Karayip Korsanları 6 Ne Zaman Vizyona Girecek?

Karayip Korsanları nedir? Karayip Korsanları Kaç Seri?  Karayip Korsanları 6 ne zaman vizyona girecek? Karayip Korsanları 6 çıktı mı? Karayip Korsanları oyuncu kadrosu kimlerden oluşur? Siz de bu soruların cevaplarını merak ediyorsanız, bu yazımızda yanıtlara yer verdik. Karayip Korsanları 6 ne zaman vizyona girecek? İşte cevabı…

Karayip Korsanları 6 Hangi Tarihte Vizyona Girecek?

Öncelikle Karayip Korsanları nedir? sorusunu yanıtlayacak olursak, Karayip Korsanları, 2003 yılında piyasaya sürülmüş bir sinema filmi serisidir. Filmin yapımcısı Jerry Bruckheimer’dır. Kısa zamanda büyük bir hayran kitlesi yakalayan filmin yönetmeni ise Gore Verbinski’dir.  Senaristliği Ted Elliot ve Terry Rossio tarafından yapılan ünlü macera filmi serisi 2003’ten bu yana tüm dünyada büyük ilgiyle takip ediliyor. Bugüne dek 5 filmi piyasaya süren seriye ait Walt Disney’de Korsan Parkı olarak bilinen bir alan bulunuyor.

Karayip Korsanları Kaç Seri?

2003 yılından beri tam 5 filmi izleyiciyle buluşa Karayip Korsanları film serisinin 5. bölümünün ismi Salazar’ın İntikamı’dır. Salazar’ın intikamı geçtiğimiz günlerde vizyona girmiş ve yine izleyici tarafından büyük bir ilgiyle karşılanmıştır. Peki Karayip Korsanları 6 ne zaman vizyona girecek? Bugün Salazar’ın İntikamı yazımızın yayımlandığı tarih olan 2017 yılı itibariyle halen vizyonda izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor. Bahsettiğimiz gibi olumlu geri dönütler alan filmin imdb puanı 6.9’a yükseldi. Devam filmiyle gururlanan yönetmen Gore Verbinski, sinema salonundan henüz çıkanların “Karayip Korsanları 6 ne zaman vizyona girecek?” mesajlarıyla soru yağmuruna tutulduğunu söylüyor.

Karayip Korsanları 6 Ne Zaman Vizyona Girecek?

Bu soruyu Gore Verbinski’ye yöneltenlerin bilmediği nokta ise serinin devam filminin yönetmeninin kim olacağının henüz belli olmaması. Komedi, aksiyon ve macera tadında birçok türü bir arada ekranlarımıza getiren ABD yapımı sevilen serinin 6. bölümünün yönetmeni henüz belli olmasa da filmin yeni bölümünün senaryo ekibinin tam kadro belirlendiği söyleniyor. Önceki filmlerin de senaristliğini yapan Ted Elliott serinin 6. filminde de kalemi elden bırakmayacak. Ted Elliot’un yanında Jay Wolpert ve  Stuart Beattie de senaryo ekibinde yer alacak. Karayip Korsanları 6 tam 92 dakikalık bir sinema filmi olarak ekranlara gelecek.

Filmin yapımcılğına devam eden Jerry Bruckheimer’in merakla beklenen filmi Karayip Korsanları 6 ne zaman vizyona girecek? sorusunun cevabı olarak, 2020 yılına doğru sinemalara gelmesi bekleniyor diyebiliriz.

Karayip Korsanları Serisinde Yer Alan Filmler;

Yazımızın içeriğinde de bahsettiğimiz gibi Karayip Korsanları 5 seriden oluşmaktadır.

İşte Vizyona Giriş Tarihlerine göre filmleri;

Karayip Korsanları Siyah İnci’nin Laneti vizyona giriş tarihi 2003 (Serinin devamının da çekilmesine sebep olan ve bizce serinin en güzel filmi)

Karayip Korsanları Ölü Adamın Sandığı vizyona giriş tarihi 2006

Karayip Korsanları Dünyanın Sonu vizyona giriş tarihi 2007

Karayip Korsanları Gizemli Denizlerde vizyona giriş tarihi 2011

Karayip Korsanları Salazar’ın İntikamı vizyona giriş tarihi 2017

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı