Aydın Evlere İş Veren Firmalar Ve Telefon Numaraları

Aydın, 17 ilçesi ve 670 mahallesiyle Türkiye’nin nüfus olarak yirminci büyük şehridir. 2020 yılının TÜİK verilerine göre 1.197.846 nüfusa sahiptir. Ege Deniz’ine kıyısı olan Aydın, tarım ve turizm alanlarında Türkiye’nin gelişmiş illerinden birisidir. Kuşadası ve Didim şehrin en güzide turistik ilçelerindendir.

Aydın şehrinin ekonomisi tarıma ve turizme tarıma dayalıdır. Aydın şehri tarım alanında bitkisel ürünlerde Türkiye’de ilk 10’da yer alır. Bu ürünler içerisinde Kestane, Zeytin, İncir, Çilek, Pamuk, Enginar, Mandalina, Kereviz ve Yer Fıstığı en çok üretilen tarım ürünlerin başında yer alır. Turizm alanlarında da sayılı illerden biri olan Aydın’da son zamanlarda tarım dışında, makine ve ekipmanları, tekstil ürünleri, otomotiv yan sanayi ve beyaz eşya ürünlerinde de sanayileşmek adına gelişmeler görülmektedir.

Aydın Ek İş Fırsatları

İşsizlik seviyelerini azaltmak için Aydın belediyesi ve özel firmalar sayesinde evde ek iş imkanları yer alır. Firmalar, özellikle üretim ve imalat yapanlar, üzerindeki işlerin düzenlenmesi, kalite kontrollerin yapılması veya paketlenmesi gibi uygulamaları evlere ek iş olarak sunulmaktadır. Özel sektör ve devlet aracılığıyla çalışma imkanı olmayan özellikle öğrenciler ve ev hanımları için evde iş istihdamı sağlanır. Sizler için Aydın ek iş fırsatlarını inceledik.

Hediyelik eşya işi: Turizm cenneti olan Aydın ilinde, turistlerin en çok tercih ettiği, en çok satın aldıkları ürünler arasında hediyelik eşyalar gelir. Birçok yabancı ve yerli turist el yapımı olan kolye, bileklik, halhal, çanta ve küpe gibi hediyelik eşyalara ilgi görmektedir. Bu ürünlerin tasarımları ve satışını yapan mağazalar ve firmalar bulunur. Bu firmalarla anlaşarak evininiz de hediyelik eşya tasarlayarak ek gelir elde edebilirsiniz. Firmalar, tasarlayacağınız işin malzemelerini size temin edecektir. Talimatlara göre hediyelik eşyaları hazırlayarak haftalık 400-500 TL arasında para kazanabilirsiniz.

Aydın

Kereviz sapı temizleme işi: Tarım alanlarında en çok üretilen ürünlerin arasında Kereviz gelir. Tarladan toplanan kerevizlerin temizleme işlemi yapıldıktan sonra işlenerek fabrikalara gönderilmesi gerekir. Firmalar toplanan kerevizleri, saplarından ayırarak para kazanabilirsiniz. Firmalar size verecekleri ekipmanlar ile basit bir şekilde kereviz saplarını ayırarak aylık olarak 1.600 TL ile 2.200 TL arasında para kazanabilir.

Davetiye işi: Aydın, turistik bir il olduğu için özellikle yaz aylarında çok düğün, nişan, kına, gezi, iş toplantıları gibi etkinlikler yapılmaktadır. Bu zamanlarda çok yoğun olan Aydın organizasyon firmaları bu yoğunlukları azaltabilmek için dışarıdan davetiyelerin katlanması ve hazırlanması gibi işleri evlerde ek iş olarak verir. Evinizde, haftalık veya günlük olarak davetiyeleri hazırlayarak ek gelir elde edebilirsiniz.

Nikah şekeri işi: Aynı davetiye işlerinde olduğu gibi nikah şekeri işlerinde de, organizasyon firmaları özel olarak tasarladığı nikah şekerlerini düzenleyerek ve paketleyerek kazanç elde edebilirsiniz.

Başvuru Nasıl Yapılır?

Aydın ilinde ikamet ediyorsanız ve evde ek iş yapmak isterseniz, yukarıda önerdiğimiz işlere başvurarak ek gelir elde edebilirsiniz.

12 Yorum

 1. Merhabalar aydin kocarlida oturuyorum evde paketleme işi istiyorum evde 3 kişiyiz

 2. Lütfen hemen dönüş sağlanayın benimle beraber çalışacak olan çok titiz çalışan arkadaşlarım var.

 3. Ben Aydın ova eymirde iş istiyorum hangisi iş oluyorsa olsun lütfen bana geri dönerseniz sevinirim

 4. Ben bekarım, sökede yaşıyorum, buraya kargo ile paketleme işi veriyor musunuz

 5. MERHABA AYDIN GERMENCİKTE İKAMETGAH EDİYORUM.
  EK PAKETLEME İÇİN YARDIMCI OLUR MUSUNUZ ?

 6. Kereviz sapi temizleme işi yapmak istiyorum
  Aydin Efelerde yasiyorum. Bir oglum var ve evimiz kira. Babasi yeni vefat etti ve onun ihtiyaçlarını karsilâyabilmek için bir ise ihtiyacım var. Elim her ise yatkindir.

 7. Merhabalar ismim serpil 45yasındayım aydın efelerde ikamet etmekteyim bende daha önce evde paketleme işi yaptım kına paketleme nikah sekeri süsleme davetiye ve tespih isi simdi tekrar bu işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim benimle beraber 4kişiyiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapalı