Balık Ekmek Kaç Kalori Ekmek Arası Balık

Balık Ekmek Kaç Kalori Ekmek Arası Balık, özellikle yaz aylarında ve sahil kenarlarında görmeye alışık olduğumuz balık ekmek tezgahları ve büfeleri bir nostalji dönüşmüş durumda.

Öyle ki bazı yerlerde oraya gitti iseniz balık ekmek yenmeden dönülmez durumuna varacak şekilde şehirlerle yada semtlerle özdeşleşmiş İsmi itibari ile oldukça masun görünüyor fakat işin aslı sanıldığı gibi değil. Balık pişirilirken tavada ve yağda kızartma şeklinde yapıldığı için kalori değeri oldukça yükselir.

Balık Ekmek Kaç Kalori Ekmek Arası Balık

Balık Ekmek Kaç Kalori Ekmek Arası Balık

1 Tam Balık Ekmek Kaç Kalori : 1150 Kaloridir

Yarım Ekmek Arası Balık Kalorisi : 575 :Kaloridir.

 

 

Diyette Balık Ekmek Yemek;

Balık ekmeğin Faydası Oldukça Fazladır. vitamin ve mineral deposudur. Balık omega 3 ve doymamış yağlar açısından oldukça zengindir. Vücut için saymakla bitmez faydası vardır. Ancak ; kilo vermek isteyenler için işin birde kalori boyutu olduğundan zayıflamak isteyenlerin balık ekmek yerine yağsız ızgara balık, balık buğlama gibi alternatif yöntemlerle bu gıda türünü tüketmelerini tavsiye ediyoruz.  1 tam ekmeğinde 1100 kalori çok yüksek bir değerdir. Bu değeri size şu örneklerle açıklamamız gerekir ise; balık ekmeği yedikten sonra 5,buçuk saatlik bir yürüyüş yaparsanız aldığınız kaloriyi anca yakmış olursunuz. Yada 1-2 Saat sürekli tempolu koşu yapmalısınız. Bu sebepten bu tarz kızartma gıdalardan uzak durmanızı tavsiye ediyoruz.

Diğer Sağlıklı Yaşam Önerilerimiz ve Hızlı Sonuç almanızı sağlayacak diyet listelerimize göz atabilirsiniz. Hiçbir yerde bulamayacağınız diyet listeleri sadece Kaloritakip.Net’te

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı