İzmir Evlere İş Veren Firmalar Ve Telefon Numaraları

İzmir ek iş veren firmalar bir hayli rağbet görmeye başladı. Bu firmalar evlerde ek iş vererek pek çok kişiye ek gelir elde etmesini sağlamaktadır. Sabit bir iş bulamayan birçok kişi iş fırsatları sağlayan firmalara ve fabrikalarla anlaşarak çalışmaktadır. Bu yazıda sizlere İzmir evde ek iş fırsatları ile ilgili neler yapabileceğiniz konusunda bilgiler aktaracağız.

İzmir Ek İş Fırsatları

Evde Davetiye Paketleme İşi: Davetiye paketlemek oldukça kolay bir iştir. Firmalar sizlerden kurdeleli davetiye, simli davetiye, düğmeli veya iplik davetiyeleri sizlerden istemektedir. Ayrıca bu davetiyeleri koyacağınız farklı paket ve zarflarla teslim etmeniz istenmektedir. Evinizde kolay bir şekilde yapabileceğiniz davetiye paketleme işlerini haftalık veya sabit olarak aylık yaklaşık 1700 – 2000 TL arasında kazanç elde edebilirsiniz.

İzmir

Evde Mum Paketleme İşi: Evde mum paketleme işleri basit paketleme işlerinden birisidir. Çeşitli renklerde size verilecek olan mumları firmanın belirlediği şekilde adetlere göre özel ambalajlarına paketlenmeniz istenir. Çeşitli renk ve boyları olabilen bu mumlar her bir paketine 10 adet koyulacak şekilde sayılıp paketi kapatmanız gerekir. İşlemi biten paketi size verilecek olan kolilerin içerisine koyarak koli bandı ile kapatmanız gerekir. Düzenli ve eksiksiz teslim ettiğiniz her mum kolisi ve paketi başına ücret alırsınız. Gün geçtikçe daha hızlı paketleme yapacağınız için bu işten aylık 2500 TL kadar ek gelir elde edebilirsiniz.

Evde Plastik Bardak Paketleme İşi: Plastik bardak paketleme işleri veren firmalar, gelen başvurularda özenli ve titizlik değerlendirmesi yaptıktan sonra sizlere geri dönüş sağlamaktadır. Eğer bu iş için uygun bir ortamınız varsa firma sizlere gerekli tüm malzemeyi sayılı bir şekilde teslim edecektir. Plastik bardak paketleme işinde verilecek malzemeler şu şekilde olmaktadır;

  • Plastik veya karton bardak
  • Şeffaf ambalaj poşetleri
  • Paket lastikleri
  • Eldiven
  • Paketleri dizmeniz için büyük koli

Verilen bu malzemelerin ardından iş veren firma paketleme işini nasıl yapacağınız konusunda sizlere bilgi verecektir. Genellikle her ambalaj poşetine 50 adet koyacak şekilde tüm detayları sizlere anlatacaktır. Firma sizlere eksik dizilen paketler için firma ödeme yapmaz ve bunu en başından bildirir. İş veren firmalar titiz ve düzenli bir şekilde işi teslim almak isteyecektir. Firmalar verilen işleri her gün veya üç günde bir gelip evinizden teslim alacaktır. Bu işten aylık olarak size yaklaşık 2500 TL ücret ödemesi alabilirsiniz. Günlük ne kadar çok paketleme yaparsanız o kadar çok kazanırsınız.

Yukarıda açıklamış olduğumuz iş fırsatları dışında daha pek çok iş fırsatı İzmir şehrinde sizi beklemektedir. Birçok fabrika ve firma dönemsel olarak yoğun olduğu zaman sabit eleman dışında geçici elemanlara ihtiyacı duyar. Çevrenizde bulunan fabrikalarla ve firmalarla görüşerek bu tür iş fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.

İlgili Makaleler

11 Yorum

  1. merhabalar vanda yaşıyorum ev hanımıyım bir işe ihtiyacım var ilçede yaşadığım için hiç iş imkanı yok bu konuda yardımcı olur musunuz her türlü paketleme işi yapabilirim.

  2. Merhaba iyi günler ben paketleme işi istiyorum bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden çok teşekkür ederim. Bu arada iki aydır iş arıyorum.

  3. Merhaba kolay gelsin aydın efelerde ikamet etmekteyim evde ek kazanç sağlamak için bende evde paketleme işi yapmak istiyorum daha öncede bu işi istanbulda yasarken yapıyordum evde kına paketleme davetiye katlama tükenmez kalem bileklik gibi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı