Basur Hemoroid Kilo Yaparmı

Basur Hemoroid Kilo Yaparmı, sağlık Kategorisi Editörümüze en sık gelen sorulardan birisi de hemoroid kilo aldırır mı, basuru olan kişiler bu sebepten mi kilo alır gibi sorular gelmekte.Bu yazımızda sizler için hemoroid kilo yapar mı bunu işleyeceğiz.

Basur Hemoroid Kilo Yaparmı

Hemoroid Kilo yaparmı konusunda ilke söylememiz gereken şey aslında sorunun ters sorulmuş olmasıdır diyebiliriz. Hemoroid kilo yapmaz fakat kilo hemoroid yapar. Aşırı kilolu olanlar ile kısa zamanda ani kilo alımları yaşayanlar risk grubundadır.

Bu hastalığım kilo alımı ile ilgili bir bağlantısının olup olmadığı konusunda uzunca bir araştırma yaptım fakat herhangi bir sonuca ulaşamadım. Hemoroid problemi olan kişilerin kilolu olmasının sebebinin hemoroid değil basurun sebebinin fazla kilolar olduğu kanısındayım.

Fakat yine de bu işin uzman durumunda olmadığım için diğer editörlerimize veya doktorunuza sormanızda fayda var, kullanıcıları isteği üzerine yaptığım kişisel araştırma sonucunda kilo ile bağlantıya ulaşamadım. Sitemiz aracılığı ile kilo ve basur hakkında editörlerimize ulaşabilir ve daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Basuru Önlemek Ve Tedavisi İçin Uğraşın

İlk önceliğiniz bu hastalığı önmelek ve tedavisini gerçekleştirmek olmalıdır. fazla kilolu olmakta sağlık problemidir fakat doktorunuza sormadan yapacağınız her şey sağlığınız açısından daha büyük problemler doğurabilir. Bu yüzden aile hekiminiz ile veya doktorlar ile konuyu görüşmenizi öneririm.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı