anlaradayım bu işe inanamıcanız kadar ihtiyacım var lütfen yardımcı olun tecrübem vardır paketleme ne olursa olsun yaparım geçim zorluğu çekiyorum evimi geçindirmek zorundayım 055115884** bu numaradan ulaın bana nolur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı