Bahçelievler Evlere İş Veren Firmalar Ve Telefon Numaraları

Ekonomik anlamda gelir elde etmek isteyen kişiler, evde çeşitli işler yaparak geçimini sağlamaktadır. Özellikle dışarıda çalışma imkanı olmayan ev hanımları, öğrenciler veya emekliler evde ek iş yapmak için firmalara başvuruda bulunur. Eğer gün içerisinde boşluğunuz varsa ve bu boşluğu kazanca sağlamak için değerlendirmek isterseniz evde ek iş imkanları tam size göre olacaktır. Bahçelievler ek iş fırsatları arasından mutlaka size uygun iş fırsatları vardır. Bu sayede hem aileniz hem de kendiniz için gelir sağlayabilirsiniz. Sizler için evde yapılacak iş modellerinden nasıl gelir elde edeceğinizi açıklayacağız.

Bahçelievler Ek İş Fırsatları

Nikah Şekeri Yapma: Düğünler zaman ve yer fark etmeksizin daima aktif olan bir sektördür. Evde nikah şekeri hazırlamak iyi bir ek gelir sağlayabilir. Nikah şekeri yapan dükkanlar, firmalar veya varsa organizasyon firmaları giderek daha fazla talep görmektedir. Firmaların size vereceği miktara göre belirli nikah şekeri malzemesi verecektir. Firma yetkilileri teslim tarihi vererek evinizden gelip alacaklardır. Bunun yanı sıra, kendiniz de firmalara götürüp satış yapabilirsiniz.

Boncuk Paketleme ve Dizme: Tekstil fabrikaları hemen her ilçede bulunmaktadır. Bahçelievler’de ise paketleme işi yapan firmalar veya giyim işletmeleri boncuk paketleme için dışarıdan yardım almaktadır. Firmalar, size iş miktarına göre malzemeler verip teslim tarihine kadar hazırlanmasını beklerler. Aylık ortalama olarak 600 ile 1200 TL arasında bir kazanç elde edebilirsiniz.

Kuruyemiş Paketleme: Fındık, fıstık, çekirdek gibi kuruyemişçiler, marketler veya dışarıda seyyar olarak satış yapanlar ürünler için paketleme yaptırmak isteyebilir. Bahçelievler mahallesinde yaşayanlar için ideal bir iş olabilir. Özellikle ev hanımlarının tercih etikleri bu iş için tüm malzemeler üreticiler tarafından verilmektedir. Sizde istenilen gramajlara göre paketlere zımbalamanız veya vakumlu bir şekilde paketlemeniz gerekir. Paket başına fiyatlar değişmektedir. İşe başlamadan önce imalathanelerle görüşebilir veya internetten yararlanabilirsiniz.

Tespih Paketleme İşi: Evinizde yapılacak bir diğer iş fırsatı ise, tespih paketleme işidir. Bu iş modelinde firmaların size vereceği tespih boncuklarını iplere dizerek bağlamanız istenecektir. Tespihleri paketlere yerleştirerek aylık 1500 TL civarında kazanç sağlayabilirsiniz.

Bahçelievler

Hamur İşi ya da Yöresel Yemekler Hazırlama: Mutfak alanında yetenekliyseniz, bu iş sizin için ideal olabilir. Özellikle içli köfte, mantı, sarma veya dolma gibi herkesin talep gösterdiği bu yemekleri yaparak restoran veya lokantalara satabilirsiniz. Bunların yanı sıra, Bahçelievler mahallesinde tatlı veya yemek yaparak yakın çevrenizde satışlar gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bir sosyal medya sayfası açarak yiyeceklerinizi sayfanızda sunarak para kazanabilirsiniz.

El İşi Ürünler Hazırlama: Dikiş, örgü, nakış, terzilik veya tadilat yapmak gibi alanlarda bilginiz varsa bunu para kazanmak için kullanabilirsiniz. Yakınızda bulunan firmalarla veya internetten satış yapan dükkanlarla anlaşarak satışlar gerçekleştirebilirsiniz. Çanta yapma, kıyafet işleme, takı yapma, örgü ile çeşitli el işleri hazırlamak veya ahşap tasarımlar yaparak birçok iş fırsatı sağlayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

7 Yorum

  1. Merhaba İstanbul bahçelievlerde oturuyorum evde nikah şekeri yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz?

  2. İstanbul bahçekuevlerde yaşıyorum evde nikah şekeri yapmak istiyiorum yardımcı olurmusunuz?

  3. istanbul bahcelievler de oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum elim yatkın yardımcı olun lütfen ihtiyacım var

  4. İstanbul Esenyurta oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum birçok iş yaptım elim yatkındır ve hızlıdır lütfen yardımcı olurmusunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı