Başakşehir Evlere İş Veren Firmalar Ve Telefon Numaraları

Bu yazımızda sizler için Başakşehir ek iş fırsatları ve ortalama ne kadar kazanç elde edebileceğinizi sizler için derledik.

Başakşehir Evde Ek İş Fırsatları

Paketleme işi: Başakşehir ilçesindeki fabrikalar seri olarak imalat ve üretim yaparlar. Yurt için ve yurt dışına birçok yere sevkiyat yapan bu fabrikalar da yoğun dönemlerde paketleme işleri artabilir. Fabrikalar bu yoğunluktan dolayı ellerinde ki paketleme işlerini dışarıya ek iş olarak yaptırabilmektedir. Mahallenize yakın fabrikalar varsa onlar ile görüşerek paketleme işlerine talip olabilirsiniz. İş bulduğunuz zaman evinizde kolay bir şekilde paketleme işi yaparak kazanç sağlayabilirsiniz.

Davetiye katlama ve paketleme işi: Başakşehir ilçesinde yeşil alan çok fazla olduğu için birçok organizasyon firmaları kır düğünleri yapmaktadır. Başakşehir düğün ve nikah organizasyonları yapan firmalar bu dönemlerde çok yoğun olabilmektedir. Bu işlere yetişemedikleri için bazı dönemlerde ellerindeki davetiye paketleme ve katlama işlerini dışarıda yaptırmayı tercih edebilmektedir. Bu firmalar ile anlaşarak evinizde davetiye paketleme ve katlama işi yaparak ek gelir elde edebilirsiniz.

Evde yemek yapıp satmak: Başakşehir yöresel yemekler yaparak satışlar gerçekleştirebilirsiniz. Eliniz yatkınsa yöresel yemekler yaparak restaurant veya lokanta gibi yerlerle anlaşarak evinizden kazanç sağlayabilirsiniz. Çevrenizde ki restaurant ve lokantalarla görüşerek bu iş imkanını değerlendirmenizde fayda vardır.

Kurutulmuş meyve paketleme: Organik ve doğal yetişen meyveleri bulmak pek mümkün olmuyor. Bu nedenle çok kişi doğal ve taze olarak kurutulmuş meyveleri mevsimine göre tercih etmektedir. Kurutulmuş meyve imalatı yapan firmalarla anlaşarak organik meyveleri evinizde paketleyerek kazanç sağlayabilirsiniz.

Başakşehir

Tekstil ürünleri temizleme işi: Başakşehir ilçesinde birçok tekstil firması yer almaktadır. Bu firmalar triko, pantolon, kazak, çorap, hırka gibi birbirinden farklı tekstil ürünleri üretip satışa sunmaktadır. Bu tekstil ürünleri paketlenerek teslim edilmeden önce üzerinde kalan kumaş parçaları veya iplik parçaları temizlenip sorunsuz bir şekilde teslim edilmesi gerekir. Tekstil firmaları ile anlaşarak bu işleri evinizden yaparak ek gelir elde edebilirsiniz.

Araba süsü paketleme işi: Araba süsleri nazar boncuğu, sticker, hayvan figürleri, tespih, kolyeler ve yastıklar araba süsü olarak kabul edilir. Arabasına önem ve özen veren birçok kişi tarafından satın alınan araba süslerini evde bir kaç saatinizi ayırarak aylık yaklaşık 1.500 TL ek gelir sağlayabilirsiniz. Firmaların talepleri doğrultusunda özellikle gün içerisinde fazla boş vakti olan öğrenciler, emekliler, ev hanımları ve mesai saatleri dışında boş saatleri değerlendirmek isteyen kişiler için kaçırılmayacak bir ek iş fırsatıdır. Tek yapmanız gereken firmanın vereceği malzemeleri paketlemenizdir.

Yukarıda bahsedilen iş fırsatlarında kazancınız anlaşacağınız firmalara göre ve adetlerine göre değişiklik göstermektedir. Katlama, paketleme ve temizleme işlerinden ortalama yaklaşık 1.500 TL, yemek yapma işinden ortalama 1.700 TL ile 2.500 TL civarında kazançlar sağlayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

18 Yorum

  1. Başakşehir bölqesine paketleme işi veren firmalar bana ulaşabilir. Ekibim mevcut. İletişim sağlayabiliriz

    1. Ben iş paketleme evde yapmak istiyorum Başak şehir güvercin tepe de oturiyom

  2. Merhaba Başakşehir Altınşehir de oturuyorum evde paketleme yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  3. Kayasehirde oturuyorum çok ihtiyacım var pratigimdir 3 kişilik ekibim var hepsi çok seri geri dönüş yapın lütfen

  4. Merhaba ,Başakşehirde oturuyorum evde iş yapmak istiyorum dçnüş yaparsanız sevinirim.

  5. Merhaba ev hanımıyım evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olabilir misiniz Güvercintepe de oturuyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı