Çörek Otu Yağı Zayıflatırmı Çörek Otu ile Zayıflama

Çörek Otu Yağı Zayıflatırmı Çörek Otu ile Zayıflama, çörek otu ile zayıflana bileceğini biliyor muydunuz. Çörek otu zayıflama üzerinde oldukça etkili olmaktadır ve zayıflatır diyebiliriz.

Çörek otunun sağlığımıza faydaları saymakla bitmezken zayıflamaya etkili olması çörek otunun popülerliğini gittikçe arttırmaktadır.

Çörek Otu Yağı Zayıflatırmı Çörek Otu ile Zayıflama

Bir diğer yazımız Çörek Otunun Sağlık ve Güzellik Faydaları nelerdir? inceleyebilirsiniz

Çörek Otu Yağı Zayıflatırmı Çörek Otu ile Zayıflama

Uzmanlar çörek otu yağının zayıflama üzerinde oldukça etkili etkileri olduğunu kanıtladı. Çörek otu yağını yemeklerinizde ve sade olarak ta tüketebilirsiniz. Spor yapan kişilerin tercih ettikleri kullanım şekli ise yağ olarak direk ağız yoluyla kullanım şeklidir.

Yağı kullanmak için yapmanız gereken ise yemeklerden önce 1 yemek kaşığı çörek otu yağını su ile karıştırdıktan sonra tüketebilirsiniz.

Çörek otu yağı nasıl kullanılır, 1 çay bardağı içerisine 1 çay kaşığı kadar çörek otu yağını karıştırın ve için, bu bitkinin faydalarından sizde yararlanın.

Sabah kahvaltıdan önce çörek otu yağını tükettiğinizde tok tutucu özelliği ile daha az yemenizi de sağlayabilir. Enerji verici özelliği ile de daha zinde olabilirsiniz. Ayrıca çörek otunu sade olarak ta tüketebilirsiniz. Yani yemeklerden 1 saat kadar önce çörek otu tohumunu çiğneyerek te tüketebilirsiniz.

Çörek otu iştah azaltan ve tokluk hissi veren bir besindir. Bu özelliği sayesinde uzun zaman az yiyerek tok kalabilir ve enerjiniz de azalmaz.

Sindirim sisteminizi hızlandırır ve karaciğeri temizlemeye yardımcı olur. Çörek otunun bir diğer özelliği ise müsli etkisi oluşturmasıdır. İçerisinde bulunan lubricant özelliği ile besinleri kayganlaştırarak bağırsaklardan daha kolay geçmesini sağlamaktadır. Böylece sindirim sisteminiz daha hızlı çalışmaktadır.

Çörek otunun sindirim sistemini hızlandırması ayrıca metabolizmanızı da hızlandırmaktadır. Çörek otunu kullanmak oldukça basit, yapmanız gereken şey kahvaltı ve yemeklerden önce 1 bardak suyun içerisine 1 çay kaşığı çörek otunu ekleyerek kullanmak…

Çörek otu yağı kullananların yorumları

(Nevin)
Bi ara içtim geri bıraktım 6 kutu kapsul yağ. zaten hadis var şifa vermediği hastalık yok.

(Havva)
Ben şuanda içiyorum sabah aç karnina 6 günde 2 bucuk kilo verdim. ama kullanım şekline bağli gercekten.ben ac karnina iciyorum sabah arkasndan 2 su bardaği limonlu su iciyorum gece yatarkende A 101 den aldğm form cayi icip yatyrm hepsi bu kadar.6 gnde yarm ekmek yemedm yemin ederim.istek yok cnkü Elhamdülillah.

(Nigar)
yağı nerden alınıyor acaba.

(Kübranur Şanlı)
Aktarlardan kolaylıkla bulabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı