İstanbul Sultangazi Evlere Ek İş Veren Firmalar Nasıl Bulunur?

Sultangazi tarafında evlere ek iş veren firmalar genellikle basit ve el pratiği gerektiren işler vermektedirler. İş veren fabrikalar aracılığı ile çeşitli paketleme, kalite kontrol gibi işlemler yapılabilmektedir. Başvuru yapılması durumunda ise ortalama 1 hafta içerisinde başvuru sonucu belli olmaktadır. Sultangazi, ek iş yapanların sayısının oldukça fazla olduğu bir semttir. Bu yüzden yapılabilecek olan ek işlerin çeşitleri de oldukça fazla olmaktadır.

Sultangazi Evde İş İlanları

Sultangazi de ikamet eden birçok ev hanımı, öğrenci ve emekliler evde ne gibi işler yaparım sorusunu sormaktadır. Bizde sizler için Sultangazi de ne gibi evde iş yapılabileceği konusunu araştırdık ve firmaların ne gibi iş ilanları sunduğu öğrendik. Birçok firma iş fırsatı sunmakta yeterki firmalar ile nasıl iletişime geçeceğiniz konusunda bilgi sahibi olun. Bölge de iş veren firmalar oldukça fazladır. Bazıları ise şöylerdir;

 • Evde paketleme işi,
 • Evde oyuncak paketleme,

Bunlar bizim rahat ulaşabildiğimiz kategoriler. Sizler de aşağaki bilgileri inceleyerek firmaların telefon numarası nasıl bulunur öğrenebilir ve bu doğrultu da ilanları inceleyebilirsiniz.

Sultangazi Evde İş İlanları 2020
Sultangazi Evde İş İlanları 202

Sultangazi Evde Ne Gibi İşler Yapabilirim?

Evde iş yaptıran firmalar, Sultangazi’de sayı ve çeşitlilik olarak oldukça fazladır. Çünkü Sultangazi nüfus olarak kalabalık olan bir semttir ve dolayısı ile de nüfus ile orantılı olarak da evden yapılacak işler bulunmaktadır. Sultangazi’de evden yapılabilecek işler aşağıdaki gibidir:

 • Ajansların çağrı merkezi temsilciliği evlerden yapılabilmektedir.
 • Telefon kılıfı süsleme işi verilebilmektedir. Telefon kılıflarını siparişe bağlı olarak daha özel hale getirmeyi amaçlamaktadır.
 • Tesbih dizme işi evden yapılabilecek işler arasındadır.
 • Günümüzde insanlar ev yapımı, doğal olan yiyecek ve içeceklere yönelmeye başlamıştır. Bununla beraber komposto da oldukça rağbet görmektedir. Sultangazi civarındaki lokantalar ile veya esnaflar ile anlaşarak komposto satılabilmektedir.
 • Kalite kontrol yapılabilmektedir. Tekstil atölyelerinin ürettikleri pantolon, hırka, gömlek, tişört, şapka, kazak, polar ve bunun gibi tekstil ürünlerinin; üretiminde veya dikişinde herhangi bir defo, yırtık veya kopuk olup olmadığının test edilmesi gerekmektedir.
 • Plastik bardakların paketleme işlemi evden yapılabilmektedir. Paket başına ücret verilmektedir.
 • Nikah şekeri işini organizasyon firmaları verebilmektedir.
 • İmalatçıların ürettikler yedek parçaların montaj işleri evde yapılmak üzere verilebilmektedir.
Sultangazi paketleme iş ilanları
Sultangazi paketleme iş ilanları

Firmalar İle Nasıl İletişime Geçilir?

Evde iş ilanlarını Sultangazi civarında bakan kişiler bu ilanlara farklı yöntemler ile ulaşabilmektedirler. İş ilanlarının verildiği bazı web siteleri üzerinden evde iş imkanları araştırılabilmektedir ve yine bu web siteleri aracılığı ile işveren ile iletişime geçilebilmektedir. Ayrıca bazı web siteleri aracılığı ile evde çalışmak isteyen kişi bilgilerini bu web sitesine iletmektedir ve işveren duruma göre kişi ile iletişime geçmektedir. Sultangazi civarında evlere iş veren firmalar kulaktan kulağa da yayılabilmektedir. Dolayısı ile evlere iş verdiği duyulan bir firmaya direkt giderek de iş için anlaşma sağlayabilmek mümkündür.

Sultangazi Evde İş İlanları Nasıl Bulunur?

Sultangazi’de eve iş veren firmalar genellikle süsleme ve paketleme üzerine çalışan firmalardır. Ek iş olarak evlere çeşitli işler veren firmaların faaliyet alanları ise aşağıda verilmiştir:

 • Telefon aksesuarlarını satan firmalar evde ek iş alınabilmektedir.
 • Tekstil firmaları aracılığı ile evden çalışabilmek mümkündür.
 • Organizasyon şirketleri ile anlaşarak evden iş yapılabilmektedir.
 • Çeşitli lokantalar ve gıda alanında faaliyet gösteren esnaflar ile iş birliği yapılabilmektedir.
 • Evlere ek iş veren firmalar arasında tuhafiyeler de bulunmaktadır.
 • Sultangazi’de çeşitli ajanslar evden çalışabilme imkanı sunmaktadır.
 • İmalatçılar ile çalışılabilmektedir.

Evde Çalışarak Ne Kadar Gelir Elde Edilebilirim?

Sultangazi’de evlere iş verilir ilanı vermiş olan firmalar ile çalışarak aylık ortalama 800 TL ile 2.400 TL arasında ek gelir elde edebilmek mümkündür. Ahşap boyama işi yapan kişiler aylık 2.000 TL gelir elde edebilmektedir.-üP-

ğşaketleme işleri için haftalık ortalama 200 TL ile 30ü TL arası para kazanılabilmektedir. Ayrıca kalite kontrol işlerinde de günlük 50 TL civarında para kazanılabilmektedir. Ayakkabı bağcığı paketleme işi yapanlar haftalık olarak 400 TL ile 600 TL arasında bir kazanç elde edebilmektedirler.

İlgili Makaleler

56 Yorum

 1. Ben Fatma İstanbul Sarıyer’de oturuyorum evde annem için paketleme işi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler 05349203584

 2. Ben Fatma İstanbul Sarıyer’de oturuyorum evde annem için paketleme işi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim 05349203584

 3. sultangazi oturuyorum evde paketleme işine talibim daha önce de çok iş yaptım tesekkurler

 4. Evde paketleme işi yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim sultangazide oturuyorum

 5. Merhabalar evde iş yapmak istiyorum Paketleme işi almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 6. Sultangazi 50.yilda oturuyorum el becerim oldukca fazla evde paketleme isi ariyorum yardimci olun lutfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı