Balıkesir Evlere İş Veren Firmalar Ve Telefon Numaraları

Ticari ve Sanayi alanında büyük atılımlar yapan Balıkesir evde ek iş alanlarının artmasına da fayda sağlamıştır. Bu gibi hizmetleri veren fabrikalar ve firmalar işlerini yetiştiremedikleri durumlarda, ellerindeki işlerin bir kısmını evlere gönderip, çalışmaya imkanı olmayan ev hanımları veya öğrencilere yaptırırlar. Böylece hem iş yüklerini azaltırlar, hem de ev hanımlarına ve öğrencilere iş imkanı sağlamış olurlar.

Balıkesir Evde Ek İş Fırsatları

Fabrikalar ve firmalar genelde ürettikleri ürünlerin montaj işlemlerini, paketleme işlerini, kutulama veya etiketleme gibi basit işleri yaptırırlar. Firmaların size vereceği ekipmanlarla basit bir şekilde hazırlayarak haftalık 450 – 650 TL, işin zorluğuna  ve adetine göre ise aylık 2.500 TL ile 3.200 TL arasında gelir sağlayabilirsiniz.

Yara bandı paketleme işi: Evlere gönderilen işlerin birçoğu yara bandı paketleme işidir. Gündelik hayatta en çok tüketilen ürün olduğu için yara bandı üretimi fazladır. Balıkesir ilinde bulunan fabrikalar şehir dışına da ürün gönderdikleri için bazı dönemler yoğun sipariş almaktadırlar. Fabrikaların vereceği yara bantlarını her kutuya 10 adet şekilde yerleştirerek ek gelir elde edebilirsiniz. Verilecek işin adetine göre haftalık 350 ile 5000 TL arasında değişmektedir.

Galoş paketleme işi: Korona virüs ile mücadelede olduğumuz bu günlerde en çok sağlık ve hijyen ürünlerinde artış görmektedir. En önemli sağlık ürünlerinin bir tanesi ise galoştur. Gıda ve sağlık kuruluşlarında çalışanlar hijyen önemli olduğundan galoş kullanmak zorundadır. Galoş üretimi yapan fabrikalar aracılığı ile evinize gönderilen bu ürünleri özel paketlere yerleştirerek ek gelir elde edebilirsiniz.

Balıkesir

Anahtarlık hazırlama ve paketleme işi: El yapımı anahtarlıklar şu sıralar çok sık tercih edilmektedir. Kişiye özel figür, renk, şekil ve isimlerden oluşan anahtarlıkları evinizde kolayca hazırlayarak gelir elde edebilirsiniz. Firmadan gelecek olan görevlilerin anlattığı şekilde hazırlayarak aylık 2.200 TL gelir sağlayabilirsiniz.

Evde montaj işi: Sanayi alanında gelişmekte olan Balıkesir ilinde, bir çok mobilya firması olduğunu söylemiştik. Mobilya firmaları yatak, koltuk, sandalye ve TV ünitesi gibi birbirinden çok çeşitli ürünlerin imalatını yapmaktadırlar. Fabrikaların ürettikleri bu gibi bir çok ürünün ana parçalarının ve yedek parçalarının vidalama, yapıştırma gibi montaj işleri bulunmaktadır. Bu firmalar, üretilen ürünlerin montaj işlemlerini evlere göndererek hazırlatırlar. Evinizde montaj işi yaparak gelir sağlayabilirsiniz. Mobilya firmaları ile görüşebilirsiniz.

Kalite kontrol işleri: Üretimi yapılan ürünlerin belirli bir kalite standartları olmalıdır. Bu durum yasal olarak zorunludur. Firmalar üretilen ürünlerin kalite kontrollerini özel ekipler kurarak görevlendirirler. Tabi bazı zamanlarda bu ekipler kalite kontrol işlerini yetiştirmekte zorlanabiliyorlar. Firmalarda üretilen ürünlerin bir kısmının basit olan kalite kontrol işlemlerini evlere göndererek halletmek durumunda kalmaktadır. Firmaların sizlere vereceği elektronik, tekstil, gıda gibi ürünlerin kalite ve kontrollerini sağlayarak gelir elde edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı