iphone 7S Ne Zaman Çıkacak? Ne Zaman Çıktı?

iphone 7s Ne Zaman Çıktı?

Iphone serileri içerisinde en çok satan modellerden bir tanesi olan Iphone 7s veya başka bir deyişle iphone 7 plus 16 Eylül 2016 tarihinde tanıtıldı ve satışa çıkartıldı.

iphone 7s Ne Zaman Çıkacak?

İphone 7s Ne Zaman Çıkacak aslında çokça sorulmaya başlandı son zamanlarda. İphone 7, Apple’ın 7 Eylül 2016 tarihinde yaptığı ürün tanıtımıyla birlikte başta Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere birçok ülkede satışa sunuldu. İphone 7 satışa sunulmadan önce ürün,ürünün özellikleri ve fiyatı hakkında kaynağı belirsiz olarak birçok bilgiye ulaşmak imkanlar dahilindeydi. Ancak şimdi akıllarda soru işaretleri oluşturan yeni bir soru var: İphone 7s ne zaman çıkacak? Şuanda İphone 8 ile ilgili haberler gelmeye başladı ancak Apple’ın İphone 8 yerine ilerleyen tarihlerde tanıtımını yapacağı ve piyasaya sunacağı ürünün İphone 7s olacağı konusunda düşünceler daha yaygın ve daha baskın durumda gözüküyor.

Apple 2017’de 10. Yaşını kutlayacağı için yeni ürünün İphone 8 veya İphone 7s adıyla, 10.yıl kutlamalarıyla birlikte piyasaya sürülüp satışına başlanacağı düşünülüyor.Böylece akıllardaki  İphone 7s ne zaman çıkacak? Sorusuna en makul cevap 2017 yılının Mayıs veya Haziran aylarında çıkmasının planlandığı cevabı oluyor.

İphone 7s özellikleri nasıl olacak?

Apple, İphone 7’yi şirketin 10.yılına girmesinden 1 yıldan az bir süre öncesinde satışa sunduğu için İphone 7’de ufak tefek değişiklikler dışında olağanüstü yenilikler görülmemişti. Bunun sebebi Apple’ın asıl ürünü İphone 7s veya İphone 8 olarak 10.yaşına adım atarken çıkartma ihtimalinin olmasındandır.Bu  sebepten İphone 7s özellikleri tartışılan konular arasında. İphone 7s özellikleri nasıl olacak? sorusu da ürün hakkında akla gelen ilk sorulardan biri. Beklenilen özelliklerinden birkaçını sıralayacak olursak: İlk esnek İphone’nun üretilerek telefonda bir çığır açılması, kasasının arka kısmının ve yüzeyinin, hukuki olarak Apple’ın patentini aldığı cam kaplama ile kaplanması, kablosuz şarj özelliğinin gerçekleştirilmesi, telefonu arkalı ve önlü olarak saracak camda safir veya diğer değerli taşların kullanılması, birçok müşterinin şikayetçi olduğu Home Butonunun tamamen kaldırılması ve yerine gizli bir Home Butonu yerleştirilmesi gibi opsiyonlar  telefonun özelliklerindendir.

İphone 7s fiyatı ne olacak?

Fiyatının ne olacağı konusunda herhangi bir bilgi yoktur. Ancak Apple’ın ürünlerinde uyguladığı 3 katmanlı fiyat politikasını çıkacak olan yeni üründe de uygulaması beklenmektedir.3 katmanlı fiyat politikasına göre çıkacak olan İphone 7s’in fiyatı  649-749-849 Amerikan dolarından birisinin olacağı muhtemeldir.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı