Beypazarı Kurusu Kaç Kalori Kalorisi Ne kadar 1 Adet

Beypazarı Kurusu Kaç Kalori Kalorisi Ne kadar 1 Adet, Beypazarı Kurusu Genel olarak kuru tahıl grubu görüntüsünden ötürü düşük kalorili olarak düşünülebilir. Fakat sanılanın aksine içerisindeki katı yağlar ve besin grupları sebebi ile hacmine oranla oldukça yüksek kalorilidir. Ortalama olarak kalori değerlerine baktığımızda;

Beypazarı Kurusu Kaç Kalori Kalorisi Ne kadar 1 Adet

1 Adet Küçük Beypazarı Kurusu Kalorisi : 35 Kj

1 Adet Büyük Beypazarı Kurusu Kalorisi : 70 Kj

1 Tabak “Porsiyon” Beypazarı Kurusu Kalorisi : 300-400 Kj

Olarak Söylenebilir. Yöresel Beypazarı kurusunu Üreten İmalatçı Firmanın Değişikliğine göre Değerlerde Ufak çaplı değişiklikler olabilir. En sağlıklı olan gr veya kg bazında alınan ürünün arkasından porsiyon kalori değerlerine ulaşabilirsiniz.Beypazarı kurusu kalori değerleri haricinde sağlıklı beslenme açısından fazlaca tüketilmesini önermediğimiz besin grubunda yer almaktadır. Diyet Programı içerisinde tüketilecekse bile tadımlık olarak tüketilmesini ve fazla tüketilmiş ise diğer öğünlerde alınan fazla kalorinin telafi edilmesini öneririz.

 Beypazarı kurusu Tarifi. Evde Beypazarı Kurusu Nasıl Yapılır

https://www.youtube.com/watch?v=ObwNq6QR_fg

Makalemizde aklınıza takılan bir yer var ise yorum kısmına yazarsanız aynı gün içinde editörlerimiz tarafından cevaplanacaktır. Ayrıca Zayıflamak isteyenler için diyet listesine alternatif hafif atıştırmalıklar ve tüyoları sitemizden bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapalı