Oyuncu Kadrosu

Bir Annenin Günahı Oyuncuları ve Karakterleri (TÜM OYUNCULARI)

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan yeni dram dizisi Bir Annenin Günahı oyuncuları ve karakterleri belli olmaya başladı. Kadın dizinin bitmesi ile izleyicileri aynı tür de bir dizi ile ekranlara çekecek olan dizi daha şimdiden isminden söz ettirmeye başladı. Bir Annenin Günahı dizisi farklı bir ülke de yayınlanan diziden uyarlandı. Filipinler de yayın yapan ABS-CBN kanalında ki yayınlanan Hanggang Saan dizisinden uyarlanarak çekilecek. Ülke de çok sevilen dizi birçok farklı ülke de A Mother’s Guilt “Bir Annenin Suçu” ismi ile yayınlanmıştır.

  • Yapımcı: Limon Film/Hayri Aslan
  • Senarist: Özlem Atasoy ile Yeşim Aslan
  • Senaryo danışmanı: Ahmet Yurdakul
  • Yönetmen Yüksel Aksu ile Filiz Gülmez Pakman

Bir Annenin Günahı Dizisi Konusu

Bir annenin yaşadığı dramatik sıkıntıları anlatan ve kendi ayakları üstünde durmaya çalışan annenin hayatı anlatılıyor. Çocuğu için yaşadığı kötü olaylar yapabileceği her şeyi anlatan bir dizi. Bir annenin dramı olarak adlandırmak sanırım daha doğru olacaktır.

Bir Annenin Günahı Oyuncuları

Başrol oyuncusu olarak Özge Özberk ile anlaşılmıştır. Sevilen ve oldukça başarılı olan sinama, tiyatro ve dizi oyuncusu olan oyuncu dizi de Suna karakterini canlandıracaktır.

Bir Annenin Günahı Suna Kimdir? (Özge Özberk)

13 Ağustos 1976 doğumlu olan güzel oyuncu, İstanbul da doğmuştur. Özge Özberk Yeşil gözlü, 53 kg, 1.64 m boyunda ve Aslan burcudur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü’nde bir zaman öğrenim gördükten sonra 2000-2002 yılları arasında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi Şiir Tiyatrosu kulübü’de yönetmenlik yapmıştır.

İlginizi Çekebilir:  Kalk Gidelim Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri

Bizim  Ev, Sır Dünyası ve Bizimkiler gibi önemli televizyon yapımlarında rol almıştır. 2007 yılının bir yaz ayı olan Temmuz ayında Hayim Sadioğlu ile evlendi. Evliliğinden 3 yıl sonra Leo adında bir bebeği oldu. Daha sonra 2012 yılında eşinden boşanmıştır.

Bir Annenin Günahı Suna Kimdir

Nisanur Ikbal Yildiz

İnönü Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği bölümü mezunuyum. 4 yıldır profesyonel blog yazarlığı yapıyorum. Psikoloji ve öğrenci eğitimi ile ilgili birçok sertifikaya sahibim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün