5 Günde 5 Kilo Zayıflatan Kür

5 Günde 5 Kilo Zayıflatan Kür, bir çok kadının kaygısı haline dönüşen kilo problemi her ne kadar kontrollü beslenme sağlandığında, aşılabilecek bir sorun gibi gözükse de şu bir gerçek ki alınan kilolar alındığı gibi hızlı ve kolay bir şekilde geri verilememekte.

Çoğu zaman zayıflama algısı güzellik için önemsenen bir durum gibi gözükse de bu durumun aksi yaşanmakta ve kilo alımı özellikle de sağlık alanında ciddi sağlık sorunlarına neden olan ve aşırı kilo alımı nedeni ile obezitenin yanı sıra karaciğer, böbrek, diz ve eklem rahatsızlıkları kalp sorunu ve daha bir çok hastalığı beraberinde getirmektedir. Bunun altını çizmeliyiz ki beslenme düzenini oluşturmadığınız zaman çeşitli sağlık sorunları ile karşılaşma riskinizi arttırmaktasınız.

Kilo vermek için bir çoğumuz tükettiğimiz besinlerin kalori oranlarını ve bizlere ne denli faydalı veyahut ne denli zararlı etkiler yarattığını araştırmaktayız. Vücudumuzda bulunan kilolara müdahale etmek adına öncelikli olarak hangi bölgemizde ne kadar yağ oranı olduğu ve benzeri bilgileri edinmekten geçiyor. Diyet listelerinin çoğu doğru bir şekilde uygulandığı an kişiye verimli sonuçlar sunmakta. Lakin kimi zaman ise uygulamalarda yer alan besinler veya ürünler kişinin sağlığını riske atmaktadır. Bunun için her zaman doğal içerikli uygulamalara yönelerek hareket etmeli ve sağlığımız ile oynamamalıyız.

5 Günde 5 Kilo Zayıflatan Kür

 

Bu yazımızda sizlere 5 dakikada hazırlayabileceğiniz 5 günde 5 kilo zayıflatan kür tarifi ve malzemelerini sunmaktayız.

Metabolizmanızı hızlandıracak olan bu karışım sayesinde 5 günde 5 kilo kadar zayıflama imkanını bulmaktasınız.

5 Günde 5 Kilo Zayıflatan Kür

Malzemeler

  • 400 ml su
  • 60 gr maydanoz
  • 1 tane limon

5 Günde 5 Kilo Zayıflatan Kür

 

Yapımı

İlk olarak limonumuzu sıkarak suyunu ayıralım. Sonrasında maydanozlarımızı ince ince kıyalım. Doğradığımız maydanozları bir kasenin içine koyup ardından da üzerine suyumuzu ekleyip karıştıralım. Belirli periyotlar ile kullanacağımız bu içeceği 5 günlük olarak hazırlayıp tüketelim. Bu süre zarfı sonrasında 10 gün ara verip ardından da aynı şekilde 5 gün daha tüketelim.

Metabolizmanızın hızlanması ile yağ yakımı hızlanacak ve metabolizmanın yavaşlama problemi ortadan kalkacaktır. Sadece metabolizma yapısını etkilemeyen aynı zamanda da vücudumuzun çeşitli minerallerini edindiren bu karışım sayesinde vücudumuz toksinlerden arınmaktadır.

Maydanoz besin maddesi vücudumuzda bulunan fazla sıvıyı ve şişkinliği alarak idrar söktürücü etkisi oluşturmaktadır.

Yapılan diyet uygulamalarının olumsuz sonuçlanmasındaki en temel etmen vücutta oluşan sindirim sistemi problemidir. Çoğu zaman bizlere negatif sonuçlar sunan sindirim sistemi problemi giderilmediğinde ne kadar diyet uygulamasında bulunursanız bulunun hiç bir sonuç alamazsınız. Diyet ve kür uygulamalarına bakarken her zaman için sindirim sisteminizi düzenleyecek ve hızla kilo vermenize olanak sağlayacaktır. Sağlıklı kilo verme adına yaptığınız çalışmalarda öncelikli olarak bir diyetisyene veyahut doktora başvurmalısınız. Bu sayede daha verimli sonuç elde ederken aynı zamanda da sağlıklı bir şekilde zayıflamış olursunuz.

 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Mrrhaba bu kadınları cocuk yokken zararlidir diye duydum dogru mu gebelik kalamiyor bozuyor mus yumurtalik diye çocuktan sonra içebilirsiniz diyorlar dogrumuydu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı