Denizli Evlere İş Veren Firmalar Ve Telefon Numaraları

Denizli son zamanlarda Sanayi ve Ticaret alanında yapılan yatırımlar ekonomik anlamda birçok kişiye yeni iş fırsatlarını da beraberinde getirdi. Ticaret ve sanayi alanında imalat yapan birçok firma çalışacak personel bulamadığı için ellerinde ki kolay işleri, ekonomiye destek olması açısından evden çalışarak gelir sahibi olmak isteyen ev hanımlarına ya da öğrencilere göndererek evlerde kolayca yaptırmayı tercih ediyorlar. Bu sayede hem sağladıkları iş istihdamı ile ekonomiye katkı sağlıyorlar hem de işlerini tamamlamış oluyorlar.

Denizli Evde Yapılacak İş Fırsatları

Denizli’de bulunan birçok fabrika ve firma artık işlerinin bir kısmını çalışmak isteyenlerin evlerine göndererek işlerini halletme yoluna başvuruyor. Firmalar genellikle ürettikleri ürünlerin temizlenmesi, paketlenmesi, montaj ya da kalite kontrol gibi işlemlerini evlere ek iş olarak gönderiyorlar. Bu yazımızda sizlere firmaların sıklıkla verdiği işlerden ve bu işleri nasıl yapacağınızı anlatacağız.

Telefon kılıfı paketleme işi: Telefon kılıfı paketleme işi firmaların evlere en çok gönderdiği iş modelleri arasında listenin en başında yer alıyor. Dünyada milyonlarca telefon kullanıcısı olduğunu için bu duruma şaşırmamak gerekiyor. Özellikle Türkiye genelinde günde yaklaşık 150 bin kılıf satılıyor.

Denizli’de telefon kılıfı ithalatı yapan ya da imalatı yapan firmaların size gönderecekleri birbirinden değişik renklerde ki kılıfları, telefon modellerine ve renklerine göre ayırıp özel şeffaf poşetlerinin içerisine koyarak kolayca telefon kılıfı paketleme işini tamamlayabilirsiniz. Evinizde bu iş modeli ile haftalık 500 TL kazanç sağlamanız mümkün olabilir.

Plastik bardak paketleme işi: Plastik bardak paketleme de evinizde kolayca hazırlayıp para kazanacağınız bir diğer iş modelidir. Bu işi hazırlamak da oldukça kolaydır. işi yaparken mutlaka ağız ve eldiven maskesi takmanız gerekmekte çünkü plastik bardaklar hijyenik ürünler olduğu için bu çok önemlidir. Beyaz ve şeffaf renklerde ki plastik bardakları firmaların size vereceği 30, 60 ya da 105 adet olacak bunları uzun şeffaf poşetlerine koyarak işi tamamlamış olacaksınız. Bu gibi işler için firmalar ödemeleri aylık olarak öderler. Her ayın beşi ya da onu gibi yaklaşık 1.600 TL ödemenizi banka hesabınıza gönderirler.

Tespih paketleme işi: Günümüzde artık aksesuar ürünü olarak erkeklerin sıklıkla kullandığı tespihler artık bayanlarda bileklerine ya da çantalarına takmak sureti ile tespih alıyorlar. Bu yüzden tespihe olan ilgi her geçen gün artmaya devam etmektedir. Türkiye’nin birçok ilinde olduğu gibi Denizli ilinde de tespih imalatı yapan birçok firma ve fabrika bulunmaktadır. Bu gibi fabrika ve firmalar gelen siparişleri yetiştirmekte zor olduğu için ellerinde ki ürünleri evlere göndererek kolayca hazırlatmayı tercih ediyorlar.

Tespih paketleme işi de oldukça basittir. Tabi bu tespihleri paketlemesini yapmadan önce özel olan misine iplerine belirtilen adetler kadar dizip hazırlamanız gerekmektedir.  Firmadan gelecek olan görevli size tespihleri nasıl yapacağınız konusunda yardımcı olacak. Tek tek dizip hazırladığınız tespihleri, özel ambalajlarına ya da kutularına dizerek kolay bir şekilde paketleme işini tamamlayabilirsiniz. Evde hazırlayıp paketleyerek aylık ortalama 1.800 TL’nin üzerinde ek gelir elde edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı