Esenyurtta Evlere İş Veren Firmalar Ve Telefon Numaraları

Esenyurtta evlere iş veren firmaları bularak ek gelir elde edebilirsiniz. Bir çok firma işçi masrafını azaltmak için bu tarz girişimlerde bulunuyor. Büyük katkı sağlayan bu işler sayesinde hem firmalar hemde vatandaşlar karşılıklı kazanç sağlamış oluyor. Özellikle ev hanımları, öğrenciler, emekliler ve evden çalışmak isteyen kişiler için evde ek iş fırsatları oldukça güzel işler diyebiliriz.

Esenyurtta Evlere İş Veren Fabrikalar

Evlere iş veren birçok farklı firma bulunmaktadır. Fakat şuanda bizlere gelen iş ilanlarında ve araştırmalarımız doğrultusunda esenyurt evlere iş ilanları incelendiği zaman karşımıza bir çok farklı iş olanakları gelmektedir. Bunlardan bazıları:

 • Evde çağrı merkezi elemanı,
 • Kutu katlama işi,
 • Ceviz kırma ve temizleme,
 • Ihlamur paketleme,
 • Tesbih, kolye, bileklik montaj işi,
 • Ataç paketleme,
 • Çanta katlama,
 • Boncuk dizme işi,
 • Kurdale yapıştırma işi.

Yukarı da yer alan işler, fabrikalar tarafından verilen işlerdir. Bu işleri küçük bir araştırma ile rahat bir şekilde bulduk. Görüldüğü gibi Esenyurtta evlere iş veren bir çok firma ve bu firmaların ürünleri bulunmaktadır. Bu firmalara ulaşmak için yapılması gereken sadece hangi işi ve hangi sektörde çalışmak istediğinize karar vermektir.

Kıraçta Evlere İş Veren Firmalar

Kıraç da ikamet ediyorsanız iş bulma olasılığınız biraz farklı olduğunu belirtmekte fayda var. Çünkü bu bölge de çalışan firmaların birçoğu kurumsal çalışmakta. Bu nedenle Kıraçta ek iş bulma şansınız biraz düşük olabilir.

Esenyurtta ek iş bulmak için bize yorum kısmına bilgilerinizi ve çalışmak istediğiniz sektörü yazın size kısa süre de dönüş sağlayalım ve bilgi verelim.

Esenyurt Evde Paketleme İş İlanları

Esenyurtta evde poşet paketleme işi birçok firma tarafından talep edilen işler olup, bu işi rahatlıkla yapabilirsiniz. Poşet katlamak kadar kolay bir iş yoktur, sadece zaman fazla alabilir ve ona göre kazanç sağlarsınız. Yapmanız gereken firmalardan gelen karton poşetleri istenen şekilde katlamanız olacaktır. Genellikle de-monte halinde karton poşetler teslim edilir. Bu poşetleri belirtilen şekilde katlamanız istenir, oldukça kolay bir iştir.

Esenyurt Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi

Özellikle yaz aylarının popüler işlerinden biridir. Yaz sezonu açılmaya başladığı zaman ek iş ilanlarının birçoğunda nikah şekeri işi olduğunu görebilirsiniz. Yapmanız gereken oldukça basittir. Nikah şekeri satışı yapan firmalar sizlere şekerleri ve nasıl bir şey yapılacağını gösterirler, bu bağlamda paketleme işi yaparak oldukça kolay bir şekilde gelir elde edebilirsiniz. Nikah şekeri denince aklınıza tatlı ve reçineli işler gelmesin, oldukça sade ve temiz nikah şekeri paketleme işleri de olmaktadır.

Küçükçekmece Evlere İş Veren Firmalar

Esenyurt Belediyesi Ev Hanımlarına Ek İş

Sadece Esenyurt Belediyesi değil, nerede ise tüm belediyeler, ev hanımlarına gelir elde edebilecek ek işler sunmaktadır. Halk eğitim merkezleri, çini boyama, resim yapma, el işi, dantel, dikiş gibi farklı işlerde bilgi sağlamakta eğitim vermektedir. Bu eğitimler sonrasında gelir elde edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

504 Yorum

 1. Nalan okke tespihv isi istiyoeum daha oncede fason olarak yaprirdim terim avcilar parsellertel 05535920641

 2. Merhaba Hürriyet mahallesi kıraç dayım paketleme işi almak istiyorum konuyla ilgili irtibata geçebilirmiyiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı