Diyarbakır Evlere İş Veren Firmalar Ve Telefon Numaraları

Ekonomik anlamda gelir elde etmek isteyenler, kendi evlerinde çeşitli işler yaparak geçimini sağlamaktadır. Özellikle dışarıda çalışmaya imkanı bulamayan ve evde çocuk bakmak zorunda kalan ev hanımları, öğrenciler veya emekliler evde ek iş yaparak para kazanabilirler. Bunun için evlerde ek iş veren firmalara başvurulması gerekir. Eğer gün içerisinde boş zamanınız varsa ve bu boşluğunuzu kazanca dönüştürmek istiyorsanız evde yapılabilecek ek iş imkanları tam size göre. Diyarbakır evde ek iş fırsatları arasından mutlaka size göre uygun bir seçenek vardır. Böylece hem aileniz için hem de kendiniz için gelir elde edebilirsiniz. Gün içerisinde full time olarak bir işiniz yoksa bu işlere daha fazla zaman ayırarak kazancınızı yükseltebilirsiniz. Evde yapabileceğiniz çeşitli iş modellerinden bazılarını sizler için derledik.

Diyarbakır Evde Ek İş Fırsatları

Nikah şekeri yapma: Düğünler zaman ve yer fark etmeksizin her zaman aktif olan bir sektördür. Diyarbakır gibi şehirlerde daha sık ve şaşalı bir şekilde yapılır. Evde nikah şekeri yapmak bu nedenle iyi bir iş fikridir. Nikah şekeri yapan dükkanlar, firmalar veya varsa organizasyon firmalarına giderek iş taleplerinde bulunabilirsiniz. Firmalar sizin belirleyeceğiniz miktarlara göre size belirli nikah şekeri malzemesi verecektir. Teslim tarihinde evinize gelerek işleri sizlerden teslim alacaklardır. Ayrıca, kendiniz de firmalara götürüp teslim edebilirsiniz.

Diyarbakır

Boncuk paketleme ve dizme: Tekstil firmaları hemen her şehirde bulunur. Diyarbakır’da ise paketleme işleri yapan firmalar veya giyim alanında işletmeler boncuk işleri alarak ek gelir elde etmenizi sağlayabilir. Firmalar, size iş miktarlarına göre malzeme verip teslim tarihinde evinize gelip sizlerden teslim alacaktır. İlk başta kendinizi denemek için daha az miktarda alabilirsiniz veya 2-3 kişi bir araya gelerek daha fazla iş alabilirsiniz. Aylık yaklaşık olarak 600 ile 1200 TL arasında kazanç elde edebilirsiniz.

Kuşyemi paketleme işi: Tarım alanında gelişmiş olan Diyarbakır şehrinde, kuşyemi olarak bilinen tahıl ürünlerini paketleme işlerinden yüksek kazanç sağlayabilirsiniz. Üstelik bu işleri yaparken komşularınızdan veya ailenizden destek alabilirsiniz.

El işi ürünler hazırlama: Örgü, dikiş, nakış, terzilik, tasarım, tadilat gibi konularda yetenekliyseniz bu işleri yaparak para kazanabilirsiniz. Yakınızda bulunan firmalardan veya internet üzerinden, satış yapan dükkanlarla veya tuhafiyelerle iletişime geçerek satışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Kıyafet işleme, örgü veya çanta yapma gibi birçok el işleri hazırlamak, ahşap boyama veya takı yapma gibi birçok işi bu kapsamda gerçekleştirebilirsiniz. Tüm iş modelini tek başınıza veya ailenizle, komşularınızla toplu bir şekilde yapabilirsiniz. Alacağınız ücretler yapacağınız iş miktarına göre değişmektedir.

Yukarıda verdiğimiz Diyarbakır evde ek iş fırsatlarından birini seçerek para kazanabilirsiniz. Eğer bu işlerden birine yeteneğiniz varsa hemen yapmanızı tavsiye ederiz. Eğer yoksa sitemizde yer alan diğer iş imkanlarını inceleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

36 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı