Bursa Evlere İş Veren Firmalar Ve Telefon Numaraları

Bursa ilinde son dönemlerde popüler ekonomik faaliyetler arasında olan evde ek iş fırsatlarıdır. Bursa evlere ek iş veren firmalar sayesinde birçok kişi, özellikle öğrenciler, ev hanımları ve emekliler çeşitli işler yaparak ek gelir elde edebilir. Bu yazımızda sizler için Bursa ek iş fırsatları hakkında bilgiler aktaracağız.

Bursa Ek İş Fırsatları

Evde temizlik bezi paketleme işi: Evde temizlik bezi kullanmak kadınların en önemli araç gereçlerinden bir tanesidir. Farklı boyut ve renklerde olan temizlik bezleri yine farklı kalite ve kumaşlar olabilmektedir. Evlerinizde kolay bir şekilde temizlik bezi paketleme işini yaparak  ek gelir elde edebilirsiniz.

Firmaların sizlere verilecek olan farklı renklerde ve boyutlardaki temizlik bezlerini, her bir pakete 3 veya 5 adet olarak şeklide koymanız istenecektir. Daha sonra koyduğunuz bez paketlerini size verilecek olan ambalajları yapıştırmanız istenecektir. Yapıştırdığınız tüm paketleri sayarak büyük kolilere dizerek paketleme işlemini bitirmeniz gerekir. Firma yetkilileri sizlere paketleme işlemlerini detaylı olarak anlatacaktır. Gerekli tüm malzemeleri de sizlere verecektir. Hafta üç veya dört günde bir gelip bitirmiş olduğunuz işleri teslim alacaktır. Sorunsuz olarak tamamlamış olduğunuz paketlerin parasını hemen peşin olarak alacaksınız.

Bursa

Evde kitap ayracı paketleme işi: Kitap ayraçlarının ne için kullanıldığını ve nasıl olduğunu bilmeyeniniz yoktur. Kısaca anlatmak gerekirse, kitaplarda kaldığımız sayfayı belirlemek için kullanılan resim veya kartondan oluşan bir araçtır. Kitap ayraçları farklı renklerde, şekillerde veya resim baskılı olabilmektedir. Sizlere verilen çeşitli kitap ayraçlarını ambalajlara koymanız ve ağzını yapıştırarak paketlemeniz istenecektir.

Ek iş veren firma yetkilisi sizlere gerekli tüm malzemeyi teslim edecektir. Kitap ayracı paketleme işlerinde nasıl yapacağınızı detaylı bir şekilde gösterilip anlatılacaktır. Her hafta sonu sizlere verilen işlerin teslimi adresinizden alınacaktır. Paketleme işlemlerini bitirdiğiniz işleri tek tek kontrol etmeniz gerekir. Sorunsuz ve eksiksiz yapılan tüm işlerin parasını hemen peşin olarak alırsınız.

Evde tükenmez kalem paketleme işi: Tükenmez kalem paketleme işlerini birkaç aşamadan oluşur. Herkesin kullandığı bu tükenmez kalemlerin yapısı bilinmemektedir. Kalemin iç kısmı, uç kısmı ve arka kısmı olarak 3 kademesi bulunur. Size verilecek olan kalemin parçalarını sırasıyla birleştirip kalemi toparlamanız gerekiyor. Toparlama işlemini yaptıktan sonra kalemleri sayıp düzenli bir şekilde kutularına koymanız gerekir. Kutulama işlemlerini tamamlandıktan sonra kutulara yerleştirip paketleme işini bitirmiş olursunuz.

Ek iş veren firma görevlileri sizlere paketleme işlemlerinin nasıl yapılacağını gösterecektir. Dikkatli bir şekilde izlediğiniz zaman kolay bir iş olduğunu göreceksiniz. Paketleme işlemlerini yaparken sizlere lazım olacak tüm malzemeler verilecektir. Firma belirlenen günlerde gelip kalemlerin kontrolünü yapacak ve sayıp teslim alacaktır. Sorunsuz bir paketleme işleminde sonra kalemlerin ödemesini sizlere verecektir.

Yukarıda anlatmış olduğumuz Bursa ek iş fırsatları ile sizlerde kolay yoldan kazanç elde edebilirsiniz. Çok fazla beceri ve zaman gerektirmeyen bu iş türleri ile aile bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Nilüferde oturuyorum ek gelir ihtiyacım var 2 kızım var okuyan evimde yapabileceğim paketleme işi istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı