Diriliş Ertuğrul Yeni Sezon Ne Zaman?


Diriliş Ertuğrul yeni sezon ne zaman? Ekranların sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul, bildiğimi üzere sezon finali yaptı. Tabi dizi, sezon finali yapar yapmaz, dizinin hayranlarının ve diziyi izleyen herkesin aklına tek bir soru geldi : Diriliş Ertuğrul yeni sezon ne zaman? Bu yazımızda sizlere, bu sorunun cevabını verecek ve akıllardaki soru işaretlerini gidereceğiz.

Kadrosundaki Engin Altan Düzyatan (Ertuğrul Bey), Esra Bilgiç (Halime Hatun), Hülya Darcan (Hayme Ana), Cengiz Coşkun (Turgut Alp), Çağdaş Onur Öztürk (Vasilius) ve Nurettin Sönmez (Bamsı) gibi oyuncuların yer aldığı Diriliş Ertuğrul dizisi, 3 sezon boyunca herkesi ekranlara kilitlemeyi başarmıştı. Reyting rekorlarını alt üst ederek televizyon başındaki herkesi, kendine hayran bırakan dizi sezon finali yapınca Diriliş Ertuğrul yeni sezon ne zaman? Sorusu en çok merak edilen sorular arasında yerini aldı.

Diriliş Ertuğrul Ne Zaman?

Diriliş Ertuğrul Son Bölümünde Neler Oldu?

  1. Bölümde sezon finali yapan dizi, son bölümünde sürpriz olaylara yer verdi. Ertuğrul’un ağır bir kılıç darbesi alması sonucu yere düşmesiyle sezon finali yapan Diriliş Ertuğrul’un yeni sezonunda neler olacağı ise tam anlamıyla bir merak konusu. Bildiğimiz üzere dizinin 3. Sezonu 26 Ekim 2016 tarihinde ekranlara gelmişti. Bu nedenle Diriliş Ertuğrul’un 4. sezonunun 20 Ekim 2017 tarihinden itibaren yayınlanması bekleniyor.

Ancak tabiki 20 Ekim 2017 tarihi sadece bir tahmin. Önceki sezonların yayınlanma tarihlerine bakılarak belirtilen bu tarih Diriliş Ertuğrul yeni sezon ne zaman? Sorusuna net bir cevap sağlamamaktadır.

Dizinin üç sezon başlangıç tarihlerine ve bitiş tarihlerine  bakıldığında  Haziran ayında final yaparken sonbahar aylarında ise yeni sezon başlıyor. Diriliş Ertuğrul’un 4.sezonu ise elde edilen verilere göre 20 Ekim 2017 tarihinde veya 2017’de Eylül – Ekim aylarında başlayacaktır. Dizinin son iki sezonu 30 bölümü ve üzeri olurken hikayeye göre 4.sezonunda aynı şekilde devam etmesi bekleniyor.

Diriliş Ertuğrul yeni sezon ne zaman? Sorusuna olasılıklar ve önceki sezonların başlama tarihleri üzerinde dururak cevap vermeye çalıştık. Dizi, muhtemeldir ki hayranlarını üzmeyecek ve bu tarihler arasında yeni sezon olan 4. Sezonu yayınlamaya başlayacaktır.


UYARI: Bu yazının tüm hakları Kacgun.com'a aittir. "www.kacgun.com" biçiminde aktif bağlantı verip açık kaynak göstererek içerik kullanılabilir. Açık kaynak göstermeden yapılan alıntılar için yasal takip başlatılacaktır. ©
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 1 Kişi Oy Verdi, 5 Üzerinden Ortalama Puan: 5,00. Bu Yazıya Oy Vermek İster Misiniz?
Loading...
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM
BİR YORUM YAZ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.