Karayip Korsanları 6 Ne Zaman Vizyona Girecek?

1
21
Karayip Korsanları 6 Ne Zaman Vizyona Girecek?

Karayip Korsanları nedir? Karayip Korsanları 6 ne zaman vizyona girecek? Karayip Korsanları 6 çıktı mı? Karayip Korsanları oyuncu kadrosu kimlerden oluşur? Siz de bu soruların cevaplarını merak ediyorsanız, bu yazımızda yanıtlara yer verdik. Karayip Korsanları 6 ne zaman vizyona girecek? İşte cevabı…

Karayip Korsanları 6 Hangi Tarihte Vizyona Girecek?

Öncelikle Karayip Korsanları nedir? sorusunu yanıtlayacak olursak, Karayip Korsanları, 2003 yılında piyasaya sürülmüş bir sinema filmi serisidir. Filmin yapımcısı Jerry Bruckheimer’dır. Kısa zamanda büyük bir hayran kitlesi yakalayan filmin yönetmeni ise Gore Verbinski’dir.  Senaristliği Ted Elliot ve Terry Rossio tarafından yapılan ünlü macera filmi serisi 2003’ten bu yana tüm dünyada büyük ilgiyle takip ediliyor. Bugüne dek 5 filmi piyasaya süren seriye ait Walt Disney’de Korsan Parkı olarak bilinen bir alan bulunuyor.

2003 yılından beri tam 5 filmi izleyiciyle buluşa Karayip Korsanları film serisinin 5. bölümünün ismi Salazar’ın İntikamı’dır. Salazar’ın intikamı geçtiğimiz günlerde vizyona girmiş ve yine izleyici tarafından büyük bir ilgiyle karşılanmıştır. Peki Karayip Korsanları 6 ne zaman vizyona girecek? Bugün Salazar’ın İntikamı halen vizyonda izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor. Bahsettiğimiz gibi olumlu geri dönütler alan filmin imdb puanı 6.9’a yükseldi. Devam filmiyle gururlanan yönetmen Gore Verbinski, sinema salonundan henüz çıkanların “Karayip Korsanları 6 ne zaman vizyoa girecek?” mesajlarıyla soru yağmuruna tutulduğunu söylüyor.

Karayip Korsanları 6 Ne Zaman Vizyona Girecek?

Bu soruyu Gore Verbinski’ye yöneltenlerin bilmediği nokta ise serinin devam filminin yönetmeninin kim olacağının henüz belli olmaması. Komedi, aksiyon ve macera tadında birçok türü bir arada ekranlarımıza getiren ABD yapımı sevilen serinin 6. bölümünün yönetmeni henüz belli olmasa da filmin yeni bölümünün senaryo ekibinin tam kadro belirlendiği söyleniyor. Önceki filmlerin de senaristliğini yapan Ted Elliott serinin 6. filminde de kalemi elden bırakmayacak. Ted Elliot’un yanında Jay Wolpert ve  Stuart Beattie de senaryo ekibinde yer alacak. Karayip Korsanları 6 tam 92 dakikalık bir sinema filmi olarak ekranlara gelecek.

Filmin yapımcılğına devam eden Jerry Bruckheimer’in merakla beklenen filmi Karayip Korsanları 6 ne zaman vizyona girecek? sorusunun cevabı olarak, 2020 yılına doğru sinemalara gelmesi bekleniyor diyebiliriz.

Bir önceki yazımız olan 2019 TYT Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here