Ankara Polatlı Evlere Ek İş Veren Firmalar ve Telefon Numaraları

Ankara Polatlı ve çevresinde eve iş veren firmalar, genellikle nikah şekeri paketleme benzeri işler vermektedir. Günlük olarak sandalye süsü yapma ve davetiye katlama gibi  işler de evlere verilmektedir. Verilen işler, genellikle devamlı olmayan, mevsimlere ve aylara göre artıp azalan bir düzene sahiptir. Ankara’da bu işleri almanız için yapmanız gereken, küçük dükkanlara başvuru yapmaktır. Nikah şekeri işleri için düğün fotoğrafçılarından yönlendirme alabilirsiniz. bunun yanında internet üzerinden de form doldurma yoluyla evlere iş verilir. Verilen işlerin zamanında teslim edilmesi ve temiz çalışılması durumunda fiyat arttırılır.

Ankara Polatlı’da Evlere Verilen İşler Nelerdir?

Ankara Polatlı ve çevresinde yaygın olarak verilen ek işler şu şekildedir:

 • Nikah şekeri yapımı
 • Davetiye katlama
 • Evde takı dizme
 • Takı paketleme
 • Elbise etiketi yapma
 • İplik temizleme
 • Ütü ve paketleme
 • Plastik bardak paketleme
 • Elbise kontrolü

Bahsedilen işler için internet ortamında ilan verilebileceği gibi, küçük atölye ve dükkanlardan da evlere iş alınabilmektedir. alınan işler, başlangıç olarak en düşük miktarda kişilere gönderilir. Bunun yanında işlerin zamanında teslim edilmesi durumunda alınacak ücretlerde artış gözlenebilir. Ücretlendirme, firmalara göre değişiklik gösterir. Evde ek iş yapmak isteyenlerin küçük dükkanlara kişisel olarak başvuru yapması gerekir. Bu şekilde hızlıca evde iş yapmaya başlanabilir.

Ankara Polatlı’da Evde Takı Hazırlama İşleri Nasıl Yapılır?

Ankara Polatlı ve civarında evde yapılacak işler arasında yer alan takı hazırlama, günde 5 saat çalışarak ayda yaklaşık 1.000 TL kazanmanızı sağlar. Bu işten elde edilecek para, işinizi güzel yapmanıza ve elinizin hızına göre değişir. takı tasarımı benzeri olan bu iş ile, takının karmaşık oluşuna göre, takı başına 50 kuruş ile 2 TL arasında ücret alırsınız. Evde iş ilanları arasında bulunan takı dizim işleri, boncukların sicime dizilmesi ve elde edilen kolye ile bilekliklerin plastik paketlere konmasını kapsar. Paketleme dahil olarak yapılan işlerde aldığınız parayı katlayabilirsiniz.

Ankara Polatlı’da Evde Nikah Şekeri Nasıl Yapılır?

Evde  nikah şekeri yaparak para kazanmak için yapılması gereken, düğün fotoğrafçılarının ve davetiye basan küçük dükkanların kapısını çalmaktır. Ankara’da bulunan parti malzemeleri satan dükkanlar da bu konuda sizlere yardımcı olacaktır. tüller ve badem şekerleri ile yapılan nikah şekeri işinden alacağınız para, işinizin karmaşık oluşuna göre değişiklik gösterir. Kullanılan malzemenin detayına ve sayısına göre nikah şekerinden 10 kuruş ile 30 kuruş arasında gelir elde edebilirsiniz. Günde yaklaşık olarak 6 saat çalışarak ayda 1.500 TL’ye kadar para kazanabilirsiniz. Evde iş yaptıran firmalar arasında bulunan organizasyon şirketleri ile de internet üzerinden bağlantı kurarak nikah şekeri işi alabilirsiniz. düğün ve kına organizasyonu yapan şirketler, bu işleri kargo ile evlere göndermektedir. Bunun yanında kına geceleri için kınalık, kına tepsisi süsleme ve davetiye katlama gibi işler de yürütebilirsiniz.

Ankara Polatlı’da Evde Plastik İşleri Nasıl Yapılır?

Ankara Polatlı’da plastik işi yapan yerler, evlere iş veren fabrikaları kapsamaktadır. Ankara’da bulunan plastik fabrikası, evlere plastik bardak ve tabak paketleme, kontrol ve desen ayırma gibi işler vermektedir. Ayrıca plastik kova tutacağı takma ve leğen delme gibi işler de plastik fabrikası eliyle verilmektedir. Evde iş imkanı seçenekleri arasında yer alan plastik işi, evlere sayı ile verilir. 10 günde bir ödeme alınacak şekilde ayarlanır. Üründe eksik çıkması durumunda aylık ödeme tutarından kesinti yapılır.

İlgili Makaleler

44 Yorum

 1. Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 2. Merhaba sürekli evdeyim ve boş vaktim çok bu zamanı çalışarak para kazanmak istiyorum el işinde elim yatkındır daha önce benzer şeyler yaptım

 3. Polatlida oturuyorum acil is istiyorum esim isten cikti hic bir gelirimiz yok ev kira 4 çocuk lutfennn

 4. Merhaba 6 aylık bir kızım var dışarda çalışamıyorum Polatlı da ikamet ediyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

 5. Merhaba 6 aylık bir kızım var dışarda çalışamıyorum Polatlı da ikamet ediyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı