Eskişehir Evlere İş Veren Firmalar Ve Telefon Numaraları

Eskişehir, Tepebaşı, Odunpazarı, Çifteler, Seyitgazi, Alpu ve Sivrihisar ilçelerinde ikamet eden binlerce kişi evinde ek işler yaparak para kazanabilirler. Sizlerde ekonomik anlamda zorluk çekiyorsanız, kredi kartı veya kredi borçlarınızı ödemekte zorlanıyorsanız veya okul masraflarını ödemekte zorlanıyorsanız evde ek işler yaparak gelir elde edebilirsiniz. Eskişehir’de ikamet eden ev hanımları diğer şehirlere göre büyük bir avantaja sahiptir. Özellikle bu şehre ait olan lüle taşı işlemeciliği ev hanımlarının ek iş yapma imkanı sağlamaktadır. Ayrıca üniversite öğrencilerinin de talep gördüğü takı tasarımı veya yöresel yemekleri yaparak para kazanabilirsiniz. Sizde evde ek gelir elde etmek istiyorsanız Eskişehir evde ek iş fırsatlarını deneyebilirsiniz.

Eskişehir Evde Ek İş Fırsatları

Evde lüle taşı işlemeciliği: Sadece ülkemizde değil tüm Dünya’nın oldukça ilgisini çeken lüle taşı Eskişehir ve çevresindeki ilçelerde yaşayanlara ek iş imkanları sağlamaktadır. Yumuşak bir yapıya sahip olan bu taşı işlemek oldukça basit olduğu için kadınlar tarafından oldukça fazla ilgi gösterilmektedir. Bu iş için Eskişehir Halk Eğitim Merkezi ve Özel İşletmelerce Lüle Taşı İşlemeciliği ücretsiz veya ücretli kurslar vermektedir. İsteyenler bu kursa katılarak bu iş hakkında eğitim ve belge alabilir. Ev işleri dışında kalan zamanı değerlendirmek isteyenler ve ek gelir elde etmek isteyen ev hanımları bu imkandan yararlanarak bu işi yapabilir. Özellikle pipo, ağızlık, vitrin süsleri ve tespih gibi ürünlerin evde işlenmesi ve hazırlanması sayesinde ek gelir imkanı sağlayabilirsiniz.

Takı tasarım işi: Ülkemizdeki en fazla öğrenci yaşayan şehirlerinden biri olan Eskişehir, oldukça genç bir nüfusa sahiptir. Bu nedenle yaşanacak şehirler sıralamasında ilk sıralarda yer almaktadır. Birçok üniversite öğrencisi mezun olduktan sonra burada yaşamaya devam ederler. Bu kadar genç bir nüfusa sahip olması şehirde takı ürünlerinde ilginin artmasına sebep olmuştur. Bu ilgi yüzlerce kişinin ek gelir elde etmesini sağlamıştır. Takı ürünleri satışı yapan birçok iş yeri bu takıların hazırlanması ve tasarlanması için ev hanımlarından destek alırlar. El becerisine ve tasarım konusunda kendisine güvenen genç veya yaşlı kadınlar bu işi talebinde bulunabilirler. Bulunduğunuz ilçede bu tarz ürünlerin satışının yapıldığı yerlerle iletişime geçerek işi talebinde bulunabilirsiniz.

Yöresel yemekler yapma: Memur, akademisyen veya öğrenciler gibi çalışan kesimin büyük bir çoğunluğu Eskişehir’de ev yemekleri ve yöresel yemek siparişleri vermektedir, Lokanta, kafe, otel, restoran veya yurtlar menülerine ekledikleri özellikle içli köfte, mantı veya ev yapımı börekler için anlaştıkları kişilerle çalışırlar. Yemek işletmelerin verdikleri ilanlarla göre başvuru yaparak para kazanabilirsiniz.

Eskişehir

Eskişehir yemek bakımından oldukça zengin bir şehirdir. Odunpazarı ilçesinde haşhaşlı börek, Çiğ börek gibi yöresel yemekleri evde yaparak da para kazanabilirsiniz. Ayrıca tarhana ve reçel yapımı da özellikle ev hanımlarına yönelik evde iş alanlarındandır.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Eskisehir emekte oturuyorum odunpazarinda paketleme isinde ne varsa yapabilirim lutfen yardimci olurmusunuz işe cok ihtiyacim var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı