Herbalife Zayıflama Ürünleri

Herbalife Zayıflama Ürünleri, son zamanların popüler zayıflama ürünü olan Herbalife, bitkisel zayıflama olarak adlandırılıyor. Bitkilerden yapılan karışımlar vasıtasıyla sağlıklı beslenmeyi kullanıcılarına sunuyor.

Ülkemizde ve diğer ülkelerde hızla yayılan Herbalife’ın amacı, sağlıklı yollardan beslenmenizi sağlamak ve aynı miktarda kalori almanızı sağlamaktadır. Herbalife Zayıflamak adına, Shake ve çay karışımı vasıtasıyla zayıflamayı sağlıyor. Ciddi kilolara sahip olan insanların ilgi odağı olan Herbalife, harika sonuçlar ile kullanıcılarının mutlu olması kaçınılmazdır. Bu da tabi ki belirli maliyetler içermektedir.

Herbalife Zayıflama Ürünleri

Çay karışımı – 66 TL ve 121 TL olarak iki farklı ML de satılmaktadır. (50 ML – 100 ML)

Shaker – 10 TL

***Yukarıda ki belirtilen sadece zayıflamaya yönelik ürünlerin takviyesiz fiyatlarıdır. Bu ürünlere takviye amaçlı ürünler eklenebilmektedir.

Herbalife Zayıflama Ürünleri

Niteworks – 146 TL

Herbalifeline – 92 TL

Tang Kuei – 61 TL

Xtra – Cal – 40 TL

Thermo Complete – 98 TL

Liftoff – 54 TL

Vitamin ve Mineral Tablet – 43 TL

Herbal Aloe Konsntre İçecek – 78 TL

Herbalife, kullanıcıları için atıştırmalık düşük kalorili yiyecekler ile takviye yapmaktadır.

Gurme Domates Çorbası – 81 TL

Protein Bar – 46 TL

Herbalife, Sporcu beslenmesi olarak aşağıda ki ürünleri sunmaktadır.

Formül 1 – 96 TL

Prolong Limon Aromalı – 114 TL

Rebuild Enduramce vanilya aromalı – 134 TL

Rebuild Stremgth – 154 TL

H30 Pro – 66 TL

Maliyetler yüksek görünse de düzenli kullanım ve vücut metabolizmanıza göre kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. Sadece istediğiniz kiloya düşmek için en az düzenli 2 ay kullanmanız gerekmektedir. Tabi ki kilolarınıza göre ürünleri kullanım miktarlarınız da değişiyor. Ortalama 15 günde 1 kutu Shake bitiyor, Çay ise ortalama 1 ay kadar size yetecektir. Shakeri bir defaya mahsus satın alıyorsunuz. Ortalama bir hesap yapmak gerekir ise ; 81(shake) + 66(50 ML çay) + 10(shake) = 157 TL tutmaktadır.

Zayıflamanın Önemi

Zayıflama işlemi kişinin kendi isteği ve arzusu üzerine çeşitli egzersizler ve beslenme formülleri oluşturmaları sonucunda elde edilen başarılı sonuçtur. Lakin bir çoğumuz sadece Herbalife ürün tüketiminde bulunarak zayıflayabileceğimizi düşünmekteyiz. Bu çok yanlış bir tutumdur. Zayıflama ürünlerini kullanırken aynı zamanda sağlıklı ve formda kalabilmek adına egzersizler yapmalı tükettiğimiz besinlere de dikkat etmeliyiz. Aksi takdirde verimli sonuç elde edemeyiz. Bunun yanı sıra birde tükettiğimiz zayıflama ürünlerinin bizlere olan etkilerini araştırmalı ve yan etkileri olup olmadığını inceleyerek mümkünse doktor kontrolünde kullanmalıyız. Aksi takdirde vücudumuzda kalıcı hastalıklar veya benzeri sağlık problemleri oluşabilir.

  • Kas ve kemik yapımızın daha esnek olması adına zayıflama egzersizleri yapılmalı
  • Beden ve yaş grubuna uygun olmayan kilolar merdiven çıkma yürüme ve benzeri faaliyetlerde kişiyi zorlamaktadır
  • Kilo bizlerin aktif bireyler olmasına etki eder
  • Bazı iş kriterlerinde belirli standarta sahip vücut ölçülerinizin uygun olması talep edilir
  • Safra kesesi hastalığına yakalanma ihtimaliniz yüksektir
  • Kalp hastalığı, nefes darlığı, kolesterol, yüksek tansiyon gibi hastalıkların oluşması olasığdır

***Özellikle Sarkoidoz hastalığı ve fıtıklar için kilo alımı son derece tehlikeli bir durumdur. Öyle ki kilo aldığınız vakit vücut yapınız sizi daha çok zorlamakta ve kemik ağrılarınız artmakta.

 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı