Gaziosmanpaşa Evlere İş Veren Firmalar Ve Telefon Numaraları

Gaziosmanpaşa da evde ek iş yaparak para kazanmakta alternatif iş modelleri arasındadır. Fazla zamanınızı paraya çevirmek isteyenler için ek iş fırsatları vardır. Evden çalışabileceğiniz ve yalnızca birkaç saat ayıracağınız basit işler ile aylık kazancınızı artırabilirsiniz. Ekonomik şartlar nedeniyle, birçok kişi evden ek iş fırsatlarına başvurmaktadır.

Evinizde çok basit bir şekilde yapacağınız yada hazırlayacağınız işlerde aile bütçesine katkı sağlayabilir, kendi paranızı kazanabilirsiniz. Sizler için Gaziosmanpaşa ek iş fırsatlarını başlıklar halinde sizler için sıraladık. İşlerin nasıl yapılacağı hakkında fikirler ve bilgiler sunduk.

Konserve Hazırlama: Gaziosmanpaşa’da doğal meyve ve sebzeye ulaşmak çok kolay. Bu avantaj sayesinde birbirinden lezzetli konserve ürünlerini hazırlayabilirsiniz. Hem bu işleri yapan dükkanlarla anlaşarak satabilir hem de kendinizi şehir içinde veya dışında satışlar yapabilirsiniz. Konserve turşu, salça, marmelat, reçel, kışlık sebze ve meyve konserveleri yapabilirsiniz. Özellikle ev hanımlarının bu iş kategorisini tercih etmesiyle ailesine ek gelir kazandırabilir.

Gaziosmanpaşa

El İşi Davetiye Yapmak: Düğünler, nişanlar, kına etkinlikleri her şehrin ve ilçenin vazgeçilmez sektörlerinden biridir. Bunun beraberinde bazı konular için de iş alanı oluşması kaçınılmaz hale gelir. Bu iş alanların bir tanesi davetiye tasarlama ve hazırlamadır. Davetiye hazırlayan firmalar veya el işi davetiye arayışında olan yerler ile anlaşarak evinizde hazırlama imkanınız olur. Ayrıca düğün salonu sahipleri ile anlaşarak yeni evlenecek olan kişilere referans sağlayabilir. Firmalar ile anlaşırsanız, size belli modeller ve bunun için gerekli malzemeler verecektir. Bu malzemeler kağıt, ip benzeri aksesuarlar, kurdele, yapıştırıcı, kesme makinesi ve benzeri aletler sağlayacaklardır. Zarflarla beraber tüm ürünleri istenilen şekilde hazırlayıp teslim etmeniz gerekmektedir.

Anahtarlık Tasarlama: El becerileriniz iyiyse, basit tasarım işleri yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. Özellikle öğrenci ve ev hanımları tarafından tercih edilen el işleri, anahtarlık tasarlamak iyi bir yöntemdir. Kırtasiye, tuhafiye veya hediyelik eşya dükkanları ile anlaşarak anahtarlık yapıp satabilirsiniz. Ahşap, örgü, plastik, kağıt gibi birçok şekilde anahtarlıklar tasarlayabilirsiniz. Seri şekilde anahtar yapabilirseniz ve yaratıcı tasarımlar yaparsanız alıcı bulma şansınız artacaktır. Satış durumunuza göre ortalama olarak aylık 500 ile 1000 TL arasında kazanç elde edebilirsiniz.

Plastik Tabak Paketleme: Plastik tabaklar düğün, toplantı, piknik gibi organizasyonların ikramlarında kullanılan ürünleri arasındadır. Ek iş veren firmalar ile evinizde plastik tabak paketleme işleri yaparak kazançlar elde edebilirsiniz. Çok pratik ve kolay bir şekilde size verilecek olan tabakları belirli sayılara göre poşetlemeniz gerekir. Plastik tabak paketleyerek haftalık 500 TL kazanç sağlayabilirsiniz.

Yukarıda anlattığımız işler dışında, kendi yetenekleriniz ve el becerinize göre farklı işler yapabilirsiniz. Artık günümüzün gelişen teknolojisi ile birlikte birçok kişi sosyal medya ve internet gibi mecralarda binlerce kişiye ulaşıp gelir sağlayabilirsiniz. Üstelik hiç bir sermayeniz olmadan bu ek iş modelleri ile kendi işinizi kurabilirsiniz.

3 Yorum

  1. İstanbul gaziosmanpaşada oturuyorum evde paketleme işi arıyorum 4 kişiyiz en kısa sürede dönüş yaparsanız sevinirim

  2. İstanbul gaziosmanpaşada oturuyorum evde paketleme işi arıyorum 4 kişiyiz en kısa sürede dönüş yaparsanız sevinirim

  3. Hamileligim dolayısıyla dışarda çalışmıyorum ihtiyacimiz var evden eşime destek olmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı