Facebook Dondurma Süresi Kaç Gün?

Günümüzün en popüler sosyal paylaşım sitelerinden biri olan Facebook, her geçen gün artan kullanıcı sayısı ile en yaygın kullanılan sosyal platformlardan birisi. Ancak çeşitli nedenlerden dolayı Facebook kullanıcıları hesaplarını geçici süre kapatmak istiyorlar. En çok başvurulan yöntemlerden biri ise hesap dondurma seçeneği.

Facebook hesap dondurma ile ilgili bilinmeyenler ve en sık sorulan soruların cevapları:

Facebook Hesap Dondurma Bekleme Süresi

Facebook hesabı profil ayarlarından dondurulmaktadır. Kullanıcı hesapları dondurulmak istendiğinde kullanıcıların en çok sorduğu sorulardan birisi Facebook dondurma süresi kaç gün sorusudur. Facebook bu konuda kullanıcılarını kaybetmemek ve tekrar hesabı aynı şekilde aktif edebilmek için esnek davranmakta ve hesabı sınırlı bir süre olmadan dondurulmasına imkan tanımaktadır. Yani dondurduğunuz hesabınızı istediğiniz zaman tekrar geri açabilirsiniz.

Facebook Hesap Dondurma Açma

Facebook hesabını dondurmak için ayarlar sekmesi altında bulunan genel seçeneğine tıklamanız ve buradan da hesabı yönet seçeneğine tıklayarak aşağıda bulunan hesabı dondur seçeneğini seçmeniz yeterli olacaktır. Dondurulan Facebook hesaplarını tekrar açmak içinse siteye girip mail adresiniz ve şifrenizle giriş yapmanız yeterlidir.

Facebook Dondurma Süresi Kaç Gün?

Facebook Hesabı Dondurunca Ne Olur?

Facebook hesabınızı dondurduğunuzda tüm bilgileriniz ve paylaşımlarınız hesabınızı tekrar aktif edilene kadar saklanmaktadır. Dondurulan hesaplar arama sonuçlarında çıkmaz ve profiliniz kimse tarafından görüntülenemez.

Kullanılmayan Facebook Hesabı Ne Zaman Kapanır?

Kullanılmayan Facebook hesapları siz talep etmedikçe kapanmamaktadır. En son gelen güncellemeler ile çeşitli seçenekler eklenmiş olup, hesabınızın ne zaman kapanmasını istediğinize dair onay butonları bulunuyor. Bu seçeneklerden birisini seçerek hesabınızın hangi durumlarda kapanması gerektiğini belirleyebilirsiniz.

Dondurulan Face Kendiliğinden Açılır mı?

Dondurulan Facebook hesapları mail adresi ve şifrenizi tekrardan girmediğiniz sürece kendiliğinden açılmaz. Hesap güvenliğiniz için şifrenizi ve bilgilerinizi kimseyle paylaşmamalısınız.

 

Facebook’ta Dondurulmuş Hesabı Görme

Facebook’ta dondurulmuş hesaplar arama sekmesinde çıkmamakta ve profiller görünmemektedir. Ancak arkadaşınız olarak ekli olan kişilerin listesinde isminiz çıkmaktadır. Bu sayede arkadaşlarınız hesabınızın dondurulduğunu anlayabilir.Facebook Dondurma Süresi Kaç Gün?

Facebook Dondurunca Mesaj Gelir mi?

Facebook hesabınızı dondurduğunuz zaman hesabınız aktif olmadığı için size mesaj gelmez. Aynı zamanda siteden gelen mailler de hesabınız kapalı olduğu sürece gelmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Dondurulan Facebook hesabıma giriş yaptım. Profil bağlantısını gizli sekmeden açıyorum ve hala kapalı gözüküyor. Açılması ne kadar sürüyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı