Efes Ürünleri Bira Kaç Kalori

Efes Ürünleri Bira Kaç Kalori, Diyet yaparken akşamları kaçamak yaptığınızda içtiğiniz her bir içkinin kalorisini hesaplamanız gerekir.

Alkol masum görünse de alkol miktarı fazladır ve vücutta fazladan yağ oluşumlarına sebep olabilir.Bu Sayfamızda Efes Pilsen Markasına ait bira çeşitlerinin kalori değerlerini göreceksiniz.

Efes Ürünleri Bira Kaç Kalori

bira kaç kalori

1 Kutu 33CL Efes Pilsen  : 140 Kalori

1 Kutu 50CL Efes Pilsen  : 210 Kalori

1 Şişe  50CL Efes Pilsen  : 210 Kalori

1 Kutu Efes Extra Kaç Kaloridir : 225 Kalori

1 Kutu Efes Malt Kaç Kaloridir : 215 Kalori

1 Kutu Efes Extra Shot : 155 Kalori

1 Kutu Efes Light : 90 Kalori

1 Kutu Efes Dark : 183 Kalori

1 Kutu Efes Ice : 126 Kalori

1 Şişe 33 Cl Miller Genuine Draft Kaç Kalori: 143 Kaloridir

Diyet Yaparken Bira İçebilir miyiz ?

Diyet yaparken her türlü gıda ve içecek yenilip içilebilir. Önemli olan kalori dengesini tutturmaktır. Alkol genel itibari ile hiçbir tokluk vermez. Vücut için herhangi bir vitamin yada mineral olarak da katkısı yoktur. Yani alınan her kalori fazladan alınmış kaloridir. Bu sebeple diyet yaparken alkol tüketimini önermiyoruz. 2 Bardak bira içtiğinizde 400 kaloriye yakın bir kalori alırsınız.

Biranın yanında yenilecek olan patlamış mısır çerez cips gibi ekstra gıdalarıda hesaba katarsak 2 bardak bira ile ortalama 700 kalori almış oluruz. Bu çok yüksek bir miktardır. Örneğin bu kalori miktarına 9 tabak çorba içilebilir. 3 Tam Tabak bakliyat 5 Tam tabak sebze ile hemen hemen aynı kaloriye sahiptir. Kilo vermeye gerçekten kararlı iseniz alkol tüketirken kendinize 2 kez sorun. Ayrıca alkol tüketimi halsizlik aş ağrısı gibi etkileri sebebi ile metabolizma üzerinde yavaşlatma etkileri yaşatabilir. Bu da normalde günlük harcadığınız kalori miktarını düşürerek kilo almanıza sebep olabilir. Sizlere tavsiyemiz zayıflamak için olabildiğince alkol ürünlerinden uzak durmanızdır.

Ayrıca %100 etkili hızlı kilo verme yöntemlerinin yazılı olduğu diyet listemerimizi incelemenizi öneriyoruz. Püf noktalar çok işinize yarayabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı