Avcılar Evlere İş Veren Firmalar Ve Telefon Numaraları

Avcılar ilçesinde son dönemlerde evde ek iş fırsatları giderek daha fazla rağbet görmektedir. Nüfus oranı yüksek olan ilçelerden biri olan Avcular, üretime ve imalatlara dayalı firmalar ve fabrikalar iş yoğunluklarından dolayı bazı durumlarda eleman bulma konusunda sıkıntı çekmektedir. Evlerde ek iş fırsatları sağlayan firmalar ile anlaşarak fabrikalar, ajanslar veya mağazalardan ek iş fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Sizler için Avcılar ek iş fırsatları hakkında bilgileri derledik.

Avcılar Ek İş Fırsatları

Evde örgü ipi paketleme işi: Fabrikalar, birbirinden farklı renklerle örgü iplerini sizlere vererek bobinlere sarılı bir halde size teslim edecektir. İlk önce gelen ipleri, fabrikanın sizlere vereceği özel yumaklara sarmanız istenecektir. Sarma işlemleri için sizlere belirli bir ölçü verilecektir, bu ölçülere göre ipler yumaklara sarılarak işinizi tamamlamış olursunuz.

Evde yapay çiçek paketleme işi: Gerçek olmayan, gerçeğe birebir benzeyen yapıda, aynı dokuda ve renkte üretilen, hatta bazıları kokulu üretildiği canlı olmayan çiçeklere, yapay çiçekler denir. Yapay çiçekler, hediyelik eşya satışı yapan mağazalarda, çiçekçilerde, yapı dekorasyon ürünlerinde satan marketlerde satılmaktadır. Özel olarak hazırlanan, ambalajlanan yapay çiçekler ile sizde evinizden ek gelir elde edebilirsiniz.

Firmaların evinize kadar getireceği birbirinden farklı şekil ve renklerle yapay çiçekleri, size verilen talimatlara uygun bir şekilde saksılarına montajlayıp veya ambalajlayıp aylık 1.500 TL ile 1.700 TL arasında kazanç sağlayabilirsiniz. Yapacağınız montajlama ve paketleme işleri oldukça basittir. İlk önce verilen saksıların orta kısmına delikli plastik tıpayı yerleştirmeniz gerekir. Daha sonra deliklerin içine ufak yapay çiçekler tek tek yerleştireceksiniz. Son olarak üzerlerine sim serpiştirerek parlamalarını sağlayabilirsiniz.

Avcılar

Evde anahtarlık paketleme işi: Evde ek iş veren firmalar paketlemeniz için birbirinden farklı anahtarlık modelini, paketleme işleri sırasında lazım olacak tüm ekipmanlarıyla birlikte sizlere teslim edecektir. Size verilen anahtarlar iki parça olarak teslim edilir. Yapmanız gereken ilk işlem, parça halinde olan anahtarlıkları ufak zincir halkalarına geçirmenizdir.

Zincire geçirdikten sonra anahtarlıkları tek parça halinde paketlemeniz istenecektir. Anahtarlıkları koyacağınız özel şeffaf poşetler olacaktır. Her poşetin içerisine 1 adet anahtarlığı koymanız gerekir. Daha sonra poşetin üzerinde firmanın kartını zımbalayıp paketleme işlemini tamamlamış olacaksınız. Firmadan gelecek olan ekip tüm ürünleri sizden teslim alacaktır.

Evde küpe yaparak para kazanın: Evde küpe yapmak hazırlamak oldukça kolaydır. Firmalar sizlere malzemeleri teslim ederken size küçük bir eğitim verebilir. El yapımı küpe malzemeleri genelde renkli ipler,  püsküllü küpe, halka küpe veya çengelli küpeden oluşur. Bunlara ek olarak pul veya sim kullanılır. Bu malzemeler tamamen özel olarak alınan siparişlere göre değişiklik gösterebilir.

Avcılar evde ek iş fırsatları genellikle boş vakti olan ev hanımları, öğrenciler ve emekliler tarafından tercih edilir. Tabi sabit bir işte çalışan akşamları boş vakitlerini değerlendirmek isteyen kişiler içinde tercih edebilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı