Hatay Evlere İş Veren Firmalar Ve Telefon Numaraları

Hatay, evde ek iş imkanlarıyla ülkemizin güneyinde yer alan kültürel ve tarihi zenginlikleriyle oldukça önemli bir şehrimizdir. Tarım bakımından, ülkedeki bazı endemik yetiştirilmesinde imkanlar sağladığı için; tarım işçilerinin dönemsel olarak iş imkanları bulabildiği bir ilimizdir. Şehrin ana geçim kaynakları tarım olmasa da oldukça fazla kişinin bu alanlarda çalıştığı için tarım ana geçim kaynağı olarak görülmektedir. Tarım alanlarında çalışan mevsimsel işçiler sadece bu belirli dönemlerde çalışır. Ekonomik şartlar düşünüldüğünde bu şekilde yaşamak  oldukça zordur.

Ana geçim kaynakları tarım olduğu için çalışanlar yaşamlarını zor idame etmektedir. Bu durumda, insanların doğal olarak ek iş ilanlarına göz atmaktadır. Hatay evde ek iş imkanları açısından oldukça gelişmiş bir ilimizdir. Bu yazıda Hatay şehrinde yaşayan kişiler için evde ek iş imkanları olarak hangi olanaklara sahiptir bunları aktaracağız. Evde yapılan bu işleri, ek iş olarak değerlendirilmektedir. Eğer bir ev hanımı iseniz bu imkanlardan yararlanarak ev bütçesine katkıda bulunabilirsiniz.

Hatay’da Ek İş İmkanları

Evde çalışarak para kazanmak isteyen öğrenciler veya ev hanımları Hatay’da kendileri ve aileleri için ek kazanç sağlayabilirler. Bu iş imkanlarının çoğu ev hanımları veya emekliler için daha uygun olabilir. Çünkü evin dışında başka bir işte çalışan kişiler, evden yapacakları işe çok fazla zaman ayıramayabilir. Hatay evde iş imkanları ile gelişmiş bir şehirdir ve ek iş yaparak ayda yaklaşık 750 TL kazanabilirsiniz. Elbette bu ücretler çalışma temponuza ve ortaya çıkardığınız işin kalitesine bağlı olarak artacaktır.

Galoş Paketleme İşi

Hatay evde iş imkanlarının ilk seçeneği galoş paketleme işleridir. Hatay’da bu işleri yapan firmalar sık sık eleman ihtiyacı duyar ve çalışanlarına oldukça iyi ödemeler yapmaktadır. Bunun için firmaya başvurduktan sonra firma yetkilileri size günlük ne kadar ürün paketleyebileceğinizi sorar ve her adet için size bir fiyat verecektir. Firmaya ilettikten sonra size galoş ve paketleri yollayacaktır.

Pişmaniye Paketleme İşi

Hatay, eşsiz lezzetleriyle dünyaya nam salmış bir şehirdir. Lezzetleriyle tanınan her il gibi Hatay’da da bu işlerin ticareti yapılmaktadır. Bir pişmaniye üreticisi siparişleri yetiştirmekte sıkıntı yaşayabilir ve gibi bu ürünlerin paketlenmesi için elemana ihtiyaç duyar. Bu işe başvurursanız siparişleri günlük olarak hazırlanması istenecektir. Firma, paketleme işleminde ihtiyaç duyulan tüm malzemeleri kapınıza kadar getirip size verecektir. İşiniz bittikten sonra firma görevlilerine teslim etmeniz gerekir. Evde boş zamanınızda para kazanmak için bu iş fırsatını değerlendirebilirsiniz.

Evden Kına Malzemeleri Hazırlama

Özellikle kadınların tercih ettiği bu iş modeli, gelir açısından mantıklı bir iştir. Kış veya yaz demeden her dönem kolaylıkla bu işleri yaparak para kazanabilirsiniz. Bu işlere başvurduktan sonra günlük veya haftalık olarak yetiştireceğiniz iş sayısını firmaya bildirmeniz gerekir. Firmada belirttiğiniz sayıdaki malzemeleri sizlere ulaştıracaktır. Düzenli bir iş arıyorsanız, bu iş kaçırmamanız gereken fırsatlardan biridir.

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapalı