Esenyurtta Evlere İş Veren Firmalar Ve Telefon Numaraları

Esenyurtta evlere iş veren firmaları bularak ek gelir elde edebilirsiniz. Bir çok firma işçi masrafını azaltmak için bu tarz girişimlerde bulunuyor. Büyük katkı sağlayan bu işler sayesinde hem firmalar hemde vatandaşlar karşılıklı kazanç sağlamış oluyor. Özellikle ev hanımları, öğrenciler, emekliler ve evden çalışmak isteyen kişiler için evde ek iş fırsatları oldukça güzel işler diyebiliriz.

Esenyurtta Evlere İş Veren Fabrikalar

Evlere iş veren birçok farklı firma bulunmaktadır. Fakat şuanda bizlere gelen iş ilanlarında ve araştırmalarımız doğrultusunda esenyurt evlere iş ilanları incelendiği zaman karşımıza bir çok farklı iş olanakları gelmektedir. Bunlardan bazıları:

 • Evde çağrı merkezi elemanı,
 • Kutu katlama işi,
 • Ceviz kırma ve temizleme,
 • Ihlamur paketleme,
 • Tesbih, kolye, bileklik montaj işi,
 • Ataç paketleme,
 • Çanta katlama,
 • Boncuk dizme işi,
 • Kurdale yapıştırma işi.

Yukarı da yer alan işler, fabrikalar tarafından verilen işlerdir. Bu işleri küçük bir araştırma ile rahat bir şekilde bulduk. Görüldüğü gibi Esenyurtta evlere iş veren bir çok firma ve bu firmaların ürünleri bulunmaktadır. Bu firmalara ulaşmak için yapılması gereken sadece hangi işi ve hangi sektörde çalışmak istediğinize karar vermektir.

Kıraçta Evlere İş Veren Firmalar

Kıraç da ikamet ediyorsanız iş bulma olasılığınız biraz farklı olduğunu belirtmekte fayda var. Çünkü bu bölge de çalışan firmaların birçoğu kurumsal çalışmakta. Bu nedenle Kıraçta ek iş bulma şansınız biraz düşük olabilir.

Esenyurtta ek iş bulmak için bize yorum kısmına bilgilerinizi ve çalışmak istediğiniz sektörü yazın size kısa süre de dönüş sağlayalım ve bilgi verelim.

Esenyurt Evde Paketleme İş İlanları

Esenyurtta evde poşet paketleme işi birçok firma tarafından talep edilen işler olup, bu işi rahatlıkla yapabilirsiniz. Poşet katlamak kadar kolay bir iş yoktur, sadece zaman fazla alabilir ve ona göre kazanç sağlarsınız. Yapmanız gereken firmalardan gelen karton poşetleri istenen şekilde katlamanız olacaktır. Genellikle de-monte halinde karton poşetler teslim edilir. Bu poşetleri belirtilen şekilde katlamanız istenir, oldukça kolay bir iştir.

Esenyurt Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi

Özellikle yaz aylarının popüler işlerinden biridir. Yaz sezonu açılmaya başladığı zaman ek iş ilanlarının birçoğunda nikah şekeri işi olduğunu görebilirsiniz. Yapmanız gereken oldukça basittir. Nikah şekeri satışı yapan firmalar sizlere şekerleri ve nasıl bir şey yapılacağını gösterirler, bu bağlamda paketleme işi yaparak oldukça kolay bir şekilde gelir elde edebilirsiniz. Nikah şekeri denince aklınıza tatlı ve reçineli işler gelmesin, oldukça sade ve temiz nikah şekeri paketleme işleri de olmaktadır.

Esenyurt Belediyesi Ev Hanımlarına Ek İş

Sadece Esenyurt Belediyesi değil, nerede ise tüm belediyeler, ev hanımlarına gelir elde edebilecek ek işler sunmaktadır. Halk eğitim merkezleri, çini boyama, resim yapma, el işi, dantel, dikiş gibi farklı işlerde bilgi sağlamakta eğitim vermektedir. Bu eğitimler sonrasında gelir elde edebilirsiniz.

Bir önceki makalemizide okumanızı öneriyoruz. Ocak Ayı Kaç Gün Çeker? başlıklı makalemizde editörlerimiz sizler için önemli konulada değindi. Okumanızı öneriyoruz.

İlgili Makaleler

160 Yorum

 1. Esenyurt Mehter Çeşme MH oturuyorum eve iş almak istiyorum 5 yıl teskstil deneyimim var elim yatkın her işe

 2. Esen yurt fatih mahallesın oturuyorum elim hızlıdır isteiginiz güne teslim ede bilirim lutfen dönüş yapın cok ihdiyacım var teşekkür

 3. Merhaba İstanbul Esenyurtta yaşıyorum ve paketleme işi arıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim..

 4. Esenyurt incirtepe mahallesinde oturuyorum ve öğrenciyim paketleme işi yapabiliriz.Çok ihtiyacım var geri dönerseniz sevinirim

 5. Merhabalar evde paketleme işine çok ihtiyacım var çalışmıyorum işimi temiz ve titiz bir şekilde yapmayı çok severim gününde yetiştire bilirim bu işe gerçekten çok ihtiyacım var yardımcı olup geri dönüş sağlarsanız çok memnun kalırım tek başıma yaşıyorum bir gelirim yok ve bu işe çok ihtiyacım var 🙏 ACİL

 6. Esenyurt ta oturuyorum . Öğrenciyim boş vaktim çok ve ek ise ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim.

 7. 28yasindayim kuzu yolunda oturuyom ev hanımıyım universitemezunuyum bı çocuk annesiyim çok ihtiyacım var paketleme yaparim

 8. 29yaşındayım ev hanımıyım ev kıredisi ödüyoruz eşimin kazancı bize yetmiyor daha öncede evden ek iş yaptım baana dönerseniz sevinirim. F

  1. Merhaba Esenyurt Balıkyolunda oturuyoruz. Annemin iş yeri covid den dolayı kapatılmıştır. Eli hızlı ve pratiktir titiz bir şekilde işinizi teslim edebiliriz. Evimiz çalışmaya müsaittir. Paketleme ve ceviz kırma temizleme işini yapabiliriz. Paraya ihtiyacımız var teşekkür ederiz.

 9. Merhaba 3 kişiyiz işe ihtiyacımız var elimiz yatkın hızlıdır daha önce evde ek iş yaptik geri dönüş yaparsanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı