İphone 5 Ne Zaman Çıktı?

İphone 5 Ne Zaman Çıktı?

İphone 5 Ne Zaman Çıktı? Teknoloji devi iphone, yeni ve etkili modelleriyle, İphone severler için etkileyici tasarımlar üretmeye devam etmektedir. Profesyonel özellikleriyle, aradığınız fonksiyonel özellikleri bir araya getiren ürün, 16,32,64 gb hafıza seçenekleriyle üretilmektedir. İdeal boyut seçenekleriyle üretilen telefon, tutuş özellikleri bakımından kullanışlıdır. 112 gr ağırlığı ile taşınmasında her hangi bir sorun yaşanmamaktadır. 7,6 mm derinlik, 58,6 mm genişlik, benzer ürünlere göre idealdir. 3G ve kablosuz bağlantı özellikleriyle üretilen ürün, aradığınız özelliklere sahiptir. İphone 5 özellikleri kategorisindeki bu bilgiler, telefon alacaklar için belli bir kriteri meydana getirmektedir. Telefonların çıkış zamanları da en çok merak edilen konulardan biridir. İphone serisi çıktığı andan itibaren hızla tükenmektedir. Bu nedenle bu telefonu ilk kullanan olmak biraz zordur. İphone 5 ne zaman çıktı soruları, bu kategoride en çok merak edilen konudur.

İphone 5 Özellikleri

Gpr konum belirleme, dijital pusula ve Wifi gibi konum özellikleriyle kullanışlı olan bu telefon, aradığınız ideal fonksiyonlara sahiptir. Retina ve 4 inç multi – touch ekran özellikleriyle kullanılan telefon, 326 ppi 1136×640 çözünürlükle oldukça başarılı bir görselliğe sahiptir. Yağ tutmayan parmak izi kaplama özellikleriyle kullanılan İphone 5 telefonlar, birden fazla dil ve karakteri aynı anda görüntüleme özelliğine sahiptir. 8 mp kamera, yüz tanıma, dokunarak netleme, led flaş, geliştirilmiş video sbitalisazyonu, fotoğraf ve video için konum belirleme, diğer etkili özelliklerdendir. 8 saat konuşma süresine sahip olan bu telefon, uzun süre şarj istememektedir. Uzaktan kumandalı kulaklıklarla uyumlu özellikleriyle, pratik fonksiyonel özellikleri bir arada bulundurmaktadır.

Birinci Sınıf     İphone 5 Ne Zaman Çıktı?

İphone teknolojisinin özellikleri, standart telefon seçeneklerinin üzerinde bir kapasiteye sahiptir. Mail eklenti desteği, sensörler, sistem gereksinimi, dil desteği, klavye desteği ve sözlük desteği gibi birçok eklenti ile başarılı bir çalışma olan bu cihaz, uygun satış seçenekleriyle adrese teslim kargo ile gönderilebilmektedir. Telefonla birlikte kutunun içinden, Apple Earpods uzaktan kumandalı kulaklık, Lightning – USB kablo, USB adaptör ve garanti belgesi bulunmaktadır. Garanti kapsamı içerisindeki bütün arızaları ücretsiz olarak tamir ettirebilirsiniz. Garanti belgesi imzalı değilse, garanti konusunda problem meydana gelebilir.

Bazı kullanıcılarımız diğer iphone modellerinin çıkış tarihlerini ve ilk iphone kaç yılında üretilmiştir sorularını bize ilettiler. Hemen bundan da bahsedelim;

İlk Iphone kaç yılında üretilmiştir?

Günümüzde en popüler cihazlar arasında olan iphone ilk telefonu 29 Haziran 2007 tarihinde piyasaya sürmüştür. Yani 1. nesil ilk iphone 29 Haziran 2007 tarihinde piyasaya çıktı ve yaklaşık 12 yıllık tarihinde çok büyük ilerleme kaydederek hem en güvenilir hem en sağlam cihazlar arasındaki yerini aldı.

Note 7 Ne Zaman Çıkacak? 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı