2019 Babalar Günü Ne Zaman? Kaç Gün Kaldı?


Babalar Günü Hangi Gün, Babalar Günü Ne Zaman: 17 Haziran 2019 Pazar

Genelde hep anneler gününü kutlarız annelerimiz için heyecanlı bir bekleyiş yaşarız. Ama şunu belirtmeden geçmek istemiyoruz: Babalarımız bu duruma çok üzülüyor :) Anneler gününde indirimler, reklamlar, okullarda o haftaya özel törenler, kutlamalar yapılıyor. Ama babalar günü daha az duyulan daha az ilgi gören bir gün oluyor. Ama anne ve babalarımız bizler için her şeyi yapan, yeri geldiği zaman kendi yemeyip bize yediren, geceleri başımızda uyumayan annelerimiz  ve babalarımızdır. Babalarımız bazen bize kızsa da bizi üzse de şunu büyüyünce anlıyoruz babalarımız bize her zaman bizim iyiliğimiz için kızmaktadırlar. Babalar günü için en güzel hediyelerinizi hazırlayınız. Babalar günü ne zaman , babalar günü kaç gün kaldı , babalar günü tarihi gibi konularda aklınıza gelebilecek soruları cevaplandırma ihtiyacı duyduk ve bu yazımızda cevaplandırdık.

Babalar Günü ‘nde ailelerimizin yükünü çeken vefakar, fedakar aile bütünlügü için adeta hizmetkar olan aile kavramının yapı taşı olan babalarımızın gönlünü almayı unutmamalı, elimizden geldiğince bu güzel günde onları hatırlamalı ve sevindirmeliyiz.

Babalarınız İçin Kendiniz Hazırlayabileceğiniz Kolay Hediyeler

babalar günü kaç gün kaldıBabalar gününde eğer uzaktaysak ya da babamız uzaktaysa onu arayıp babalar gününü kutlamamız gerekir. İlla bir hediye alarak değil ona değerli olduğunu hissettirerek babalar gününü kutlayabiliriz.

Babalarımız çok değerlidir.

Saygılarımızla

Kacgun.com Ekibi


41 Replies to “2019 Babalar Günü Ne Zaman? Kaç Gün Kaldı?

 1. merhaba arkadaşlar yine ben hediye için yorum yapacam :
  merhabalar babanızın en sevdiği bir hediye alın lütfen mesela telefon kılıfı,kravat,ayakabı,telefon,özel babanıza yapılmış bardak,çerçeve,sigara külühü,özel ona yapılmış çakmak eğer sigara içiyorsa babanız, babanızın ismine özel gömlek vs tişört,kazak,kol saati takım,gümüş yüzük,özel ona yapılmış hazır günlük,cüzdan,anahtarlık,özel kendi hazırladığınız jest,mektup,
  evet arkadaşlar bide sakın unutmayın babalar çok değerlidir..! ;)
  HeSeCaN..!

  1. çok haklısın cnm ve çok teşekür ederim sana senin yüzünden ne alacağımı düşünüyodum ve yorumun sayesinde buldum çok teşekür ederim hasret :)♥♥♥ seviliyosuzn cnm ♥♥♥

   1. evet abla buldum ve açıklicam size: KOL SAATİ TAKIMI
    evet arkadaşlar ve hasret ablacım dinle senin sayende KOL SAATİ TAKIMI alıcam kargoya verdim çok teşekürler HASRET ABLACIM ♥♥♥ seni çook sevdim ♥!♥

     1. aslıcım ben gümüş bişeyler almak istiyorum 2 eşya içinde kaldım çıkamıyorum hangisi sence gümüş tespih mi yoksa gümüş yüzük mü ?? hangisi sizce arkadaşlar ?? gümüş tesbih salar salar ama kayboluyor bence gümüş yüzük almalıym bence ??

 2. herkese merhaba arkadaşlar benim adım hasret 12 yaşındayım batmanlıyım: öncelikle babalar çok değerli benim annem ile babam ayrılmışlar annemi bile görmüşüm onuda seviyom ama babamı ondan 100 kat seviyom babamı annemden daha çok seviyorum ve bu babalar gününde babanızı sevin öpün sarılın babalar çok değerli sakın unutmayın baba kıymetini baba değerini sakın unutmayın..!

 3. BABALAR GÜNÜ YADA ANNELER GÜNÜ HEP DEMİŞŞİNİZ YA BABASI HAYATTA OLMAYANLAR BEN Bİ KIZ EVLADIYIM VE YENİ EVLENDİM VE EVLENİRKEN AİLEMİ BİRKEZ DAHA TANIDIM..Kİ HAYATTA OLDUGU HALDE BABALIK ANNELİK YAPMAYAN AİLELER DE VAR HAYATTA OLUP DA BU ŞEKİLDE HİSSETMEK DAHA BETER DEMEM O Kİ BEDENEN YANINIZDA OLMASA BİLE SİZİ ÇOK SEVDİĞİNİ BLİYORSANIZ VE GÜZEL ANILARINIZ VARSA ONLAR ZATEN SİZİNLE BEDENEN OLMASA BİLE RUHEN YANIBAŞINIZDA AMA BENİM NE BEDENEN NE DE RUHEN Bİ AİLEYE SAHİP DEĞİLİM AİLELERİNİZİN KIYMETİNİ BİLİN..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir