Ne Zaman

Fantastıc Journey To Oz Ne Zaman Vizyona Girecek?

Fantastic Journey to Oz nedir? Fantastic Journey to Oz ne zaman vizyona girecek? Fantastic Journey to Oz ne zaman çıkıyor? Fantastic Journey to Oz konusu nedir? Siz de bu soruların cevaplarını merak ediyorsanız, bu yazımızda yanıtlara yer verdik. Fantastic Journey to Oz ne zaman vizyona girecek? işte cevabı…

Fantastıc Journey To Oz Ne Zaman, Hangi Tarihte Vizyona Girecek?

Malumunuz günümüz teknolojisi her geçen gün gelişmeye ve geliştirmeye devam ediyor, teknolojik gelişimlerin en canlı örneklerini gördüğümüz alanlardan biri de sinema film sektörü. Çoğu film daha vizyona girmeden, fragmanları ile sunduğu görsel şölen, animasyonları, görüntü kalitesi ve oyuncu kadrosu ile adından söz ettirmeye başlıyor. Fantastic Journey to Oz ne zaman vizyona girecek? sorusu da bahsettiğimiz animatik olarak da oldukça başarılı, merak edilen filmlerden bir tanesi.

Fantastic Journey to Oz filmi, ana karakterlerden biri olan Urfin adlı kurnaz ve kötü bir karakterin yaptıkları çerçevesinde gelişmektedir. Her masalda olduğu gibi hikayemiz bilinmez büyülü bir diyarda geçmektedir. Bu diyarın adı ise, Magic Land’dir. Urfin’in sıkı sıkıya kurduğu planların tek emeli Magic Land’i ele geçirmektir. Kötü cadı Urfin Magic Land’e hükümdarlık etmeyi kafaya koymuştur. Urfin ahşap askerlerden oluşmuş bir orduya sahiptir, ordusu ile Emerald Şehri’ni ele geçirir ve burada Urfinville adını koyduğu yeni bir kent inşa eder. Kötü karakterimiz Urfin, zafer kutlamaları için emirler vermeye başladığı sırada küçük kasabalı kızımız Dorothy, Magic Land’e gelir ve Urfin’in yaptığı tüm planlar bozulur. Dorothy evine dönmek istemektedir, fakat arkadaşlarına yardım edip Urfin’i yenmeden de kasabasına gitmek istemez. Böylece Dorothy ve arkadaşlarının Urfin’e karşı mücadeleleri, savaşlar, arkadaşlıklar ve izleyiciyi şaşırtacak süprizler ortaya çıkar.

İlginizi Çekebilir:  Mevsimler Ne Zaman Başlar Ne Zaman Biter?

Fantastıc Journey To Oz Ne Zaman Vizyona Girecek?

Fantastic Journey to Oz ne zaman vizyona girecek? sorusuna gelecek olursak filmin 13 Ekim 2017’de vizyona girmesi bekleniyor.  Bunun yanında bu film fragmanlarıyla şimdiden beğeni kazanmaya başladı. Filmin orjinal dilinde ayı karakterini Dmitriy Dyuzhev, cadı Urfin’i Konstantin Khabenskiy ve General rolünü ise Sergey Shnurov seslendiriyor. Filmin Türkçe seslendirmeleri hakkında henüz belirli bir karakter yok.

Karayip Korsanları 6 Ne Zaman Vizyona Girecek?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün