Kahramanmaraş Evlere İş Veren Firmalar Ve Telefon Numaraları

Nüfusunun her sene düzenli olarak artmasından dolayı işsizliği önlemek için Kahramanmaraş ilimizde bulunan fabrika ve firmaların iş birliği ile evde ek iş fırsatları sunulmaktadır. Sabit bir iş de çalışmaya imkanı olmayan öğrenciler, ev hanımları, emekliler ve engelli bireyler için evde kolayca yapabilecekleri işlerle bu kişilere iş imkanları sunulmaya başlandı. Bu işler sayesinde maddi zorluk çeken kişiler ek gelir kazanacak yada aile bütçesine fazlasıyla katkı sağlayabilecekler. Bu yazımızda evde basitçe yapabileceğiniz işlerden ve bu işleri düzenli yaptığınız takdirde kaç para kazanacağınızdan bahsedeceğiz.

Kahramanmaraş Evde Ek İş Fırsatları

Evde paketleme işi: Kahramanmaraş organize sanayi bölgesinde sürekli olarak çalışmakta olan yaklaşık 100’ün üzerinde fabrikadan vardır. Bu firmalar ve fabrikalar üretilen ürünlerin neredeyse tamamını müşterilerine yollamadan önce paketleme yaparlar. Sağlık bakanlığın onay verdiği ürünleri özenli paketledikten sonra müşterilere yollarlar. Bu fabrikalar ve firmalar yoğun oldukları zamanlarda ellerindeki ürünlerin paketlenmesi işlerini genellikle bu yeni iş projesi aracılığı ile çalışmak isteyen kişilerin evlerine göndererek yaptırırlar.

Bu fabrikalar ve firmalar görevli kişileri göndererek paketleme işi için gerekli tüm ekipmanları ve malzemeleri ile birlikte kolayca paketlenecek ürünleri de evinize özel olarak getirirler. Ürünleri getirecek olan görevliler nasıl paketleme yapacağınız konusunda size kısa zamanda bir eğitim vereceklerdir. Bu eğitimin ardından örnek olarak hazırlanmış paket ürünleri de size teslim ederler. Fabrikaların ve firmaları öğrettiği şekilde evinizde kolayca bu ürünleri paketleyerek sayısına ve yoğunluğuna göre haftalık 500 ile 800 TL arasında kazanç sağlarsınız.

Hediyelik eşya hazırlama işi: Hediye, karşındaki kişiden herhangi bir beklenti içerisinde olmadan yada ödeme yapmadan verilen eşyaya denmektedir. Doğum günlerinde, evlilik yıl dönümlerinde, düğünlerde yada tebriklerde özel hediyeler veririz. Hediyelik eşyalar arasında genellikle saat, kolye, bileklik, bilezik, biblo, kemer, kitap, çiçek gibi eşyalar yer alır. Son zamanlarda el işi hediyelik eşyalar popülaritesini arttırdığı için daha çok tercih edilmektedir. Hediyelik eşya satan yerler, yoğun siparişten dolayı bu eşyaların hazırlanması işlerini ev hanımlarına yada öğrencilere destek olmak için evlerde yaptırırlar. Bu gibi iş fırsatı sayesinde, evinizde kolayca hazırlayabileceğiniz hediyelik eşyalar aylık ortalama 1.500 TL ile 3.500 TL arasında gelir sağlayabilirsiniz.

Davetiye & nikah şekeri hazırlama işi: Nişan, düğün, nikah, sünnet, seminer, toplantı  ve doğum günü gibi özel günler veya büyük organizasyonlara davet etmek için çeşitli özelliklerde, şekillerde ve renklerde davetiyeler gönderilir. Bu davetiyelerin sayıları, yapılacak olan organizasyona göre farklılık göstermektedir. 50 kişilik davetiye ve organizasyonlar olabileceği gibi 2.000 yada 3.000 kişilik davetiye ve organizasyonlarda yapılabilmektedir.

Kahramanmaraş

Kahramanmaraş organizasyon firmaları, gelen davetiye siparişlerini kısa zamanda hazırlayıp teslim etmek zorundalar. Bu yüzdende gelen siparişlerin bir kısmını bu proje kapsamında evlere göndererek hazırlatırlar. Aynı şekilde düğün, nikah, doğum ve sünnet gibi çok kişili olan organizasyonlarda dağıtılan özel şekerleri ve hediyeleri de evlerde yaptırırlar. Bu işleri hazırlama için günlük 60 TL ile 120 TL arasında kazanç elde edebilirisiniz.

İlgili Makaleler

27 Yorum

  1. Benim 4 yaşın da küçük Kızım var o yüzden bir yerde çalışmıyorum onun için bu işe çok ihtiyacım var

  2. Temiz ve düzenli bir çalışma paketleme yapacağımdan şüpheniz olmasın yardımcı olursanız sevinirim

  3. Evde paketleme işi yapmak istiyorum 4 kişilik ekibim var nasıl başvuracağım yardımcı olurmusunuz

  4. Evde paketleme işi yapmak istiyorum 6 kişilik ekibim var terlik ve nikah şekeri paketleyebiliriz amaboşta hangi paketleme varsa onuda yapabiliriz

  5. Merhabe ben Kahraman maraş 12şubat ta oturuyorum ve evde yapabileceğim her işi yaparım elim çok hızlıdır geri döner seniz çok sevinirim

  6. Merhabe ben Kahraman maraş 12şubat ta oturuyorum ve evde yapabileceğim her işi yaparım elim çok hızlıdır geri döner seniz çok sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı