Bağcılar Evlere İş Veren Firmalar Ve Telefon Numaraları

Geçim problemi yaşayan ve evde ek iş yaparak para kazanmak isteyen Bağcılar da yaşayan kişiler için farklı iş konseptleri vardır. Gerek gece saatlerinde ikinci bir iş, gerekse de evinizde belirleyeceğiniz saatlerde veya tam gün çalışarak aile ekonomisine katkıda bulanabilirsiniz. İşte Bağcılar ilçesinde bulunan firmalar tarafından en çok sunulan ve her mevsim gerçekleştirebileceğiniz ek iş fırsatları;

Bağcılar Evde Kalem Paketleme İşi

Bağcılar evde ek iş ilanları arasında her mevsim tercih edilebilen ve herhangi bir deneyim gerektirmeyen kalem paketleme işi ilk sırada yer almaktadır. Hem kadınlar, hem de erkekler tarafından yapılan ek işler arasında yer alan kalem paketleme işi firmaların sizlere sunduğu kalemleri 5’li paketler halinde hazırlamanız gerekmektedir. Kalem paketleme işi firmalar sizlere yaklaşık 10.000 adet kalem vermektedir ve bu kalemleri belirtilen bir şekilde paketlenmesi istenmektedir. Her beş kalem ile hazırlayacağınız bir paket için ise 0.40 kuruş ile 0.50 kuruş kazanabilirsiniz. Bir ay içerisinde günlük 5-6 saat tam olarak yaptığınız kalem paketleme işinde ortalama 1.400 TL ile 1.700 TL arasında para kazanabilirsiniz.

Bağcılar Bardak Paketleme İşi

Hepimiz marketlerde veya diğer alışveriş yerlerinde görmüş olduğumuz 12’li bardak setlerini evlerde ek iş olarak yapabilirsiniz. Hassas ve ince bir iş olan bardak paketleme işi firmaların sizlere verecekleri bardakları 12’li hazır kutulara yerleştirmeniz istenir. Firmalar tarafından size sunulan ek iş fırsatlarından her kutu için 0.30 kuruş ile 0.60 kuruş arasında kazanç elde edebilirsiniz. Düzenli olarak yaptığınız zaman ortalama 1600 TL kazanabilirsiniz. Bardak paketleme işinde dikkat etmeniz gereken en önemli husus bardakları kırmamanızdır. Çünkü firma kırılan her bardak için ücretinizden kesinti yapabilir.

Bağcılar

Bağcılar Emzik Paketleme İşi

Birçok bebek, emzik kullanmaktadır. Farklı şekiller ve renklerle emzikleri basit bir şekilde paketleyerek ek gelir elde edebilirsiniz. Yapmanız gereken firmaların size verecekleri emzikleri özel ambalajlara koymanız ve kolilere dizmenizdir.

Emzik paketleme işinde dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, eldiven kullanmanızdır. Emzik paketleme işi sağlıkla ilgili çok önemli bir iş olduğu için firmalar paketleme işinde yapılacak ortama ve çalışacak kişi sayısına çok dikkat etmektedir. İş veren firma yetkililere size emzikleri özel ambalajlara nasıl koyulacağını ve nasıl ağızlarını kapatacağınızı detaylı bir şekilde gösterecektir. Hijyen açısından gerekli ağız bandajı, eldiven ve diğer tüm ekipmanlar size firmalar tarafından verilecektir.

Bağcılar Evde Ek İş İlanları Nasıl Başvuru Yapılır?

Sizde Bağcılar da evde ek iş yaparak aylık kazançlar elde edebilirsiniz. Yukarıda vermiş olduğumuz iş fikirlerini deneyerek ailenizin ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz. Bağcılar ek iş veren firmalar başvurduğunuz zaman başvuruları detaylı bir şekilde inceleyip sizlere en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır. Daha fazla ek iş ilanı hakkında bilgi edinmek için sitemizdeki yazıları inceleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

29 Yorum

 1. Merhaba ben Hatice altun herturlu el işi yaptım biliyorum takı montaj paketleme yardımcı olursanız sevinirim

 2. Bağcılar Fevzi çakmak Mahallesi’nde oturuyorum evde paketleme yapmak istiyorum ihtiyacım olduğu için yapmak istiyorum bu işi

 3. Bağcılar Fevzi çakmak mahallesi de oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz

 4. Merhaba Mahmutbey de oturuyorum kalem paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

 5. Merhaba Mahmutbey de oturuyorum kalem paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

 6. Bagcilar fatih mahallesinde oturuyorum evime paketleme işi almak istiyorum ihtiyacim var dönüş yaparsanız sevinirim

 7. merhaba bağcılar yavuzselim mah. oturuyorum. mandal, kalem, bardak paketleme işi istiyorum

 8. Gunesli 15 temmuz mahallesinde oturuyrum ise ihtiyacim var evde paketleme yapmak istiyorum

 9. merhaba mahmutbeyde ikamet ediyorum. dikiş becerim vardır. paketleme yaparım. dönüş bekliyorum

 10. Lütfen bana dönüş yapın eve iştiyorum 05375662113 demirkapida oturuyorum lütfen yardımcı olun

 11. Bağcılar Fatih mahallesinde oturuyorum evde paketleme işi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı