GTA 6 Ne Zaman Çıkacak ?

GTA 6 ne zaman çıkacak oyun tutkunlarının en çok sorduğu soruların başında geliyor işte cevabı. GTA tutkunlarının ve daha genel tabiriyle oyun tutkunlarının en çok merak ettiği soru: GTA 6 ne zaman çıkacak? Sorusudur. Rockstar Games firmasının ürettiği ve miyonlarca tutkunu,hayranı ve oynayanı olan GTA serisinin çıkış tarihleri analiz edildiğinde GTA 6 ne zaman çıkacak? Sorusuna verilecek cevabın da tahmini bir cevap olacağı aşikardır.

Önceki GTA Serileri Hangi Tarihlerde Çıktı?

GTA serisi çıkış tarihlerine baktığımızda aşağıdaki tabloyu görmekteyiz.

  • GTA: 1997
  • GTA 2: 1999
  • GTA 3: 2001
  • GTA 3 Vice City: 2002
  • GTA San Andreas: 2004
  • GTA 4: 2008
  • GTA 5: 2013

Bu tabloya bakınca GTA serilerinin çıkış tarihleri arasında 2 yıl, 4 yıl ve 5 yıl olarak zaman farklarını görmekteyiz. Bu sebepten dolayı GTA 6 ne zaman çıkacak? Sorusuna verilen cevabın olasılıksal olacağını söylemeliyiz. GTA 4 ile GTA 5 arasındaki zaman farkını göz önünde bulundurursak GTA 6’nın da çıkış tarihini bu bağlamda değerlendirirsek GTA 6’nın çıkış tarihinin yüksek ihtimalle 2020 yılında olacağını söyleyebiliriz.

gta6 ne zaman çıkacak?

GTA 6 ÇIKIŞ TARİHİ

GTA 6 çıkış tarihinin yukarıda da belirttiğimiz gibi 2020 yılında olması beklenmektedir. Ancak Rockstar Games’in GTA 5 ile hisselerinin tavan yaptığını ve GTA 5 ile hiç ulaşamadığı kadar indirilme sayısına ve kullanıcı sayısına ulaştığını göz önünde bulundurursak GTA 6 çıkış tarihinin daha da geç olacağı söylenebilir. Çünkü Rockstar Games’in halihazırda yüksek gelir elde ettiği GTA 5’i, serinin en yeni oyunu sıfatından mahrum etmemesi olasıdır. GTA 6 çıkış tarihiyle alakalı olarak Rockstar Games herhangi bir resmi açıklama da yapmamıştır. Aynı zamanda GTA serisinin konsol ve pc olarak iki farklı çıkış tarihi olmaktadır. Muhtemeldir ki Rockstar Games, GTA 5’deki senaryo kısmının serinin sıkı takipçisi oyuncular tarafından bitirildiğini ve çoğu oyuncunun online mode ek içeriği ile oyunu oynamaya devam ettiğini fark etmiştir. Bu sebeplerden dolayı, GTA 6 çıkış tarihini öne çekerek oyunculara daha gelişmiş ve daha çok özelliğe sahip bir oyun sunulmasının planlandığı olasılıklar arasındadır.

GTA 6 NE KADAR?

GTA 6 ne kadar? Sorusuna verilebilecek cevap, yine önceki oyunların fiyatlarıyla kıyaslanarak verilebilecek bir cevap olacaktır. GTA 6 ne kadar ? dersek eğer, önceki oyunların çıkış fiyatlarına bakılıp söylenebilecek rakam: 99 TL-150 TL arasında bir fiyat ortaya çıkacaktır. Ancak oyun çıktıktan sonra bir süre beklenip Torrent dosyasının internete düşmesi de beklenebilir.

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Abicim gta nın son oyunu olan gta 5 189.00 tl falandı ne 150 tl si hem grafikleride iddialı yani bana sorarsanız bencee microsoft mağazada ki ürün fiyatlarını aratmaz yani yaklaşık bir 200tl -300 tl arası ihtimal

  2. Abicim gta nın son oyunu olan gta 5 189.00 tl falandı ne 150 tl si hem grafikleride iddialı yani bana sorarsanız bencee microsoft mağazada ki ürün fiyatlarını aratmaz yani yaklaşık bir 200tl -300 tl arası ihtimal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı