Kadıköy Evlere İş Veren Firmalar Ve Telefon Numaraları

Ekonomik anlamda birçok alanda faaliyet gösteren Kadıköy de işsizlik oranı açıklanan son verilere göre düşmeye başladı. İş bulmakta zorlanan özellikle öğrenciler, ev hanımları ve yeni mezun olmuş birçok kişi boş zamanlarında kendi becerilerine göre ek iş yaparak para kazanmanın yollarını aramaktadırlar. Bu yazımızda evinizde yapabileceğiniz Kadıköy ek iş fırsatlarından bahsedeceğiz.

Kadıköy Ek İş Fırsatları

Paketleme işi: Evinizde yapabileceğiniz en kolay işlerden biri paketlemedir. İthalat veya ihracat yapan firmalarla iletişime geçerek yoğun oldukları işleri size verebilirler. Ellerinde bulunan birçok paketleme işlerini dışarıdan destek almaya ihtiyaç duyarlar. Büyük firmalar aracılığıyla evinizde paketleme işi yaparak aylık yaklaşık 1.500 TL ek gelir kazanabilirsiniz.

Kadıköy

İkinci el eşya satmak: Kadıköy ilçesinde ikinci el eşyalarınızı satabilirsiniz. Çevrenizde veya elinizde kullanılmayan elektronik eşya, kıyafet, ev gereçleri vb. gibi ikinci el eşya varsa bunları internet sitesinde değerlendirerek kazanç sağlamanız mümkündür. İkinci el eşya satışları yapabileceğiniz birçok internet sitesi bulunmaktadır. Özellikle Sahibinden ve Letgo siteleri Türkiye’nin en çok tercih edilen siteleri arasındadır. Bu sitelere ücretsiz üye olarak elinizde bulunan ikinci el eşyaları satarak paralar kazanabilirsiniz.

Tercümanlık: Eğer yabancı dilinizi varsa İstanbul da bulunan tarihi bölgelere gelen turist ziyaretçilere gezdirip tanıtarak para kazanabilirsiniz.

Nikah şekeri, davetiye katlama işi: Düğün zamanında bir dizi hazırlıklar yapacak olan çiftler için davetiye ve nikah şekeri çok büyük önem teşkil etmektedir. Organizasyon firmalarından en güzel düğün davetiyeleri ve nikah şekerlerini seçip sipariş verirler. Organizasyon firmaları düğün tarihine ve verilen sipariş sayılarına göre hazırlıklara başlarlar. Yaz sezonlarında çok yoğun olan düğün organizasyon firmaları, ellerinde bulunan siparişleri yetiştirmek için davetiye katlama ve nikah şekeri işlerini evlere ek iş olanakları sunar. Sizlerde organizasyon firmalarına başvurarak evinizden bu işi yapabilirsiniz. Bu iş ile aylık 1.500 TL ile 2.000 TL arasında kazançlar elde edebilirsiniz.

Temizleme ve ütüleme işleri: Kadıköy bulunan tekstil firmaları, çok yoğun bir şekilde imalatlarına devam etmektedir. Avrupa’ya ihracatlar yapan tekstil firmaları, ellerinde ki gömlek, tişört, kazak, şort veya eşofman gibi tekstil ürünlerinin temizlenmesi ve ütülenerek paketlenmesi işlerini dışarıda yaptırabilirler. Yoğun olan firmalar ellerinde ki işleri kısa zamanda tamamlayıp siparişleri yetiştirmeye çalışırlar. Sizde evinizden tekstil ürünleri temizleyip ve ütüleyerek kazanç elde edebilirsiniz.

Veri girişi: Kadıköy birçok devlet dairesi ve özel kuruluşlar bulunmaktadır. Hastaneler, telekom firmaları, büyük kuruluşlar ellerinde ki verilerin kayıt sistemlerini girerek rapor tutmak zorundadırlar. Gün içerisinde çok yoğun bir şekilde veri akışı gerçekleştiği için kayıt işlemleri bir hayli zaman almaktadır. Bu yüzden firmalar ellerinde ki işler için elemana ihtiyaç duymaktadırlar. Eğer bilgisayar ile aranız iyiyse ve hızlı bir şekilde yazı yazabiliyorsanız evinizden veri girişi yaparak bol kazançlar sağlayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı