Göbek Eriten Limonlu Yoğurt Kürü

Göbek Eriten Limonlu Yoğurt Kürü, son zamanlarda kilo alımı konusunda bayanların çokça şikayet ettikleri alanlardan bir tanesi de göbek bölgesidir. Şişkinlik, karın ağrıları ve gaz sancıları neredeyse en fazla gözlenen problemlerden bir tanesi haline dönüşmüştür.

Bunun için hem sağlıklı bir şekilde zayıflama hem de göbek eritme alanında doğal tavsiyeler doğrultusunda ilerleme adına doğal ürünleri tercih edebiliriz. Limonlu yoğurt kürü ve malzemelerini sizlerle paylaşmaktayız.

Göbek Eriten Limonlu Yoğurt Kürü

Limonlu Yoğurt Kürü

Malzemeler

  • 1 tatlı kaşığı pul biber
  • 2 yemek kaşığı limon suyu
  • 3 yemek kaşığı az yağlı yoğurt

Yapımı ve Uygulama

Kabımızın içine malzemelerimizi koyarak karıştıralım. Malzemelerimizi hazırlarken yukarıdaki ölçüye uygun şekilde hazırlamaya özen gösterelim ve bu ölçünün dışına çıkmayalım.

Kür uygulamamızı kesintisiz olarak gece yatmadan önce tüketmeniz gerekmektedir. Minimum olarak kür uygulamasından 2 hafta sonrasında verim alacaksınız. Yatmadan yaklaşık olarak yarım saat öncesinde hazırladığınız karışımı tüketiniz.

Özellikle kış aylarında bu uygulama fazla kilolu olan kişiler için alternatif bir seçim olacaktır. Limonlu yoğurt kürü sayesinde kolay bir şekilde vücudunuzdaki fazlalıkları vücudunuzdan atabileceksiniz. Yaz mevsiminin başlangıç göstermesi ile bu kür uygulamasına da başlanmada geç kalınmamalı.

Göbek Eriten Limonlu Yoğurt Kürü

Limonlu Yoğurt Kürü Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sık Sık Hareket Ediniz

Hareketsiz bir yaşam tarzı insanların kilo alımına teşvik etmektedir. Kişi hareketsiz kaldığı sürece kilo verme işlevi neredeyse verimsiz sonuçlanacak kadar olumsuz bir durumu teşkil edecektir. Bu nedenden dolayı kür uygulamasının yanı sıra günlük aktivitelerinizde sürekli hareket halinde olursanız daha sağlıklı bir zayıflama işlemi gözlemlenirken aynı zamanda efor sarf ederek ev içerisinde ve ec dışında yapacağınız 30 dakikalık tempolu egzersizler ile kolayca zayıflamanız mümkün olacaktır.

Bağırsaklarınızın Hareketlenmesi

Bağırsaklarınızın egzersizler sonucu çalışıyor olması zayıflama alanındaki en önemli ayrıntılardan bir tanesidir. Bağırsak hareketlerinizde olması gerekenden oldukça yavaş ise sabahları aç karnına olacak şekilde kuru kayısı tüketmelisiniz. Kuru kayısı miktarı 1 adet olmalıdır. Bunun yanı sıra birde 2 günlük 2 tane keçiboynuzu tüketmenizi tavsiye ederiz. Eğer ki bağırsak sisteminiz tıkalı ise o vakit yapmanız gereken tıkalı olan bağırsaklarınızı temizleme yapılmalıdır. Bu sayede bağırsaklarınızın temizlenmesi sonucunda bile zayıflamanın gözle görülür bir şekilde etki etmesi mümkündür. Günlük su tüketimini doğru yapmalı ve günlük en az 1.5 litre kadar su tüketmeniz gereklidir.

3 Beyaza Elveda Diyin

Limonlu yoğurt kürü uygulamasında bulunurken aynı zamanda hayatınızdan beyaz şeker, beyaz ekmek ve rafine un ve un ürünlerini çıkarmanızı öneririz. Bunun yanı sıra rafine et ürünlerini de mümkün olduğunca tüketmemelisiniz. Hazır gıdalar, kızartılmış besinler ve hamur işi ile tatlılarda yine kilo vermenize engel olan besin maddeleri arasında yer almaktadır. Bu gıdaların yerine sizleri formda tutacak tuzsuz çerezler, balık, kuru meyveler, et ve et ürünleri sebze tüketmenizi tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı