Karbonatlı Su İçmek Zayıflatırmı Kilo Verdirirmi

Karbonatlı Su İçmek Zayıflatırmı Kilo Verdirirmi, Karbonatı kadınlar yıllardır diş beyazlatma işleminden temizliği varana dek birbirinden farklı işlevler için kullanıyor.

Fakat zayıflamak isteyenler için karbonatlı su tüketimi yeni yeni başlamakta. Ayrıca Karbonat kullanımının zayıflatıcı etkisi haricinde  vücuda sayısız faydaları vardır mide yanması şikayeti olanlara ve hazımsızlık çeken kişilere iyi geldiği herkes tarafından bilinmektedir.

Karbonatlı Su İçmek Zayıflatırmı Kilo Verdirirmi

Zayıflatıcı etkisi ise asit birikimini önlemesi özelliğinden gelmektedir. Aşağıda Karbonatlı Su Nasıl zayıflatır Detaylıca Anlatacağız.

Su tüketimini karbonatlı su ile değiştirmeniz vücuda söyle bir etki yapmaktadır. Özellikle protein ve karbonhidrat tüketimi vücudun asit dengesini bozarak fazlaca asit birikmesine sebep olabilir. Bu da zayıflamanızın önünde büyük bir engel teşkil eder. Sürekli diyet yapıyorum ama kilo veremiyorum diyenlerin belkide ana sorunu bu olabilir. Normal katkısız suya karbonat karıştırıldığında suya alkali özelliği verilmiş olur bu da vücutta asit dengesini düzenler ve daha sağlıklı ve kalıcı zayıflamanızı sağlayacaktır. Aşağıda sizler için Karbonatlı Su İle Zayıflama  Programınız İçin Karışım Önerileri Vereceğiz.

Karbonatlı Su İle Zayıflama Kürü Nasıl Yapılır ? 

Aşağıdaki Video yu izledikten sonra yapılışın altın oranını alttaki paragrafta bulabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=pJuiAN5Smpc

Formül çok basittir. Altın Oran 1,5 Litre Suyun İçine 1 Tatlı Kaşığı Kadar Karbonat Atılmasıdır. Bir sürahi yada şişe suyun içine karbonat ekleyerek karıştırmalısınız. Tamamen eriyene kadar karıştırdıktan sonra normal su yerine karbonatlı suyla susuzluğunuzu giderin. Aşağıda İngiliz Karbonatlı Su Zayıflatır mı konusunda ve nasıl yapıldığına dair videolu anlatım mevcut.

Haberlerde Bu Diyet İle Alakalı Çıkan Analiz Haberleri

Videoyu izledikten sonra aşağıda detaylı tüyoları da okuyabilirsiniz.

Haberde de belirtildiği gibi asitlerden kurtulmak diyet yaparken size en büyük yardımcı olacaktır. Fakat unutulmaması gereken bir şey vardır. Sadece alkali yani karbonatlı su ile zayıflamak pek te mümkün görünmemektedir. Yapılması gereken diyet yaparken bu suyun tüketilmesi ile kilo verme sürecinin hızlandırılması ve kalıcı hale getirilmesidir. Sizlere önerimiz bu yönde olacaktır.

    Ayrıca karbonatlı suya ek olarak Tarçınlı Su Zayıflatır mı Konumuza da bakabilirsiniz. En Az bu su kadar etkilidir ve güzel sonuç alanlar çok fazladır.

Uzman Editörümüze Su ile zayıflama konusunda sormak istediklerinizi yorum kısmına belirtebilirsiniz. Aynı gün içinde cevaplanacaktır. Yorumları nız bizim için değerlidir.

 

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. karbonatlı su konusunda gelen tüm sorular soru sor sayfamıza aktarılmıştır. Sorulan sorulara bakmak için SSS sayfamıza göz atabilirsiniz. Yeni sorular için tekrar bu kısmı kullanabilirsiniz.

  2. KArbonatlı su içmek konusunda sorucagınız tüm sorular bu kısımdan cevaplandırılacaktır. Ayrıca burada bulamadıgınız merak ettiginiz tüm konular ile ilgili olarak editörlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

    Karbonatlı su içip deneyenlerin tecrübe ve deneyimlerini bu kısımdan paylaşmalarını rica ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı