Antalya Evlere İş Veren Firmalar Ve Telefon Numaraları

Antalya evlere ek iş veren firmalar aracılığıyla pek çok kişi evden işler yaparak para kazanabilir, aile bütçesine katkı sağlayabilir. Sizler için evde yapabileceğiniz Antalya ek iş fırsatlarını hazırladık. Elinize yatkın olduğunu düşündüğümüz işlere başvurular yapıp para kazanabilirsiniz.

Antalya Ek İş Fırsatları

Evde kına paketleme işi: Ek iş veren firmalar sizlere paketler halinde toz kınaları getirecektir ve belirli ölçeklerde şeffaf ambalajlara koymanız istenecektir. Kınaları sizlere verecekleri küçük ölçülü bardaklara, istedikleri ölçeklere kadar doldurup ambalajlamanız istenecektir. Daha sonra ambalajları kolilere yerleştirmeniz gerekecektir.

Firma yetkilileri paketleme işlemlerini size uygulamalı olarak gösterecektir. Paketleme işini yaparken lazım olacak tüm malzemeyi size vereceklerdir. Peki bu malzemeler nelerdir?

  • Şeffaf ambalajlar
  • Karton koli
  • Ambalaj için yapıştırıcı
  • Koli bandı
  • Kına ölçü bardakları

Tüm bu malzemeler sayılı olarak verilecektir ve işleminiz bittikten sonra teslim alınacaktır. İşlerinizi kaç günde gelip sizlerden alacağını yetkililer bildirecektir. Tahminen 3 günde bir ziyaret edilmektedir.

Antalya

Evde tespih paketleme işi: Tespihler özellikle erkeklerin sevdikleri ve kullandıkları ürünlerden birisidir. Son dönemlerde kadınlar da farklı tasarımlarla birlikte aksesuar olarak kullanmaktadır. Farklı renk, şekil ve kokularda olan tespihleri paketleyerek ek gelir elde edebilirsiniz. Yapmanız gereken size verilecek olan malzemeleri özel kutulara koymak ve paketleme işlemini tamamlamak.

Firma yetkililer paketleme işlerini yapacağınız tespihleri size kutularda teslim edecektir. Paketleme işlemini nasıl yapılacağını detaylı bir şekilde gösterilecektir. Size örnek olabilmesi için size hazır yapılmış birkaç tespih vereceklerdir.  Bu sayede takıldığınız bir yerde örnek pakete bakarak yapabilirsiniz. Firma, paketleme işlemi biten tüm ürünleri almak için 2 günde bir adresinize gelecektir. Paketler sayılarak teslim alınacaktır ve size ödemesi yapılacaktır.

Evde emzik paketleme işi: Hemen hemen her bebeğin kullandığı emzikleri bilmeyen yoktur. Farklı şekil ve renklerde olan emzikleri basit bir şekilde paketleyerek kazanç sağlayabilirsiniz. Yapmanız gereken firmaların size vereceği emzikleri özel ambalajlarına yerleştirmektir.

Emzik paketleme işlerinde dikkat etmeniz gereken en önemli hususlar vardır. Bu işlemler için mutlaka eldiven kullanmanız gerekir. Emzik paketleme işlerinde hijyen çok önemlidir ve firmalar paketleme işinin yapılacağı ortama bakarak sizlere bu iş fırsatını verecektir. İşi veren firma görevlisi size emzikleri nasıl koyacağınızı, nasıl ambalajların ağızını kapatacağını detaylı bir şekilde gösterecektir. Temizlik açısından gerekli ağız bandajı, eldiven ve diğer tüm ekipmanları size vereceklerdir. Firma yetkilisi her akşam yaptığınız paketleri kontrol ederek sizlerden paketleri teslim alacaktır. Yaptığınız işlerin ödemesini peşin olarak elden alacaksınız.

Listemizde yer alan iş fırsatları dışında Antalya da evde yapabileceğiniz pek çok iş fırsatı vardır. Listemizde yer alan iş fırsatları ve buna benzer diğer iş ilanlarına başvuru yaparak Antalya ek iş fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

43 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı