Erzurum Evlere İş Veren Firmalar Ve Telefon Numaraları

Erzurum, 767.848 kişilik nüfusu ile Türkiye’nin en büyük 29. şehri konumundadır. Erzurum ekonomisi hayvancılık, sanayi, tarım ve son dönemlerde kış olimpiyatları nedeniyle turizme dayalıdır. İmalat alanlarında da gelişen Erzurum, gıda sanayi, plastik ve kimya sanayi, makine ve metal sanayi, tekstil ve petrol de ekonomik kaynaklar arasında yer alır. Şehir merkezinde yer alan Erzurum Atatürk Üniversitesi de ekonomiyi canlı tutmaktadır.

Erzurum Evde Ek İş Fırsatları

Kıtlama ve akide şekeri paketleme işi: Fabrikaların imalat ettikleri Akide şekeri ve kıtlama şekeri evinizde düzgün bir şekilde paketleyerek para kazanabilirsiniz. Oldukça kolay olan bu iş ile aylık 1.500 TL kazanç sağlayabilirsiniz.

Ev yemekleri yaparak kazanç sağlamak: Erzurum yöresel lezzetler konusunda Türkiye’nin önemli şehirlerinden birisidir. Cağ kebabı, Şiş köfte, Yumurta pilavı, Cevizli kadayıf dolma, Ekşili dolma, Çaşır, Çiriş ve daha birçok lezzet bulunmaktadır. Sizlerde el becerinize göre en iyi olduğunuz yemekleri yapıp satarak kazanç elde edebilirsiniz.

Oltu taşı tesbih dizimi: Erzurum kültürünün önemli yeri olan Oltu taşı tesbihleri, yurt içinde ve yurt dışında birçok bölgeye gönderilen oldukça önemli bir üründür. Firmalar tesbih dizmek için evlere iş vermektedir. Erzurum Palandöken ve Yakutiye gibi merkez ilçelerinde bulunan birçok satış firması evde ek iş ilanları vererek tesbih dizim işi yaptırmaktadır. Gelir elde etmek isteyenler evde iş yaptıran firmalarla iletişime geçerek evden tesbih dizimi yapabilirler.

Erzurum

Evde paketleme işi: Erzurum’da evde yapılabilecek işler içerisinde paketleme işleri gelir. Firmalar aldıkları yoğun talepleri genellikle evlerde yaptırmaktadır. Erzurum’un özel şekerlerinden biri olan sert beyaz şeker, çeşitli şekerlemeler, kına, galoş, ataç, bardak ve boncuk paketleme gibi ürünlerin paketlenmesi için ilan vermektedir.

Firmalar genellikle paketleme yapılacak ürünleri evinize getirir, iş bittikten sonra yine teslim almak için yetkilileri evinize gelir. Firmaların verecekleri ilanları takip ederek veya yapmak istediğiniz işle ilgili firmalarla iletişime geçerek evde iş imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Evde örgü işi: Erzurum evlerde paketleme işleri dışında örgü işleri yaparak da ek gelir elde edebilirsiniz. El işinde bilgili olan kadınlar bu işleri rahatlıkla yapabilir ve ek gelir elde edebilir. Birbirinden farklı ürünlerin el işçiliğiyle örülmesi sayesinde ayda yaklaşık 2 bin TL para kazanmanız mümkündür. Bebek hırkası, gelin şalı, bere atkı takımı, patik ve yelek gibi ürünleri örebilen emekli veya ev hanımları bu işlere başvurabilirler. Ayrıca belirttiğimiz ürünleri kendi imkanlarıyla üretenler internet üzerinden satışlar yaparak daha fazla para kazanabilirler. Sizin de bu tarz becerileriniz varsa bu işlere başvurarak değerlendirebilirsiniz.

İlgili Makaleler

25 Yorum

 1. Merhaba Erzurum’un Oltu ilçesinde yaşıyorum ve paketleme işi yapmak istiyorum bana ulaşırmısınız lütfen

 2. Palandöken de oturuyorum bu işe ihtiyacım var olumlu veya olumsuz dönüş sağlarsınız sevinirim teşekkür ederim.

 3. Mrb Erzurum dan yaziyom ev hanımıyım evde paketleme işini almak istiyorum ihtiyacım var lütfen dönüş yaparsanız sevinirim tşk ederim

 4. İyi günler iki çoçuğum var evde paketleme işi yapmak istiyorum kendi çabalarımla çocuklarıma birikim yapmak istiyorum daha önce bu konuda çalışmalarım oldu tecrübeliyim

 5. Ben erzurum da evde paketleme işi yapmak istiyorum no yazarmisiniz iki kişi çalışıcaz lütfen buradan tekrar dönerseniz çok sevinirim

 6. Acil evde paketleme isi evde yapilabilecek tesbih dizme vb. Is istiyorum yardimci olurmusunuz ?

 7. Erzurum Aziziye dadaskent de oturuyorum her türlü evde paketleme işi yapabilirim yardımcı olur musunuz her türlü işi yapabilirim

 8. Merhaba 26 yaşındayım Erzurum Yakutiye de oturuyorum evde paketleme işi istiyorum lütfen yardımcı olursanız sevinirim

 9. Ev hanımıyım evde ek iş yapmak istiyorum.elimden her iş geliryadımcı olursanız sevinirim

 10. 23 yaşındayım.Evde paketleme işine ihtiyacım var.Daha önce fabrikada paketleme de çalışıyordum tecrübem var.Geri dönüş sağlanırsa sevinirim.

 11. Merhabalar evde ek işe ihtiyacım var lise mezunu ve şuan işsizim yardımcı olur musunuz teşekkürler

 12. İşe çok ihtiyacım var elimden herşey gelir çok hızlıyım lütfen dönüş yapın herşey yaparım

 13. Ev hanimiyim ek ise ihtiyacım var kiradayim 2 çocuğum var erzurum merkezdeyim yardımcı olurmusunuz

  1. İşe ihtiyaçım var yardımcı olursanız çok sevinirim arabamlada goturu getırebılırımm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı