Dukan Diyeti Tozu

Dukan Perhizi şişman kişilerin derdine çare olarak çok sayıdaki insanlar tarafından onaylanmıştır. Dukan perhizi zayıflama pazarında ve hayat genelinde tek marka haline gelmiştir. Dukan Diyeti Tozu (Yeni) ile gereğince harfi harfiyen bu diyeti yapan herkes mutlaka iyi sonuçlar almıştır.

Sonuç alamayan kişilerinse sebepleri arasında bireyin bilimsel rahatsızlıkları yer almaktadır. Dukan diyetinin temeli protein ağırlıklı beslenerek şuan ki yağ dokularının eritilmesine dayanmaktadır. Protein ağırlıklı beslenme biçimi kişiyi bununla birlikte tok bulundurarak açlık hissini azaltmakta ve zayıflamaya destekçi olmaktadır. Dukan diyetinin uygulaması belli bir süre emek ve mücadele istemektedir.

Dukan Diyeti Tozu

 

2010’lu senelerin en popüler perhizi durumda olan dukan diyetinin zorluklarını da bitirecek ürün sonunda üretildi. Dukan perhizi tozu olarak da malum DezPack bakanlık aracılığıyla onaylanmış tek ürün olmuş olması hiç tereddüt etmeden kullanılabileceğine göstermektedir. DezPack dukan diyetinde tatbik edilen protein beslenme şekline yönelik hazırlanmıştır. DezPack dukan diyetinde altını çizen her öğün hazırlanması gereken durumda olan kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği, ara öğünlere büyük avantajlar sağlamaktadır.  Yalnızca DezPack ile dukan öğünü hazırlayabilirsiniz. DezPack’ı nasıl kullanacağımıza gelecek olursak; önce iki gün DezPack ürününden 4 kaşık 200 ml az yağlı süte ilave ederek tüketilecek.

Bu önce iki gün içerisinde 3 saat arayla 5 defada DezPack ürünü tüketilecek. 3. Gün erken normal kahvaltınızı yapın. Mesela yumurta, peynir, reçel, domates, salatalık, yeşillik, zeytin, iki dilim çavdarlı ekmek tüketebilirsiniz. Kahvaltının 5 saat ardından öğle yemeğinde DezPack ikinci kutuyu bitireceksiniz. Öğle yemeğinden 5 saat ardından tekrardan ikinci kutuyu akşam yemeği olarak tüketeceksiniz. Bu DezPack ile hedeflenen kiloya 3 kilo kaldığında aynı ritimde devam edecek. Yalnızca kahvaltılara normal bir şekilde devam edilecek. Hedeflenen kiloya 3 kilo kaldığında öğle yemekleri de normal yenilecek yalnızca akşam öğününde DezPack tüketilecek.

Dukan Diyeti Tozu

Hızlı Zayıflama Teknikleri

Çağımızda kilo sorunu kişilerin korkulu rüyası haline gelmiştir. Bu kilolardan kurtulmak isteyen kişiler çeşitli yöntemleri denemektedirler. Ancak her yöntem herkes için aynı etkiyi vermediği için kimisi bu yöntemlerden fayda sağlarken kimisi de hiçbir olumlu etki görememektedir. Bunun temel nedeni kişilerin bünyelerinin birbirinden farklı yapıda olmasıdır. Bu nedenle her yöntem her bünyeye uygunluk göstermemektedir. Hatta bazı yöntemler bazı bünyeleri olumsuz yönde etkileyerek sağlık sorunlarını da beraberinde getirmektedir. Bu nedenle kilo sorunu olan ve bu kilolardan kurtulmak isteyen kişiler kulaktan dolma yöntemler ile değil uzman bir diyetisyen yardımı ile kendi bünyelerine uygun bir diyet programı ile zayıflama yöntemlerini kullanabilirler.

Hızlı zayıflama teknikleri kilo sorunu olan ve bu kilolarından kurtulmak isteyen kişiler için hayati önem taşımaktadır. Bu teknikler içerisinde en temel durum kişinin buna kendisini psikolojik olarak hazırlamasıdır. Sonrasında ise kişi kendisi için hazırlanan diyet programına tam anlamıyla uyması gerekmektedir. Bu diyet programına takviye olarak yapılacak en önemli yöntem bol bol su içmektir. Su içilmesi durumunda suyun içerisinde bulunan etken maddelerin etkisi ile yağlar parçalanmakta ve parçalanan yağlar ise erimektedir. Su aynı zamanda vücuttaki ödemi söküp atarak zayıflama sürecine hız kazandırmaktadır.

Hızlı zayıflama teknikleri arasında bir başka yöntem de karbonat yöntemidir. Karbonat aynı su gibi içerdiği mineraller sayesinde yağların parçalanmasına ve yakılmasına neden olmaktadır. Karbonat su ile birlikte 3 haftalık bir kür ile günde 3 litre içilecek şekilde uygulandığında oldukça önemli etkiler ortaya çıkacaktır. Zayıflama süreci hız kazanacaktır. En iyi zayıflama yöntemi doğal ve bitkisel beslenmektir. Bu da sağlık açısından oldukça önemlidir.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı