İstanbul Evlere İş Veren Firmalar Ve Telefon Numaraları

Evlere ek iş veren firmalar ile anlaşarak mağazalarda, fabrikalarda veya ajanslarda evde ek iş fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Bu sayede firmalar düşük maliyetlerle iş yüklerini azaltarak birçok kişiye iş istihdamları sağlamaktadır. Sizler için İstanbul ek iş fırsatları hakkında bilgiler aktaracağız.

İstanbul Evde Ek İş Fırsatları

Evde galoş paketleme işi: Bu işi yapmak için herhangi bir eğitim almanıza gerek yoktur. Fazla uğraş gerektirmeyen bu işi yapmak oldukça kolaydır. Herhangi bir bilgi gerektirmeden bu işi yapmanız için elinizin hızlı olması önemlidir. Ödemeleri iş bittiğinde direk olarak alabilirsiniz. Zaman ve iş yükü doğrultusunda size istediğiniz kadar galoş verilir ve sizde belirlenen tarihe kadar işleri yapıp teslim etmeniz gerekir.

Evde anket doldurarak para kazanma: Birçok anket firması eskisi gibi sokaklarda anketör çalıştırmıyor. Bu kapsamda anket firmaları evlerde ek iş fırsatları sunarak internetten anket doldurma işleri vermeye başladı.

Anket firmaları anlaştıkları ajanslar aracılığıyla bilgisayarda ilgi alanlarına göre kullanıcılarına ulaşarak anketlerini yaptırmakta. İnternet de gezinirken bu tarz anketlere denk gelmiş olabilirsiniz. İşte bu anketleri doldururken artık ek gelir sağlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken reklam ajanslarının size vereceği mail olarak göndereceği linkleri yönlendirmeli ve anketlere katılmak. İlgi alanlarınıza göre sorular bilgisayarınızdan işaretleyip yanıtlayarak doğru bir şekilde anketi tamamlamanız gerekir. Ücretler anket başına verilmektedir. Eğer sorulan sorulara zamanında cevaplamazsanız veya soruları cevap vermeden geçerseniz sistem bunu algılamaktadır ve yaptığınız anketten para kazanamazsınız. Genellikle firmaların sitelerine üye olup panelde ki anketleri doldurup günlük olarak belirli limit dahilinde ücretler ödenir.

Evde balon paketleme işi: Evlere ek iş veren firmalar, iş yüklerini azaltmak için ellerinde olan birçok işi dışarıdan başvuru yapan kişilere veya firmalara vermektedir. Bu şekilde firmalar hem iş yoğunluklarını azaltmış olur hem de işler hızlandığı için yeni siparişler almak için imkanları sağlanır. Ek iş veren firmalar gelen başvuruları değerlendirerek olumlu gördükleri kişilere dönüş yapar ve paketleme işleri için gerekli tüm ekipmanları ve malzemeleri adresinize gönderir.

Balon paketleme işlerinde her renk balonu koli olarak paketlemeniz gerekir. Hijyen açısından balonları temiz bir ortamda paketlenmesini isteyen firmalar, bunun için sizlere hem balonları üzerine süreceğiniz bez hem de eldiven gibi malzemeleri size temin edecektir.

İstanbul evde ek iş fırsatları genellikle gün içerisinde fazla boş vakti olan emekliler, öğrenciler ve ev hanımları tarafından tercih edilir. Ayrıca sabit bir işte çalışıp akşamları boş vakitleri olan birçok kişi bu tarz işleri tercih edebilmektedir.

Yukarıda bahsedilen birkaç iş fırsatları hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, çevrenizde bulunan büyük fabrikalar ve firmalarla görüşebilirsiniz. Genellikle bu tarz firmalar iş ilanlarını yayınlamazlar. Bu nedenle özel olarak firmalara gidip görüşmeniz gerekir.

İlgili Makaleler

6 Yorum

  1. 4 kişilik grubum var elimiz temiz ve hızlı silivri de evlere iş veren bu yer yok okul ve ev masraflarının var yardımcı olursanız sevinirim

  2. Bayrampaşa teraziderede mahallesi Fidan sokak no 34 daire 2 ikamet ediyorum evde yapılacak işi varsa bende istiyorum teşekkür ederim

  3. sadece reklamlarını görüyoruz ama sizlere ulaşamıyoruz size nasıl ulasabilirizbelirtirseniz seviniriz ev ekonomisine katkı yapmak istiyoruz İstanbuldayım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı